Beyoğlu’da Böcek İlaçlama

İstanbul ve tarih denince akla Beyoğlu gelmektedir. Şu an kırk beş mahallesi ile bölgenin yerleşimini ve gelişimini tamamlamış ilçelerinden biridir. İstanbul’un eski ilçelerinden olan Beyoğlu’nda böcek ve haşere temizleme işlemleri için ilaçlama yapan firma sayısı çok fazladır. Bu firmalar istendiği anda hemen gelerek böcek, haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlama yaparak sorunu ortadan kaldırmaktadırlar. Bakırköy ilaçlama firmaları hamamböceği, tahtakurusu, çitan, kalorifer böceği gibi pek çok zararlı böceğe karşı temizleme ve tok etme işlemlerini uygulanan birkaç farklı ilaçlama tekniğiyle yaparlar. Yapılan ilaçlama işlemi yapının durumu, ilaçlama yaptıracak kişinin isteği ve beyoğlu ilaçlama firmasının önerisiyle belirlenir. Bir diğer etken haşere türü ve sayısıdır.

Örneğin ilaçlama yapılacak olan yer bir lokanta veya cafe tarzı işletmeyse, genel olarak ya jel ilaçlama veya kokusuz ilaçlama tercih edilir. Çünkü diğer yöntem olan kokulu ilaçlama için gerekli olan şeylerden biride ortamın kapalı kalması ve o alanda hiç kimsenin kalmaması gerekliğidir. Bundan dolayı bu tarz işletmeler uzun süre kapalı kalamamaktadır. Özellikle Beyoğlu gibi yerlerde çok daha fazla ticaret, otel ve gezi yeri olduğundan kokulu ilaçlama haricindeki yöntemler seçilmektedir.

Beyoğlu ilaçlama servisleri bu İlçedeki tüm konut ve işyerlerini bütçenize uygun şekilde ilaçlama yapmaktadır. İstenirse yıllık veya altı aylık periyotlar halinde sözleşme yapılarak düzenli bir şekilde, ilaçlaması yapılabilir. Haşereler hem yaz aylarında, hem de kış aylarında yaşayabildikleri için ilaçlama işlemlerinin de aynı şekilde devam etmesi gerekmektedir. Özellikle site ve tek bloklarda ilaçlama işlemlerinin tüm yapıyı kapsayacak şekilde yapılması önemlidir. Tek bir evde çıkan haşereler bir anda tüm bloğa veya diğer dairelere sıçrayabilir. Bu da komple bir ilaçlama ve bakım gerektirir. Bu haşerelerin bu şekilde bir yayılma eğilimi gösterdikleri sık olarak görülmüştür. Beyoğlu haşere ilaçlama servislerine günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

İlaçlama işlemlerinin bitmesinden sonra tekrar aynı durumla karşılaşmamak için hem çevremizi hem de bina içleri, evlerimizin dış bölümlerini olabildiğince hijyenik tutmaya özen göstermeliyiz. Bu canlılar besin buldukları ve uygun ortam oldukları sürece aynı ortamda barınmaktadırlar.

Beyoğlu böcek ilaçlama servislerimizin hizmet verdiği semtler; Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim veTarlabaşı ‘na bağlı tüm mahallerde profesyonelce uygulamalar tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

askduasi hakkında 961 makale
Medyum Olcay Vefk,Aşk,Bağlama,Karı Koca Arasını bağlama üzerine 15 senedir uygulamlar yapmaktadır.Cep Telefonu=>0532 367 13 25

1 yorum

  1. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Olcay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Olcay hocamdan razı olsun. Telefon yazıyorum hocamın 05323671325

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*