Dualar reklam

Published on Haziran 9th, 2013 | by admin

1

insanları birbirinden sogutan dualar

Biraz beyaz balmumu al. Ondan iki insan şekli yap. Bunlardan her birinin üste ,ayırmak istediğin kimselerden her birinin ismini okunuşu annesinin ismini yaz. Hemen Sonra büyükçe müşterek kağıda …. suresini yaz. Hemen Sonra o kağıdın üzerine balmumundan yaptığın o iki insan şeklini sırt sırta olmak amacıyla koy. İki sayı küçük dikiş iğnesini de bunların arasına koy. İğnenin uçları okunuşu dipleri şekillere temas etsin. Ancak batmasın. Hemen Sonra o kağıdı özen ile şekillerin üzerine bükerek sar okunuşu küçük müşterek paket haline getir. Bu paketi önceki müşterek kabir içine göm. İsimleri yazılı kişiler müşterek henüz buluşup ittifak edemezler. Arasında düşmanlık devam değer .

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

Bir önceki yazımız olan Kocaya Güzel Görünme Duası başlıklı makalemizde esine guzel gorunme duasi, eşine güzel görünmek için dua ve Kocasına güzel görünmek için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

  • iki kişiyi birbirinden soğutma duası

Tags: , , , ,


Hakkımda

Medyum Olcay Vefk,Aşk,Bağlama,Karı Koca Arasını bağlama üzerine 15 senedir uygulamlar yapmaktadır.Cep Telefonu=>0532 367 13 25One Response to insanları birbirinden sogutan dualar

  1. noknnipl says:

    Bu uygulamayı kaç defa yapmamız gerekiyor Nerede uyguluyorsunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑