Kocanın ağzını dilini bağlamak için dua

Bir kişinin dili bağlamak için okuncak en etkili dualardan biridir.Ülkemizde dil bağlmak isteyen kaynanaların kötü niyetli düşüncelerinden bıkmış olan evli çiftler,kocaların gerek iş hayatından dolayı yaşadığı stresten dolayı sıkıntıklardan dolayı eşlerinde baskı görmesinden dolayı dil bağlama duaları okunur ve bu dualar güçlü bir vefk tılsımı ile yapıldığı zaman uzun süre etkisi görebilceğiniz bir uygulamadır

Bismillâhirrahmânirrahîm. Kul uhıye ileyye ennehusteme’a neferun minelcinni fekalu inna semı’na kur’anen ‘aceben.“Dili Bağlancak Kişinin Adı” Yehdiy ilerruşdi feamenna bihi ve len nuşrike birabbina ehaden.
Ve ennehu te’ala ceddu rabbina mettehaze sahıbeten ve la veleden Ve ennehu kane yekulu sefiyhuna ‘alellahi şetatatan.
Aksemtü aleyküm eyyühel mülûkün nâriyyeti vel havâiyyeti vel mâiyeti vet türâbiyyetil ardıyyetil ulviyyeti ves süfliyyeti bi hakkil kevâkibis sebatis seyyârâti ve bi hakki sûretil cinni ve bi hakki âhiyyen serâhiyyen edûnâyi ” Dili Bağlancak Kişinin Adı” esbâûtin âli seddâyi ve bi hakki mehîlin lâmisin tâmisin âbisin vâsikın gâbisin ve sevekin yâbisin ve sihâbin kâbisin Aksemtü aleyküm en tüsahhiralî fülân ibni fülânete hattâ ye’tî ileyye bil mehabeti vel meveddetivel ülfeti bilâ ihtiyârin ve lâ karârin bi ızzi ızzillâhi ve bi nûri
vechillâhi ve bi hurmeti seyyidinâ Muhammed in sallallâhü aleyhi ve selemle ve bi hurmeti bi elfi elfi lâ havle ve lâ
kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm. Ve bi hurmeti Hâzal âyâtis serîfeti vel esmâil azîmeti elvâhan3 elacele3 essâate3 ve sallallâhü alâ seyyidinâ ve nebiyyinâ ve Mevlânâ ve nûri ebsârinâ ve kurrete uyûninâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîn.

Medyum Olcay Hemen Sor

[contact-form-7 id=”13″ title=”İletişim formu 1″]

askduasi hakkında 961 makale
Medyum Olcay Vefk,Aşk,Bağlama,Karı Koca Arasını bağlama üzerine 15 senedir uygulamlar yapmaktadır.Cep Telefonu=>0532 367 13 25

4 yorum

  1. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma olcay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  2. Selam arkadaşlar ben olcay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum olcay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  3. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son olcay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki olcay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var olcay hocam.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*