Dualar no image

Published on Mayıs 4th, 2016 | by admin

0

ozunu sevdirmek duası

Bir kişi etrafından,çevresindeibulunduğu ortam veya işte kişilere kendini sevdirmek isterse yada birine aşık olup onun kendisini sevmesi ister ise bazı vefk çalışmaları ile istemiş olduğu kişilerin ilgilini ve aşkını kendi üzerine çekebilir.Aynı duayı okusa ve allah’ım bu dua hatırına falan kişi kızı falan kişiye beni sevdir diyecek.o kişi onu sevecek.Veya aynı duayı bir şeker üzerine veya suyun üzerine okuyup üflese ve o suyu,şekeri istedigi kişiye yedirse veya içirse o kişi onu çok sever.Ve ona istedigini yaptırır. Duanın Latin harfleriyle okunuşu:

 

Bu vefk hazırlanırken, kişinin ozunu sevmeye sevgiye itaat  görmeyi ve muhalefet görmemeyi istediği beldenin adı, ileri gelenlerinin, şahsın kendisinin, ana ve babasının adları yazılarak sonra bir tütsü ile tütsülenir. Sonra kişi bu kağıdı ağızına alarak şunu okur.

ozunu sevdirmek duası

“Sübhune men yescüdü lehü’l-halku fi’s-salati” Ayrıca bu vefki yanında da taşır ise Allah’ın izniyle bütün halk ve zalim sultan bile ona itaat eder.

Muhabbet ister isen;

muhabbet
Bu vefki yağmur suyu ve bal ile yazar ve (muhabbetini istediğin kişiye veya kendine) suyundan içirirsen büyük muhabbet görürsün. Yazılacak bu vefk İhlas sûresidir. (Kul huve’llahu ehad). Eğer bunu yapacak olursan kendini kolayca bela ve musibetlerden muhafaza etimş olursun. Allaha ve Ra-sûlüne yemin olsun ki bunda şüphe yoktur.

Ey kardeşim bunu yaz ve bütün hayırları celbet. allah’ın izniyle uzak-yakın bütün korku ve kötülükleri defet.

Diğer bir metot:

ay yüksekte ve ışığı parlak, bulutsuz olduğu bir zamanda aşağıdaki metni ¿Uiı *Jj «Jy “Kavlühü’l-Hakk ve lehü’l-mülk” kapalı olarak (mukaffal) ve etrafına da meleklerin ismini yazar ve içerisine iki veya dört dinar koyarak kapatırsın.

ancak bunun sahibi bu vefki hazırlarken abdestli ve oruçlu olmalıdır vefkin içerisine yazılacak isimler şunlardır. ^

Bir önceki yazımız olan Evi terk eden kocayı geri döndürmek için dua başlıklı makalemizde çok çok acil evi terkeden kocayı getirme duası, evi terk eden kadın nasıl geri döndürülür ve evi terk eden koca geri dönermi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • ozunu sevdirmek ucun dua
  • ozunu sevdirme duasi
  • sevdiyini ozune baglamaq ucun dua
  • kisini ozune baglamaq ucun dua
  • ozunu sevdirmek duasi
  • oglani ozune baglamaq ucun dua
  • sevdiyin insani ozune baglamaq duasi
  • ere getmek duasi
  • kisini ozune baglamagin yollari
  • sevgilini ozune baglamaq ucun dualar

Tags: , , , , , , , ,


Hakkımda

Medyum Olcay Vefk,Aşk,Bağlama,Karı Koca Arasını bağlama üzerine 15 senedir uygulamlar yapmaktadır.Cep Telefonu=>0532 367 13 25Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑