Sevdiğin seni hemen arasın

Sevdiğiniz bir kişinin sizi hemen araması ve devamlı olarak size bağlanması için etkili bir dua uygulamasıdır.İki çeşit tasrif vardır. Ulvi ve süfli, ulvi olan Fatiha suresinin okunarak sonra şöyle denilmesidir.
sevdigin-hemen-arasin-duasi

“Ya meleiketullahi ya kiramnu fe iza ku-diyeti’ssalatı fanteşiru fil ardi vebteğu min f adi il leh i ve z kürullah kesiran lealleküm tüflihuun.” Süfli olana gelince; o senin şöyle de-mendir.

 

“Bismillahirrahmanirrahim. Bismillehillezi la taka-te lehüm biasahul kaviyyetilleti du-ribe bihessemavetü festekallet ve duribe bihe’l-ardu festekarret ve duribe bihe’l-cibalü fekarre bu duribe bihe’ssibau fekum-milet ve duribe biherricalü fe vellet seyüh-zemü’l-cem’u ve yüvellüneddübr. Belisseat mevı-dühüm vessaetü edhe ve emer fehez-zemuuhuma biiznillahi cündün ma hünalike mehzümun mine’l-ahzaab. Ya eyyühellezine amenu hüzu hıra-küm…………” ayet sonuna kadar “Ve iza zükirat rabbuke”…………… ayet sonuna kadar. “Ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve ale alihi ve sahbihi ve sellim.”

 

Medyum Olcay Hemen Sor

[contact-form-7 id=”13″ title=”İletişim formu 1″]

askduasi hakkında 965 makale

Medyum Olcay Vefk,Aşk,Bağlama,Karı Koca Arasını bağlama üzerine 15 senedir uygulamlar yapmaktadır.Cep Telefonu=>0532 367 13 25

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*