Aşık Etme Duası - Aşık Etme Duası Faydaları - İsmaiL Hoca
Aşk Duaları

Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası


Birine aşık olmak birini sevebilmek dünyada bir insanın başına gelebilecek en güzel duygudur. Fakat sevdiğiniz kişinin sizi sevmiyor olması düşüncesi bile hem kötü hissettiren hem dünyanın sonuymuş hissine kapılıp tüm özgüveninizi yıkabilecek gibi görünen bir durumdur. Böyle bir durumda elbette ki sevdiğiniz kişinin daha çok dikkatini çekmek isteyecek onunda sizi sizin onu sevdiğiniz kadar çok seviyor olmasını isteyebilirsiniz bu nedenla Aşık Etme Duası işlemine başvurabilirsiniz. Elbette ki bu sadece istemekle olabilecek bir şey değildir.

Herkesin kendisine ait duyguları, düşünceleri ve hisleri olduğunu kabul etmelisiniz. Bu duyguların size karşı olumlu yönde dönebilmesi için sevdiğiniz kişinin size aşık olması için yapılan dua ve büyü uygulamalarıyla istediğiniz kişinin size yakınlaşmasını sağlayabilirsiniz.

sevdigini asik etme duasi - Aşık Etme Duası
Aşık Etme Duası


Aşık Etme Duasını Kimler Yapabilir?


Aşık etme duasını abdestli ve işinin ehli hocalardan ve gerçekten tecrübeli medyumlardan öğrendikten sonra iyi niyetli olan herkes yapabilir. Bu duayı okumadan önce kaç kere tekrar etmeniz gerektiğini öğrenmeli ve uygulamayı kuralları çerçevesinde yapmanız gerektiğini de bilmelisiniz. Okuyacağınız duayı kötü bir niyetle yapmadığınızı belirterek yani öncelikle elbette ki Allah’a sığınarak onun izniyle yaptığınızı belirtmelisiniz ve hayırlısı istemelisiniz. Bu dua okunduktan sonra neler olabileceğini iyice düşünmeli ve karar verdikten sonra fikrinizi gerçekleştirmek için işini önemseyen kişilerden bilgi almalısınız. Bu bilgiler dahilinde hareket ederseniz sonucun doğru kısmına ulaşmış olabilirsiniz.


Okuduğunuz dua içerisinde duaya başlamadan önce mutlaka abdestli olmaya özen göstermelisiniz. Abdest aldıktan sonra Allah’ın izni ile diyerek ona sığınarak her şeyin ondan geldiğine inanarak kalbinizden geçenleri tekrar etmelisiniz. Etmeniz gereken duayı sevdiğiniz kişinin annesinin adıyla kendi adıyla ve doğum tarihiyle bütünleştirmelisiniz.

Kendi adınızı anne adınızı ve doğum tarihinizi de birleştirerek “ev kesayyibin minessemai fihi zulümatin ver’dün “ duasını okuyarak onun adını doğum tarihini ve anne adını kendi adınız anne adınız ve doğum tarihiniz ile birleştirmek istediğinizi ve kaderinizin ortak bir şekilde devam etmesini istediğinizi hayırlısı ile olsun diyerek duanızı tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde okuduğunuz duayı elleriniz göğe doğru açık ise ve gerçekten kalpten istiyorsanız kesinlikle Yüce Allah gerçekten seveni sevdiğinden ayırmayacaktır.


Büyü ile tamamen kendinize bağlayabileceğiniz dualar da var olsa bile önceliğiniz gönül rızası ile yalnızca dilemekle başlamak olmalıdır. Allah’tan isteyeceğiniz istek sevdiğinizle gönül bağı olacağından önceliğiniz elbette ki dua etmek olmalıdır. Haram olan bir aşk ile bir ömür geçiremeyeceğinizi bilmeli ve bu doğrultuda abdestiniz ile kendinize helal olacak bir aşk dilemelisiniz.

Dua etmek oldukça rahatlatıcı ve huzurlu bir işlemdir. Kadın veya erkek evli olan birisi için dua etmek veya büyü yapmak doğru değildir. Çünkü her şekilde karşınızdaki kişi size haram olacaktır. Bir başkasının kaderini değiştirmek için dua etmek veya büyü yapayı düşünmek bile Allah katında çok büyük bir günahtır.


Erkeğin Kadına Aşık Olması İçin Dua


Öncelikle kadın veya erkek bekar olan kişinin hakkında dua etmek ve Allah’ın aşık olduğunuz kişiyi size yöneltmesini istemek tabi ki en doğal hakkınızdır. Fakat dua ederken erkek olan kişinin gönlünü ve karakterini bilmeli ve doğru kesin bir kararla dua etmelisiniz. Seçtiğiniz kişinin size aşık olması için niyet edip “Bismillahirrahmanirrahim” diyerek el açıp okumalısınız.

Bu duayı on dört gün boyunca da tekrar etmelisiniz. Sayıları dikkate alırsanız çok daha doğru sonuçlara ulaşmanız mümkün olacaktır. Her niyetiniz bir dua için geçerli olacağından elbette ki her duadan önce tekrar abdest alıp dua etmelisiniz. Her gün bir kere elinize sevdiğiniz kişinin fotoğrafını alarak “Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala Ali Seyyidina Muhammed. Sevdiğim adamı bana nasip et beni sevsin kaderi benimle bağlansın bana hep hoşgürüyle baksın “ diyerek tekrar etmelisiniz. Bu şekilde dua etiğinizde on dört gün boyunca kıldığınız her namazda tekrar etmeniz de süreci kısltacaktır.


Kadını Erkeğe Aşık Etmek İçin Dua


Dua ederken önceliğiniz elbette ki hakkınızda hayırlısını dilemektir. Fakat doğal yollarla kendinize aşık etmek istediğiniz gerçekten etkilendiğiniz ve sizi sevmesini istediğiniz kadını size aşık etmek için yapmanız gereken elbette ki etkilemeye çalışmanın yanında hoşgörülü ve iyi hissettirmek olmalıdır. Dinimize uygun bir şekilde işinin ehli kişilerden yardım alınarak dua yoluyla kaderinizi değiştirmeyi dileyebilir bu yolda bir adım atabilirsiniz. Seçeceğiniz kişinin doğru olup olmadığına elbette ki Yüce Rabbimiz karar verecek hakkınızda hayırlısı ise onu size nasip edecektir.


Fakat dua ederken öncelikle abdest alarak ve sevdiğiniz kadının fotoğrafını elinize alarak “Bismillahirrahmanirrahim “diyerek dua etmeye başlamalısınız. Sevdiğiniz kişinin ismini ve annesinin adını tekrar ederek “sevdiğim kişiyi bana peygamber efendimiz Hz. Muhammed sav. Adı ve yüzü suyu hürmetine nasip et beni sevsin gözü benden başkasını görmesin beni eş saysın bana eş olsun “ diyerek duanızı bitirebilirsiniz. Bu Duayı her gün tekrar etmelisiniz ve tam on beş gün boyunca vazgeçmeden okumalısınız. Bu şekilde ettiğiniz dua elbette ki enerjiniz ile doğru orantılı olarak ulaşmasını istediğiniz noktaya ve mertebeye ulaşacak olumlu bir dönüşe uğrayacaksınız.

Aşık Etme Büyüsü

Büyü doğrudan etkili fakat dinimizce onaylanmayan bir yoldur. Bu yolda her şeyi yaparım diyenlerdenseniz direkt olarak etkili olacak bir büyü ile sevdiğiniz kişinin size köpek gibi aşık olabileceğini bilmelisiniz. Sizin için her şeyi yapabilecek gözü sizden başka kimseyi göremeyecek kadar aşık birini elbette ki herkes isteyecektir. Bunu doğru buluyorsanız bu işlemi yapacak kişinin tecrübeli ve işinde başarılı gerçekten yüksek enerjiye sahip kişiler ile yapmalısınız.

Etkili olabilmesi için sizin inancınızın tam olması ve büyü işlemini yapacak kişinin de bu işlemle ilgili olarak gerçekten inançlı ve bilgili olması gereklidir. Bu büyünün etkili olabilmesi için yedi gün boyunca tekrar edilmesi gerektiğini de bilmelisiniz. Yedi gün boyunca her tekrarınızdan sonra sevdiğiniz ve aşık etmek istediğiniz kişi size adım adım daha çok yaklaşacak ve sizin kalbinize girmiş olacaktır.

Bu hızlı yaklaşımdan sonra sevdiğiniz kişinin gözleri sizden başka kimseyi görmeyecek sizi her an daha çok sevecektir. Bu sevgi sahte mi olur diye düşünmenize de asla gerek olmayacaktır. Büyü ile gerçekleşmiş olsa dahi size olan sevgisi tamamıyla gerçek olacaktır. Çünkü büyü yapılırken çok fazla dikkat gerektirdiği bilinmelidir. Çekişmeli ve birbiriyle uyumsuz düşüncelerin kelimelerin asla ve asla birbiri ardına tekrar edilmemelidir.

Büyü Nasıl Yapılır?


Büyü yapılması ve söylenen sözler farklılık gösterse de kesinlikle yapılması gerekenlerin sıralaması asla şaşırılmamalıdır. Sizin isteklerinizi karşılayabilecek bir büyü yaptırabilmeniz içinde bu işi gerçekten bilen ve Allah korkusu ile niyetinizi kötüye çevirmeyecek birinin yapması gereklidir. Aşk dünyada görülebilecek her insanın mutlaka yaşaması gereken en güzel duygulardan biri olduğu için niyetiniz kötü olmadıkça aşk büyüsü yaptırdığınızda karşınızdaki kişi zarar görmedikçe kesinlikle size acı veren bu reddedilme ve sevilmeme duygusunu ortadan kaldırmaya yarayacaktır. Sevdiğiniz kişini sizi sevmesi size her zaman iyi ve yakın davranması tabi ki sizi mutlu edecektir.


Mutluluğunuzun size çok yakın olduğunu da mutlaka bilmelisiniz. Sevdiğiniz aşık olduğunuz kişi kadın ya da erkek hiç fark etmeksizin tam olarak bu büyüden sonra ömrünüzün sonuna kadar sizin yanınızda olabilecek sizi her daim daha çok sevecek ve sizden vazgeçmeyi aklına dahi getirmeyecektir. Bu büyüyü yapacak kişinin sizin enerjinize saygılı olarak en çabuk tutan aşk büyüsünü yaparak bekleme sürenizi kısaltabileceğini de bilmelisiniz. Büyü yaptıracağınız kişinin sizi çok sevmesini istediğiniz kişinin öncelikle gerçek doğum tarihini biliyor olmanız çok önemlidir.

Ayrıca anne ismi ve bir adet resminin elinizde olması da büyünün tutması için gerekli olacaktır. Her ne olursa olsun seçtiğiniz hocanın veya medyumun büyüyü yanlış yapması ve ya ağzından çıkacak bir kelime yanlışlığının dahi büyük tehlikeler barındırdığını da bilmelisiniz. Seçtiğiniz hocanın en doğru şekilde en doğru işlemi yapması sizin için çok daha doğru olacaktır. Büyü yapıldığında eksiksiz olduğu takdir de istediğiniz sonuca da çok çabuk bir şekilde erişebilirsiniz.

kocayi asiketme duasi - Aşık Etme Duası


En Etkili Aşk Büyüsü


Sevgi eksikliği insanların çok korktuğu bir durum olduğu için özellikle en çok sevdiği en çok aşık olduğu kişi tarafından sevilmeyi herkes isteyecektir. Sadece sevdiğiniz kişi için değil eşiniz veya nişanlınız için de etkili aşk büyüsü yaptırabileceğini bilmelisiniz. Etkili bir şekilde tutacağından emin olduğunuzda aklınızdaki olumlu düşünceler de artacağından çok daha iyi hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Birinin size her an daha iyi bir şekilde yaklaşacağını birinin sürekli olarak sizi sevmek için daha çok değer verdiği gösterebilmek için çabalayacağını da bilmelisiniz.

Hayatınızın her anında çok değerli her anında çok daha sevgi ile saygı ile karşılanmak için aşk büyüsü yaptırmak aslında doğru bir seçim olacaktır. Önceliğinizin doğal yollarla kendinize eşinizi veya sevdiğiniz kişinin sizi daha çok sevmesini sağlamak olmalıdır. Doğal yollarla etkileyemediğinize emin olduğunuz zaman bu işi profösyönel anlamda iş olarak yapan tecrübeli hocalar araştırmaya başlayabilirsiniz.

Aşk büyüsü yaptırdığınız kişi sizi her gördüğünde daha da çok sevecek her zaman daha iyi bir şekilde daha yakın hissedecektir. Bu yüzden ona karşı en çirkin haliniz bile daha güzel gelecek çabasız sevgiye boğulmanızı ve isteklerinize ulaşmış olacaksınız. Yanlış adımlar atmadan önce doğal yolları beklemeniz ve muhakkak denemeniz önerilse de siz kısa yoldan ve sonsuz sorunsuz bir aşk hayal ediyorsanız hiç vakit kaybetmeden iletişim kurabileceğiniz gerçek hocalar aramalısınız.


Özellikle herkesi yaptığı ve internet veya bilinçsizce yazılmış kitaplarda verilen saçma büyü adı altındaki tariflere asla itibar etmemelisiniz. Çünkü bilinçsizce yapılan bu tariflerle ters etkilere sebep olabilirsiniz. Kötü ritüeller ile yayılmış kötü niyetler yerine seçilmesi gereken doğru kişilerin tercih ettiği size özel yapılacak olan doğru büyülerdir. Size özel yapılan ve söylenen bu büyülerin tutma ihtimali de sahtelerine göre elbette ki çok daha hızlı olacaktır.
Büyü Yapıldıktan sonraki süreç


Büyü yaptırdığınız kişi sizin için ne kadar değerliyse sizde bu süreç sonunda o kişi tarafından aynı değere tabi tutulacaksınız. Bu süreç size özel yapılan büyünün yapılması ile ilgilidir. Doğru bir ritüel yayıldıysa doğru bir enerji verildiyse aşk büyüsü tam olarak sizin hislerinizin karşılığı olarak gerçekleşecek ve net bir şekilde tutacaktır. Seçtiğiniz büyü kişilik özelliklerinize ve sevdiğiniz kişinin de kişilik özelliklerine bağlı olarak yapılacağı için kaderlerinizi bağlayacak ve birbirinize her daim çok daha güzel bir şekilde yaklaşmanızı sağlayacaktır. Aşk büyüsü doğru yapılmalıdır ve doğru sonuçlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonAra
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü