Aşk Büyüsü Hazırlanışı - Aşk Büyüsü Tarifi - İsmaiL Hoca
Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Hazırlanışı

Aşk Büyüsü Hazırlanışı

Aşk Büyüsü

Tarihte aşk, uğruna fedakarlıklar yapılan, savaşlar çıkan, cinayetler işlenen, kanlar akıtılan, kitaplar yazılan, filmler çekilen bir duygu olmuştur. Aşk şüphesiz ki her insanın hayatında tattığı ya da gelecekte tadacağı bir duygudur. Aşk kendi arasında ikiye ayrılır da diyebiliriz. Karşılıklı aşk ve platonik aşk. Karşılıklı aşkta partnerler birbirlerine karşı duygular besleyerek ilişkilerini yaşarlar. İlişkiler bazen evlilikle sonlanır. Çiftler çocuk sahibi olabilirler. Bazen ise ilişki ayrılıkla sonuçlanabilir. Bu durum oldukça üzücüdür. Dünyada aşk üzerine bir çok mabed yapılmıştır.

Bunlardan birini örnek verecek olursak Babür kralı sevgili eşi için Tac Mahal’i yaptırmıştır. Mimar Sinan’ın Kanuni Sultan Süleyman’ın kızı Mihrimah Sultan için yaptırdığı camiide ise büyük sırlar gizlenmiştir.Kısacası aşk insanın zihnini açar. Mutlu eder. Yaratıcılığını geliştirir. Aslında bilimsel olarak açıklayacak olursak aşk, serotonin miktarının azalırken, dopamin ve norepinefrin miktarının artmasıdır. Bu olaylat dünyanın merkezine sevdiğiniz kişiyi koymanızı sağlar. Aşık olduğunuzda kalbiniz hızlanır, avuç içleriniz terler, düşündüğünüz tek şey aşık olduğunuz kişi oluverir. Öyle ki sevdiğiniz kişiyi düşünmekten uyuyamaz, yemek yiyemez, düşünemez, hayatınıza devam edemez olursunuz. Hayat sizin için zehir olur. Özellikle karşılıksız yani platonik aşkta bu belirtiler daha da ağırlık gösterir.


Aşkınıza karşılık bulamamak gururunuzu yerle bir eder, kendinizi sorgulamanıza, düzensiz ve tabiri caizse acınası bir hayat yaşamanıza neden olur. Aynı zamanda bu hisler tabiri imkansız duygusal ve psikolojik çöküntülere sebep olabilir ve depresyon gibi ciddi bir rahatsızlığa zemin hazırlar. Depresyonda olan insanlar için dünya kapkaranlık bir hale gelir. Dünya artık onların umrunda olmaz.


Yedikleeinden tat almazlar. Kendilerini hep kötü hissederler. Depresyon bazı durumlarda çok tehlikeli olabilir. Depresyon, tedavisi zor bir hastalıktır. Bazı durumlarda kişileri kendilerine zarar vermeye teşvik edebilir. En kötü durumda ise kişi intahar ederek kendi canına kıyabilir. Aşk büyüsü yaptırmak için medyumlara ve hocalara bulaşan insanların sayısı azımsanamayacak kadar azdır. Çoğu insandan olumlu geri dönüşler alınır.

Aşk ve Büyü

İnsanlar duyguları için bazen değişik yollara başvurabilirler. Bunlardan biri de büyüdür. Büyü, insanoğlu için geçmişten günümüze her zaman önemli bir uğraş olmuştur. Büyünün paleolitik dönemlerde bile izleri bulunur. Büyü ve büyücülüğün doğduğu yer tarihte Babil İmparatorluğu olarak kabul edilir. Babil halkının inançlı olduğı, meleklere inandığı bilinir. İslam dininin yayılmasından önce, Rumlarda, Mısırlılarda, Hintlilerde de büyücülük ve büyü oldukça yaygındı. Dinimize göre ise büyünün Hz. Süleyman zamanında ortaya çıktığı düşünülmektedir.


Hz. Süleymanın mucizelerine halk inanç göstermeyip, onu büyü yapmakla ve büyücülükle suçlamışlardı. Allah ise halkın büyü ve mucizeyi birbirinden ayırt etmesi için iki melek göndermişti. Bakara suretinin 102. Ayetine göre bu meleklerin adı “Harut” ile “Marut”tur. Harut ile Marut’un melek mi yoksa başka bir varlık mı olduğu konusunda ayette bir bilgi verilmemiş. Harut ile Marut, büyünün kötüye kullanılmayacağı sözünü alarak, insanlara büyü öğretirlermiş. Tarihte büyü bir çok farklı amaçla kullanılmıştır. Büyünün bir çok çeşidi vardır. Bunlardan biri de aşk büyüsüdür.

en etkili ask buyusu - Aşk Büyüsü Hazırlanışı
Aşk Büyüsü Hazırlanışı

AŞK BÜYÜSÜ KİMLER İÇİN UYGUNDUR?

Genelde kendini çok çaresiz hisseden ve yapacak hiçbir şeyi kalmamış, kendini çok kötü hisseden insanların başvurması gereken bir yoldur. Aşk büyüsünü evliler ve bekarlar, erkekler ve kadınlar yaptırabilir. Büyüyü yaptırmak için gerekli olan şeylerden bazıları, isim ve soy isim, doğum tarihi ya da büyü yapılacak kişinin bazı kişisel eşyaları ya da fotoğrafı gibi şeylerdir. Gel gelelim bazı aşk büyüsü tariflerine.

AY BÜYÜSÜ TARİFİ

Yaptıranlardan geri dönüşlerin olumlu olduğu bir büyü. Büyünün asıl amacı sevgiliyi veya eşi kendine çekmek veya bağlamaktır. Diğer aşk büyüleri gibi insanlar bu büyüye kendinden soğumuş veya terk etmiş sevgililer veya evini ve çocuklarını terk etmiş eşlerini tekrar kazanmak, karşılıksız aşkların vermiş olduğu ıstıraptan kurtulmak için başvurdukları büyü çeşitlerinden biridir. Bu büyüyü yapmak için dolunay olan bir gecede üzerine dolunayın yansıdığı bir su birikintisinin yanına gitmek gerekiyor. Dolunayın silüetinin su birikintisinin üzerine yansıdığı sırada “Ibuia salenit cassel vahlak, Naita asphedas raul, Ite naitata ut pharmas septadak” sözcüklerini üç kere tekrarlamak gerekiyor. Daha sonra yanınızda getirdiğiniz bir aynayı mavi bir beze sarıp bu beze sardığınız aynayı evinizde bir yerde saklamanız gerekiyor. Bu büyü partnerinizin sizi olduğunuzdan daha çekici ve güzel görmesini, size yeniden aşık olmasını sağlıyor.

AŞK VE SADAKAT BÜYÜSÜNÜN TARİFİ

Bu büyüyü yapmak için gerekli olan malzemeler bir adet dikiş iğnesi, beyaz iplikten oluşan bir bobin ve kırmızı bir kumaş. Bir nevi muska olarak bilinen bu büyü sevgiliyi kendine bağlamaya ve aşık etmeye yarayan bir büyüdür. Yapan kullanıcılardan olumlu geri dönüşler alınmıştır. Büyüyü yapmak için kırmızı kumaşın ölçüleri 30×30 şeklinde kare olmalıdır. Daha sonra bu kırmızı bez dört kere katlanır. Kullanılacak iplik yarım metre uzunluğunda olmalıdır. İplik iğneye geçirilir ve ipin uçları birbirine bağlabarak şu sözcükler söylenir; ” bir iplikte bir düğme ve bir iğne içinde bir iplik var. Kimse onları ayıramaz.” Ardından ipneyi sağ elinize alın ve ipi ise sol elinizle tutarak bu kelimeleri söyleyin; ” ben (isminizi söyleyin) bir iğneyim ve sevgilim (partnerinizin ismini söyleyin) bir ipliktir. İğne ve iplik orada olduğu sürece biz ayrılamayız, ayrı olamayız.” Daha sonra bu iplik ve iğneyi evinizde muhafaza ediniz ve kaybetmeyiniz.

CANBAR AŞK BÜYÜSÜ

Canbar büyüsü, bilinen en etkili aşk büyülerinden biridir. Canbar büyüsünün yüzyıllardır özellikle Asya’da kullanıldığı ve oldukça etkili olduğu düşünülen bir büyüdür. Genellikle ayrılan çiftleri bir araya getirmek, terk eden eşi tekrar kazanmak için yapılan bir büyüdür. Canbar büyüsü sayesinde tekrar bir araya gelen çiftler bu sefer daha güçlü bir bağ ile birbirlerine bağlanırlar. Canbar büyüsü oldukça etkili ve büyüj bir ruhsal enerjidir. Büyük bir dikkat ve titizlikle, bilir kişiler tarafından yapılması tavsiye edilen bir büyüdür.

Canbar büyüsünü yapacak kişilerin, tüm detaylarını iyice bilmesi önemlidir. Canbar büyüsü yapılan kişi, kendisine canbar büyüsü yapıldığının asla farkına varmaz. Diğer bir çok büyüde olduğu gibi büyü yapılan kişi, günlük yaşamsal faaliyetleeine devam eder. Bedenen ve ruhen herhangi bir zararı olmaz. Canbar büyüsünü yapmak için hicri takvime bakmak gerekmektedir. Herhangi bir mübarek ayın ilk gecesi yapılması uygun görülmüştür. Büyüye başlamak için ilk önce gusül abdesti alınır ve dört rekat hacet namazı kılınır.

Bu aşama tamamlandıktan sonra 999 kez “Ya şedidel Batsi” duası yanında ” Ya vedüd İsm-i Şerifi” duası okunmalıdır. Canbar aşk büyüsünde fotoğraf kullanılması tavsiye edilmez. Elle çizilmiş bir resim ya da yine elle yapılmış bir heykel gereklidir. Çizilen resmin ya da yapılan heykelin birebir aynı olması gerekmemektedir. Lakin resmin veya yapılan heykelin büyü yapılan kişinin özelliklerini taşıması, kişiyi temsil etmesi önemlidir. Eğer heykel yapılacaksa balmumu ya da çamurdan yapılması gerekmektedir.

Anlatılanlar tamamlandığından büyü yapılmaya geçilebilir. Resmin veyahutta heykelin ortasına bir daire çizilir. Daha sonra bu dairenin içine büyü yapılan kişinin ve annesinin ismi yazılır. Daha sonra büyüyü yapan kişi kendi resmine kendi annesinin ismini yazmalıdır. Daha sonra besmele çekilir ve 1000 defa “Ya Vedüd” duası okunur. Daha sonra tekrar 1000 kere besmele çekilir ve tekrar 1000 defa “Ya Vedüd” duası okunur. Daha sonra kişi karşısındaki resme ya da heykele 99 defa üfler. Yapılan dua ve üflemeden sonra bir kağıda ” Ey Yaradanın mahluku. Bilin ki şu iki kişi birbirine ölümsüz bir aşkla bağlanmıştır ve kenetlenmiştir. Bu böyle biline ve hareket edile. Bunun aksine hareket eden lanetlenir” cümlesi yazılarak kağıdı katlar. Yazıyı ve heykeli yahutta resmi evinin sürekli görünen bir yerine koymalıdır. Canbar büyüsü 7 ila 14 günde etkisini gösterecektir.

BAĞIRSAK BÜYÜSÜ

Bağırsak büyüsü bağlama büyülerinin arasında en etkili büyülerden biridir. Bağırsak büyüsü, büyü yapılacak kişiyi hem cinsel hem de duygusal yönden bağlar. Bapırsak büyüsü çok etkili bir büyü olduğu için, bu büyüyü evlenme niyetinde olduğunuz kişiye yapmanız tavsiye edilir. Bağırsak büyüsünün sonuçları oldukça etkili ve sağlamdır. Bağırsak büyüsü kuru bir hayvan bağırsağının birbirine bağlanarak düğüm atılması ve dualar okunmasıyla yapılır. Kasaptan alınmış ve kurutulmuş bağırsağın üzerinse 8 adet düğüm atılır.

Fatiha duası okunur ve her duadan sonra “Ya Allah” denir. Düğümlenen bağırsak naylona sarılır ve büyüyü yaptıran kişinin kolaylıkla görebileceği bir yere konur. 7 gün boyunca kevser suresi okunur ve perşembe gecesi hazırlanan bağırsak besmele çekerek açılır. Açılan naylondaki bağırsaktan ilk düğüm çözülür. 2. Güne gelindiğinde ihlas suresi okunur ve ikinci süğüm çözülür. Diğer düğümlerde aynı işlemler uygulanarak çözülmeye devam edilir. Bütün düğümler açıldıktan sonra büyü yapılmak istenen kişinin adı ile annesinin adı bir kağıt parçasına yazılır.

Yazılan kağıt düğümleri çözülmüş olan bağırsağın içine konur. Bağırsak tekrar naylona kevser suresi okunarak sarılır. Bu naylon ve bağırsağın gece yarısında mezarlığa gömülmesi gerekmektedir. Bu büyü yapılırken oldukça dikkatli olunmalıdır ve mümkünse bir bilir kişiye yaptırılması tavsiye edilir. Bu büyü yapıldığında, büyü yaptırılan kişi size sonsuz bir aşk ve sevgiyle bağlanacaktır.Bu büyü genellikle ayrılan eşlerin veya sevgililerin tekrar bir araya getirilmesini ya da terk edenlerim geri dönmesini sağlamak için yapılır.

cok guclu ask buyusu - Aşk Büyüsü Hazırlanışı

AŞK BÜYÜSÜNÜN BELİRTİLERİ

Aşk büyüleri mutlak suretle karşı tarafa zarar vermeme düşüncesiyle yapılır. Eğer bu günden itibaren aşk büyüsü yaptırdıysanız, genellikle 5. Günden sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Bir hafta sonunda artık sevdiğiniz kişinin aklına yavaş yavaş girmeye, zihninde yer edinmeye başlayacaksınızdır. 8. Günden sonra ise büyüyü yaptırdığınız kişi sizi rüyasında görmeye başlar. 9. Günde ise size karşı içinde büyük bir özlem ve merak duygusu uyanacak, sevdiğinden ayrı kalamayacak ve kontrol edilemez görünmez bir çekim etkisine kapılacaktır. 12. Günün sonunda ise size tamamen aşık olacak ve size ulaşmayı deneyecektir.

Yani kısacası aşk büyülerinin çoğundan hemen hemen 7 ila 14 gün arasında sonuç almaya başlarsınız. Aşk büyüleri oldukça etkili büyülerdir. Aşk büyülerini yaptırmak için bilir kişiye danışmak veya kendiniz yapacaksanız da yaparken mutlaka ve mutlaka çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aşk büyüleri öylesine ya da kendi egolarınızı tatmin amaçlı yapılmamalıdır. Aşk büyüsü yapacağınız kişiyle evlilik niyeti beslemeli, ya da bir ömürü büyüyü yaptığınız kişiyle geçirmeyi göze almalısınız. Aşk büyüsü şakaya alınacak bir şey değildir. Eğer büyü yanlış yapılırsa kötü sonuçlar doğurabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonAra
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü