Aşk Büyüsü - Etki Eden Aşk Büyüsü - İsmaiL Hoca
Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Büyü denilince hiç kuşkusuz akla gelenler arasında ‘’ aşk büyüsü ‘’ yer almaktadır. Bu yazımızda aşk büyüsü nedir, aşk büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüsü belirtileri ve aşk büyüsü nasıl bozulur gibi sorulara cevaplar vermek istiyoruz. Dipnot olarak belirtmek isteriz ki bizler gerçekte aşk büyüsü yapan bir medyum hizmeti vermiyoruz. Ancak aşk tılsımı, harmura aşk celbi gibi işlemler için bizlerden destek alabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nedir, Niçin Yapılır?

Aşk büyüsü aslında adından da ne olduğunu açıklayan bir büyü çalışmasıdır. Sevdiğiniz kişinin sizden vazgeçtiği zamanlarda, aradığınız aşkı bulamadığınızda veya çok sevdiğiniz birisini kendinize aşık etmek istediğiniz zaman ilmi bir çalışma olarak yapılarak isteğinize ulaşmanız için yapılan bir çalışmadır. Onlarca hatta yüzlerce aşk büyüsü çeşitleri vardır. Her birinin yapılma aşamaları birbirinden farklılık gösteriyor olsa da asıl amaç sevdiğinizi kendinize aşık etmenizdir.

Ayrıca her medyum aynı aşk büyüsünü farklı teknikler ve farklı zaman dilimleri arasında yapabilmektedir. En önemlisi ise her medyum aşık etme büyüleri konusunda gerçek bir başarıyı elde edemeyebilirler. Örneğin; Nohutla aşk büyüsü farklı bir medyum tarafından 3 günde elde edilebiliyorken başka bir medyum nohutla aşk büyüsünü 7 günde yapabilir. 3 günde yapan medyum sadece gece çalışmaları ile bunu elde edebiliyorsa 7 günde yapan sadece gün ışığında yapabilmektedir.

en etkili hoca 300x214 - Aşk Büyüsü

Onlarca, yüzlerce medyum olduğunu varsayarsak her birinin yapma aşamaları, teknikleri, okumaları, tılsımlı sözcükleri farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca her medyumun yaptığı aşk büyüsünden pozitif sonuç alınacak diye de bir kural yoktur. Aşk büyüleri  yapılırken edilecek olan niyet çok önemli olduğu gibi aşk büyüsü yaptırmaya niyetlenen kişinin de büyünün tutmama olasılığını asla düşünmemelidir. Tüm olumsuz düşüncelerden arınarak kesin büyüden sonuç alacağım demesi gerekmektedir. Bu nedenle de her kişide aynı etkiyi göstermediği gibi kişiden kişiye tutma olasılıkları da farklıdır.

Aşk Büyüsü Kime Yaptırılmalıdır?

Öncelikle şunu iyi bilmeniz gerekir ki; aşk büyüsü medyum olmadan yapılabilecek kadar basit ve hafife alınacak bir büyü değildir. Her ne kadar duygularınıza hitaben yaptıracak olduğunu aşk büyüsü işinde başarılı, uzman, dini bütünlüğe sahip, okunacak duaları, esmaları, sureleri ve tılsımlı sözcükleri iyi bilmesi gerekir. Kimi zaman fotoğrafa aşk büyüsü, kimi zaman vodoo aşk büyüsü gibi çeşitli büyü çeşitleri uygulanarak kişiden kişiye göre yapılabilmektedir.

Ancak birçok kişi internetten aşk büyüsü nasıl yapılır isminde açılmış olan hatta paylaşılmış olan açıklamalara göre hareket ederek evde denemeye çalışmaktadır. Ancak bu büyük bir risk teşkil edeceği için çoğu zaman cesaret dahi edemezler. Bu nedenle işi uzmanına bırakmakta fayda olacaktır. Peki, aşk büyüsü yaptırmak istediğiniz zaman doğru medyumu nasıl seçeceksiniz?

Her medyum aşk büyüsü yapabilir mi diye soracak olursanız kesinlikle hayır diyebiliriz. Her medyumun kendi alanında başarılı olduğu çeşitli internet siteleri kaynaklarında anlatılmaktadır. Mesela; evli çiftleri ayırma büyüsü yapan bir medyum aşk büyüsü konusunda başarılı olacak diye bir kural yoktur. Tam tersi olarak da düşünülebilir. Bağlama büyüsü yapan bir medyum ile aşk büyüsü yapan medyumu da ayırt etmek gerekebilmektedir.

Aşk büyüsü yaptırmaya karar verdiyseniz eğer mutlaka önceliğiniz resmi olarak hizmet veren medyum danışmanlık hizmeti adı altında devlete vergi ödeyen medyum hizmeti almanız tavsiye edilir. Özellikle günümüzde internet teknolojisinin yaygın olduğu bu günlerde aşk büyüsü yapan medyumlar listesini bir hayli kabarık görebilirsiniz. Ancak burada doğru kişiyi bulmak sizin için en hayırlısı olacaktır.

Kimler Aşk Büyüsü Yaptırmalıdır?

Bu konuyu biraz örneklerle açıklamak isteriz. Mesela; evlisiniz ilk zamanlarda olan mutluluğunuzu evliliğinizin son zamanlarında yakalayamıyor olabilirsiniz. Bu mutluluk yerini kavga, dövüş, hakaret, aldatma gibi nedenlere bıraktıysa eğer aşk büyüsü yaptırmanız durumunda evliliğinizin ilk günlerindeki gibi birbirinize deli gibi aşık olabilirsiniz. Bu beraberinde sevgi, mutluluk, saygı ve sevgiyi getirecektir. Eşiniz size daha çok ilgi gösterecek, birbirinizi daha çok seveceksinizdir.

Başka bir örnek verecek olursak eğer; birisini çok seviyorsunuz onsuz bir an bile geçiremiyorsanız gece rüyanızda, gündüz düşlerinizde bu kişiyi hayal ediyorsanız ancak aşkınıza karşılık bulamıyorsanız işte o zaman aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu kişi tıpkı sizin gibi gece rüyasında sizi göreceği gibi gündüz vakitlerinde de sizi düşleyecektir.

Sevgilinizle aranız açıldıysa, ayrılık aşamalarına doğru geldiyseniz hemen bir aşk büyüsü yaptırarak kötü gidişatın önüne geçebilirsiniz.

Aşk büyüleri duygusal anlamda ikili aşk ilişkilerini düzenleyen, insanların birbirine sevgi dolu bağlanmalarını sağlayan bir gizli ilim çalışmasıdır. Doğru medyuma, doğru bir aşk büyüsü çalışması yaptırırsanız olumlu sonuçlarını da görebilirsiniz. Ancak her aşk büyüsü herkeste aynı etkiyi gösterecek diye bir kural asla yoktur. Sizde etkisini gösterdiyse bir arkadaşınızda aynı etkiyi göstermeyebilir.

muhabbet duasi oku 300x217 - Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Belirtileri Nasıl Olur?

Aşk büyüsüne maruz kalmış bir kadın veya bir erkek kolaylıkla üzerinde bir büyü olduğunu anlamazlar. Hatta bunu sorgulamazlar bile! Hayatlarından gayet mutlu olacakları gibi etrafındaki insanların bu durumu sorgulamasına bile izin vermezler. Ancak aşk büyüsü iki insanı bir ömür boyu mutlu, mesut, edecek bir konumda olacağı şüphesizdir. Asla sevmem, asla bu kişiye aşık olmam dediğiniz zaman aşk büyüsüne maruz kaldıysanız eğer bu kişiden asla vazgeçmek istemezsiniz. Etrafınızdaki hiç kimseyi hatta ailenizi bile aşkınızın arasına sokmazsınız. Ailenizi karşınıza alacak kadar seversiniz.

Aşk Büyüsü Bozulur mu?

Aşk büyüsü kendi kendisine asla bozulmaz. Birbirine aşık olan kişiler içinde bulundukları durumdan hoşnut oldukları için büyü bozdurma işlemleri ile asla uğraşmazlar. Ancak kişilerin yakınlarından birisi annesi, babası veya aileden herhangi birisi ayırmak istediği zaman ayırma büyüsü yaptırabilir. Medyuma gittiği zaman medyum bu kilşiere aşk büyüsü yapılmış dediği anda büyüyü bozabilir ve ayırma büyüsü ile kişilerin birbirlerine olan sevgilerini nefrete dönüştürebilir.

Aşk Büyüsü Risk Oluşturur mu, Yaptırılmalımıdır?

Öncelikle aşk büyüsü yaptırmak dinimizce asla kabul edilemeyen günahlardan birisidir. Birinci risk günaha girmenizdir. Büyüler çeşitli psikolojik sorunları beraberinde getirebilir. Özellikle yanlış yapılan büyüler veya büyülerin ters tepmesi gibi durumlar risk grubundadır. Aşk büyüsü ve diğer büyülerin yapılmasının tarafı değiliz ve tavsiye de etmiyoruz. Bu nedenle sizlere sadece harmura aşk celbi eya aşk tılsımı gibi işlemleri tavsiye ediyoruz. Bu süreçler ise büyü kadar etkili ama sorun yaratmayan dua çalışmalarıdır. Bu konu hakkında bizden destek alabilirsiniz. Ancak aşk büyüsü yapılması, bozulması ve bakılması gibi çalışmalar bizim süreçlerimiz arasında yer almaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonAra
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü