Çamaşır Büyüleri

Çamaşır Büyüsü

Çamaşır Büyüsü 

İlk çağ döneminde insanların mağara duvarlarına Fransızcada bizon denilen çeşitli hayvan figürlerini çizmesiyle başlayan büyücülük, milattan önce 3000’li yıllarda başlayarak Mezopotamya, Roma ve Eski Yunan dönemlerinde daha da gelişerek nesilleri ve çağları aşıp hem dünyanın dört bir yanına yayılmış hem de günümüze kadar etkisini ve insanların büyüye inanışını korumuştur. Yani büyü insanlık tarihi kadar eskidir.

İnsanoğlu yaratılışından bugüne yana, her zaman bilinmezliğin ardını araştırmayı, yaratılışın, ölümün ve yaşamın ardındaki sırları çözmeyi, doğaya ve doğa üstü varlıklarla iletişim kurma ya da hükmetme merakını daima diri tuttu. Büyü ya da sihir insanların doğaüstü ruhsal ya da mistik çeşitli birtakım yöntemlerle gerçek dünyayı etkileyebildiği uygulamalar ve bunların etrafında oluşturulan topluluktan topluluğa değişen kültürel uygulamalar olarak nitelemek yanlış olmayacaktır.

Geçmişten günümüze kadar geçen zamanda büyü ve sihir insan oğlu için dikkat çekici ve merak uyandırıcı şeyler olmuştur. Büyü ile uğraşan mistik güce sahip ya da doğa üstü varlıklarla çeşitli iletişim yöntemleri ile bağ kuran medyumlar sayesinde insanlar amaçlarını gerçekleştirmek için büyüye başvurmaktadırlar.

hizli tutan sevgi duasi 300x224 - Çamaşır Büyüsü

Çamaşır Büyüsü Nedir?

İnternet ortamında çamaşır büyüsü hakkında bir sürü bilgi vardır. Fakat bunların çoğu karışık ve bir yığın olarak verilmesinden dolayı insanların kafasını karıştırmaktadır. En önemlisi de doğru bir yerden edinilmeyen bilgiler tehlikeli ya da olumsuz sonuçlara yol açmaktadır. Bu nedenle güvenilir ve işin ehli bir kaynaktan çamaşır büyüsü için bilgi alınması önem arz etmektedir.

Bu işlem aslında bağlama büyüsü işlemine maruz kalan insanın maruz kalması için şahsi eşyalarıyla birlikte hazırlanan tılsımların ortak ismidir. Çamaşır büyüsü insanların tenine ya da bedenine çok yakın bir işlem olmasından dolayı diğer büyülerden ayrılarak etkilemek istediğimiz insanı etki altına alan önemli bir büyü olarak karşımıza çıkmaktadır. Dolayısıyla kıyafetlerin günün büyük bir bölümünde insanın tenine ve bedenine isabet etmesiyle çamaşır büyüsü amacına ulaşmaktadır.

Çamaşır büyüsü ile istediğiniz kişiyi dilediğiniz gibi yönlendirebilme şansını elde edebilirsiniz. Tabi ki bu kadar güçlü ve etkili bir büyüyü, kişinin kendi başına yapması olumsuz bütün etkileri üzerine çekebilme ihtimalinden dolayı tehlikelidir. Bunun için kesinlikle bir medyuma başvurularak çamaşır büyüsünün yapılması gerekir.

Çamaşır Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Çamaşır büyüsü genelde erkekler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bu büyüyü yaptıran erkekler, etkilemek istediği kadının, erkeği yani kendisini kocası gibi görme, kendisine bağlanma ya da kendisine âşık olma gibi isteklerini gerçekleştirmektedir. Büyüyü yapmak için kadının ya da erkeğin çamaşırından bir parça kesilmelidir. Parça alınırken büyü yapılan kişinin bunu fark etmemesi önemlidir.

en etkili hoca 300x214 - Çamaşır Büyüsü

Parça alındıktan sonra medyum bu çamaşır parçaları büyü yaptıran kişinin başı üzerinde döndürür ve büyülü sözcükler eşliğinde büyüyü yapan ve yapan kişinin etkilemek istediği kişinin isimlerini söyler. Himayesi altındaki cinlerinde yardımı ile büyüyü tamamlar. Büyü tamamlanmasıyla beraber kullanılan çamaşırlar büyü yapılan kişiye fark ettirmeden tekrar yerine konulur. Çamaşır büyüsü üç harfliler ile yapılan bir büyü olmasından dolayı cinler büyü yaptığınız kadın ya da erkeğe sizin hakkınızda vesveseler aklına sokacağı için büyü yaptığınız kişinin sürekli aklına

geleceksiniz, her daim sizi düşünecek. Vesveselerin etkisiyle hareket ederek kişi, size bağlanacak ya da aşık olacaktır. Günlük hayatta sürekli sizi düşünecek sizi vesveseler sonucunda sevdiği, kocası ya da karısı gibi görecektir. Bu şekilde istediğiniz kişinin kalbini kazanacak yapılan büyü yardımıyla kişinin hareketlerini davranışlarını istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz.

Çamaşır Büyüsü Hangi Durumlarda Uygulanır?

Çamaşır büyüsü insanlar üzerinde farklı amaçlarla uygulanmaktadır. Bunlar ise;

  • • Ayrılmak üzere olan aileleri yeniden barıştırmak,
  • • Geniş ailelerde kayınvalide ya da kayınpeder için susturma ve şirinlik işlemlerinde,
  • • Terk eden erkeğin ya da kadının pişman olması,
  • • Kalbine perde inmesi durumunda bu perdenin kaldırılması,
  • • Eşine ve çocuklarına karşı eskisi gibi hissetmeyen bir adamın tekrar onlar için yaşayan biri haline dönüşmesi,
  • • Aldatan eşin, aldattığı insandan tamamen kopması için yapılabilir.
  • • Kadının ya da erkeğin kalbiniz kazanmak için yapılabilir.

Çamaşır Büyüsü Nasıl Bozulur?

Üç harfliler yardımıyla yapılan çamaşır büyüsü etkili bir büyü olduğu için kesinlikle bir medyumdan yardım alınmalıdır. Çünkü üç harfliler yardımıyla yapılan büyünün etkisi çok tesirli olduğu gibi Çamaşır Büyüsünün bozulmasında bir o kadar zordur. Bu nedenle büyüyü asla kendi çabalarınızla bozmaya çalışmamalısınız. Kendi başınıza büyüyü bozma çabaları bile başınıza büyük sıkıntılar açabilir.

Üç harflilerin büyü bozulmasını istememesinden dolayı size musallat olmasına sebep olabilirsiniz. Musallat olması durumunda bu durumdan kurtulamazsınız. Gerek maddi gerek manevi anlamda büyük tehlikelerle karşı karşıya kalırsınız. Bu nedenle bir medyumdan yardım alarak büyüyü tehlikesiz bir şekilde bozabilirsiniz.

Medyum yine üç harflilerden yardım alarak büyüyü sağlıklı bir şekilde bozar. Büyü yaptığınız kişi, büyünün bozulmasıyla beraber büyü yapıldığı zamana dair hiçbir şey hatırlamayacaktır. Günlük hayatına devam ederek hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya devam edecektir. Sizi sevmediğini fark edecek ve sizi unutacaktır.

Çamaşır Büyüsü ile Büyü Tehlikeli midir? Sonuçları nelerdir?

Yasak bilgilerin gizli dünyasında gücün bedeli ağırdır. Çamaşır büyüsü üç harflilerin yardımıyla yapıldığı için insanların kendisinin yapmaya çalışması gibi durumlarda tehlikelidir. Üç harfliler kişiye musallat olup onu kendi dünyasına çekmek isteyebilirler. Üç harfliler kişinin enerjisini çekip normal hayatta ruh gibi dolaşmasına sebep olacaktır. Kişinin psikolojisi bozulup ruhsal dengesini kaybetme noktasına kadar gelecektir.

Bu gibi durumlarda insanlar delirme noktasına gelebilir ve kendisine çevresine zarar verebilirler. Bu nedenle Çamaşır büyüsü gibi üç harflilerden yardım alınarak yapılan büyüler, mutlaka bu işi bilen bir medyum yönetiminde yapılması gerekir. Asla kendi başınıza büyüyü yapmamalısınız. Medyuma gidilerek yapılan Çamaşır Büyüsü ise tutacaktır. Sonuçların görülmesi için aşağı yukarı bir haftalık bir sürecin geçmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?