Çivi Büyüsü - Çivi Büyüsü Nasıl Yapılır? - İsmaiL Hoca
Çivi Büyüleri

Çivi Büyüsü

Çivi Büyüsü

 Zamanının başlangıcından beri insanlar etnik toplumlarında her zaman doğa üstü güçlerin ve bazı doğal metal birleşimlerin hayatlarının enerjisiniz düzenleyeceği konusunda derin bir inanca sahip olmuşlardır. Çivi Büyüsü kökeni oldukça eskiye dayanan bir tü bağlama büyüsü olarak adlandırılır. Zaten bir Türkler Şamanizm geleneğinden kaynaklı olarak doğanın enerjisine her zaman güvenen ve tedaviler de dahil her türlü mistik güçte doğadan ilham alan bir milletiz.

Şimdi Çivi Büyüsü nasıldır etkileri nelerdir geçmeden önce birkaç önemli konudan bahsedelim. Öncelikle her şey inanmakla başlar. Bunu yapmadan önce derin bir inanca sahip olmamız gerekmektedir. Doğadan bir şey aldığımız zaman yine doğaya bir şey vermemiz gerektiğini unutmayalım. Eğer bu giden bir sevgiliyi geri döndürmek üzere yapılan bir ritüel olacaksa bilmemiz gereken en önemli nokta şu.

Mutlaka değer verdiğiniz bir şeyinizi kendi rızanızla birine vermeniz gerekmektedir. Bu en sevdiğiniz kıyafet olabilir ya da çok istediğiniz bir şeyi birine bağışlamak gibi bir şey. Büyüyü yaptıktan sonra bahçenize bir ağaç dikerseniz bile muazzam etkilere karşı kayıtsız kalamayacaksınız. Unutmayın sizlere her şeyi bahşeden doğa ona ne kadar iyi davranırsanız o da size güzel etkiler ile geri dönüşler sağlayacaktır.

Çivi Büyüsü Yapımı

Ön girişte büyünün işe yaraması için yapmanız gerekenlerden söz ettik şimdi de biraz daha derinlere inerek işlemi tamamlamamız gerekiyor. Bu büyüye başlamak için öncelikle haftanın belirli günlerinde uygulandığını bilmeniz gerekmektedir.

1. Bu büyü her hafta perşembeyi cumaya bağlayan gece yapılır. Tılsımın iyice tutmasını isterseniz özellikle dolunaya denk gelen geceleri kullanabilirsiniz.

2. İnancınız tam olmalı ve sadece sizlere gelmesini istediğini kişileri düşünmeniz gerekmektedir.

3. Çivi Büyüsü yapılan ortamın son derece temiz olması gerekmektedir. Bu nedenle gerekiyorsa bulunduğunuz yeri iyice elma sirkesi ya da beyaz sirkeli su ile temizleyin.

4. Tam o olarak 21 tane çiviyi bir süre sirkeli suda bekletmeniz gerekmektedir. Her gün için bir çivi.

5. Halk arasında kurşun dökmek için kullanılan kurşunu her çivi için tek tek eritip her çivinin üstüne dökmeniz gerekmektedir.

6. Kurşun kötü enerjiyi ve negatif elektriği emmesinden kaynaklı olarak kullanılmaktadır.

7. Medyumların da özellikle neden kurşun kullandıklarını az çok tahmin etmişsinizdir.

8. Ama yine de medyumların sizlerden çok yüksek miktarlarda para talep etmesine sakın göz yummayın.

9. En son aşamalara gelindiğinde ise belirlenen bir tahta üzerine 21 tane çivi 21 gün ya da gece aynı niyet ve aynı dilek ile aynı saatte tahtaya çakılmalıdır.

10. Bu büyüyü bir kişi için yapıyorsanız hazırlanan tahta üzerine o kişinin fotoğrafını büyüterek yapıştırabilir ve çivileri o şekilde çakabilirsiniz.

Yukırada da bahsedildiği gibi Çivi Büyüsü sadece bir kişi için değil diğer niyetler için de yapılabilir ve ama büyü süresince bir karıncaya dahi zarar verirseniz doğa enerjinizi kabul etmez. İyi düşünmeli iyi yaşamalı ve insanlara iyi enerjiler vermeniz gerekmektedir. Bu nedenle de psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmediğiniz bir dönemden geçiyorsanız mutlaka bu büyüyü yapmayı ertelemeniz gerekmektedir. Bu nedenle de zamansal seçimleriniz konusunda titiz olmanız konusunda ısrarlar uyarıyorum. Ayaklarınızı çıplak bir şekilde toprağa basarak gün içerisinde kötü enerjinizi atabilir ve derin nefes egzersizleri ile daha pozitif yönelmeler yaşayabilirsiniz. Unutmayın ki hayatta hiçbir şey

sizden daha değerli değildir. Bu nedenle her şeye kendinizi tanımakla ve sevmekle başlamanız gerekmektedir.

Çivi Büyüsü Büyüsü Etkileri

Çivi Büyüsü etkileri hemen bir anda gerçekleşmeyen çok lezzetli bir yemek gibi yavaş yavaş demlenen nadir büyülerden biridir. Bildiği üzere direkt etki eden büyülerin bir kısmı büyü yapılan kişilerde zihinsel karışıklıklara yol açmaktadır. Bu nedenle de büyü ne kadar uzun süreli etki yapacaksa o kadar beklemek ve bu konuda sabırlı olmak gerekmektedir. Zaten sonunda kavuşmak ve sevinmek varsa biraz beklemek kimseye zarar vermeyecektir. Büyü yapılması dinen çok günahtır.

Dinimiz büyü yapılmasını ve yaptırılmasını kesinlikle haram kılmıştır. Bu şartlar altında karar tamamen sizlere kalmaktadır. İster büyüyü yapar günahına katlanırsınız isterseniz de bekleyerek hayatın sizlere daha iyi ve daha hayırlı kapılar açması için dua edebilirsiniz.

etkili dondurme duasi 300x156 - Çivi Büyüsü

Çivi Büyüsü Nasıl Bozulur?

Çivi Büyüsü nasıl bozulur? Mümkün olmadığını düşünen var ise tabi ki bozuması mümkün olan bir büyüdür. Ama bu büyüyü bozmak artık normal bir insanın gücünün yeteceği bir durum olmaktan çıkmaktadır. Ritüeller sırasında yanlış bir söz yanlış bir hamle geri dönülemez hatalara yol açabileceğinden dolayı mutlakala alanında uzman biir medyum ile görüşerek büyü bozma işini ona bırakmanız gerekmektedir.

Bu nedenle de medyum sizden bir miktar para isteyecektir. Çok ütopik olmayan rakamları kabul edebilirsiniz. Büyünün yapılması oldukça kolay olmasına rağmen bu büyünün bozulması oldukça meşakatli bir işlemdir. Yani her şeyi geriye alıp çivileri sökmek ile maalesef büyü bozulmayacaktır.

Bu nedenle uzman bir kişiden yardım almanız gerekmektedir. Böyle durumlarda karşıyı düşünmeniz kadar kendinizi de düşünmeniz gerekmektedir. Sonnuçta bir insanın zihniyle oynadınız ve bunun mutlaka bir karşılığı olacaktır. Bu nedenle de doğa sizden intikam almadan doğru düzgün ve sağlıklı bir yöntem ile bu işlemi geri almanız gerekmektedir.

Büyüyü bozdurduktan sonra 10 yıl kadar büyü yaptığınz kişiye tekrar büyü yaptırmamanız gerekmektedir. Yoksa kendi hayatınızda felaketlere neden olabilirsiniz. Bu nedenle de bu tarz işlemlere bulaşmadan önce iyice bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Sizlere büyü hakkında bilgi vermeye çalıştık umarım diğer etkiler konusunda da yeterli açıklamaları sizlere iyapabiliriz.

Çivi Büyüsü Tılsım Duası

Çivi Büyüsü tılsım duası çivileri her gece tahtaya çakarken okunan bir duadır. Ve kökeni oldukça eskilere dayanan bir tılsımdan gelir. Tılsım kabaca sizlerin isteklerini doğaya iletir ve onda muhtaç olduğunuz enerjiyi tesvir eder. Bu nedenle de yazının başında belirttiğimiz gibi hem kararlı hem de temiz zihinli bir şekilde dileklerimizi iletmemiz gerekmektedir. Kişinin adı soyadı varsa ikinci adı anne adı baba adı ve doğum yeri ve saati ile ilgili bilgileri biliyorsanız işiniz oldukça kolay olacaktır.

Ama en önemlisi her şeyin yerli yerinde ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız mutlaka uzman bir medyumdan yardım almanız gerekmektedir. Evde yapılan büyüler bazı zamanlar tutmamaktadır. Nedeni ise yeteri kadar hazırlık yapılmaması yeterli konsantrasyon olmaması yeterli ritüel geçirmemesi ve en önemlisi tam yeri ve tam zamanının kaçırılması örnek gösterilebilir. Fakat bir medyum hangi saatte hangi büyünün yapılması gerektiğini iyi bilir.

Çivi Büyüsü Günah Mıdır?

Çivi Büyüsü günah mıdır? Dinimizce bütün fallar büyüler kötü dualar tamamen yasaklanmıştır ve haram kılınmıştır. Bu nedenle de büyü yaptıran kişinin büyük bir günaha girdiğini bilmesi gerekmektedir. Hatta tarih boyunca büyülerin tamamı tüm kutsal dinlerde yasak kılınmış ve büyü yapan kişiler bazı dönemlerde diri diri yakılmıştır. Geçmişi ve geleceği allahtan başka kimse bilemez o nedenle o bir şeye ol derse olur. Allahtan dilemeniz sizler için daaha hayırlı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?