Deli Gibi Aşık Etme Duası - İsmaiL Hoca
Aşık Etme Duaları

Deli Gibi Aşık Etme Duası

Deli Gibi Aşık Etme Duası

Deli gibi aşık etme duasının okunması esnasında bazı çok özel kelimelerin söylenmesi gereklidir. Bu kelimeler söylendikten sonra size aşık olmasını istediğiniz kişi için etiğiniz dualar daha etkili ve kısa zamanda çıktılarını göstermeye başlar.

Özellikle deli gibi aşık eden duanın okunması sırasında iyi niyetlerin edilmesinin ardından Kıyamet suresinin 3. ayeti okunmalıdır. Bu ayetin söylenmemesi durumunda dua etkisini kesinlikle gösteremez. Böyle olmaması için aşk duasını söyledikten hemen sonra Kıyamet suresinin 3.ayetini de kesinlikle okumalısınız.

Çabucak Aşık Etme Duası

Çabucak aşık etme duasının kabul olmasında uyulması gereken şartlar vardır. Bu kriterlere uyum gösterildikten sonra çok kısa sürede edilen dua kabul olur ve sevdiğiniz kişinin yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Çabucak Aşık etme duasının kabul olabilmesi için duanın kesinlikle abdestli bir şekilde söylenmesi gerekir.

cabucak asik etme duasi 300x300 - Deli Gibi Aşık Etme Duası

Bununla birlikte duanın daima içtenlikle ve samimi bir şekilde okunması halinde de dua hemen kabul olur. Bu süreçte duanın okunduğu yer de kesinlikle çok temiz olmalıdır. Böylece bütün şartlara uyum gösterildikten sonra duanın kabul olma durumu kesinleşir.

7 Günde Deli Gibi Aşık Eden Dua

Sevdiğinizi 7 günde deli gibi aşık eden duanın istenilen şekillerde ve zamanlarda söylenmesi halinde duanın kabul olma zamanı 7 gün içerisine meydana gelmektedir. Bu şekilde 1 hafta içerisinde platonik olarak aşk beslediğiniz insanın size deliler gibi duygularının arttığını ve aşık olduğunu görmüş olacaksınız. Bu duanın 7 gün içinde kabul olabilmesi için Allah’a canı gönülden inanarak dua etmeniz gerekmektedir. Böylelikle duaların kalpten söylenmesi ve güzel niyetler çerçevesinde edilmesi sonucunda tüm dilekler Allah huzurunda kabul olunabilmektedir.

7 gunde asik eden dua 300x300 - Deli Gibi Aşık Etme Duası

7 günde deli gibi aşık etme duasının kabul edilmesi için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır.  Özellikle duanın okunması esnasında içtenlikle ve samimiyetle Allah’a yönelerek yardım istemesi gerekir. Bunun haricinde deli gibi aşık etme duasının okunmasının ardından şükür namazının da kılınması gerekir.

Bütün bunların dışında kesinlikle hiçbir şekilde büyü ve kötülüğe bulaşmamak da duaların kabul olmasında çok önemli rol oynamaktadır. Okunan duaların kabul edilebilmesi için her zaman kalbin ve ruhun temiz olması gerekir. Bu şekilde dualarınız kabul edilir ve sevdiğiniz kişiye kavuşmuş olursunuz.

Deli Gibi Aşık Etme Duasını Okumadan Önceki Süreç

Deli gibi aşık etme duasının söylenmesine geçmeden önce ön hazırlıkların gerçekleştirilmesi gerekir. Aşağıda gerçekleştirilecek ön hazırlıkların nasıl yapılması gerektiği detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

İlk önce abdest alınmalıdır.

Daha sonrasında sabah veya akşam bu duanın okunması gerçekleştirilmelidir.

Duanın okunması sırasında iyi isteklerin ve dileklerin sesli bir halde söylenmesi gerekir.

Ardından Allah’ın isimlerinden olan Vehhab, Rezzak, Kadir, Vasi, Reşid isimleri telaffuz edilmelidir.

Daha sonrasında Fatiha ve İhlas sureleri okunmalıdır.

En sonunda ““Allah’ım hayırlısı ise sevdiğimi bana nasip eyle” sözü söylenerek duanın okunması gerçekleştirilmelidir.

Yukarıda verilen durumların eksiksiz bir halde uygulanmasından sonra deli gibi aşık etme duasının söylenmesinin hemen arkasından 7 gün içinde sevdiğiniz insanın size deliler gibi aşık olduğunu ve sizinle yan yana olmak için planlar yaptığını fark edeceksiniz.

Deli Gibi Aşık Eden Etkili Dua

Hayatınızdaki kişinin size eskiden daha çok bağlanmasını istiyorsanız, okunması gereken bir takım dualar vardır. Bu duaların istenilen koşullar doğrultusunda okunması halinde sevgiliniz, eşiniz size eskisinden daha fazla bağlanır ve daima sizin yanınızda olmak ister. Aşağıda hayatınızdaki insanı bağlamak için söylenmesi gereken deli gibi aşık eden etkili dua ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır;

deli gibi asik etme duasi 300x262 - Deli Gibi Aşık Etme Duası

Deli gibi aşık eden en etkili duanın istenilen durumlarda ve sürelerde okunması halinde duanın kabul olma süresi 7 gün içerisine meydana gelir. Bu vesileyle 1 hafta içerisinde platonik olarak aşk beslediğiniz bireyin size delirmiş gibi bağlandığını ve aşık olduğunu görmüş olursunuz. Bu duanın 7 gün süresinde kabul olması için Allah’a canı gönülden inanarak dua etmeniz gerekir. Bu vesileyle duaların kalpten söylenmesi ve iyi istekler doğrultusunda edilmesi sonucunda tüm dilekler Allah huzurunda kabul olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonAra
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü