Karı Koca Arasındaki Muhabbeti Arttıran Dua - İsmaiL Hoca
Muhabbet Duaları

Karı Koca Arasındaki Muhabbeti Arttıran Dua

Karı Koca Arasındaki Muhabbeti Arttıran Dua 

İnanan kullar olarak birçoğumuz duâ etmenin ve Allah’a yakarışın yaşantımızda ne kadar önemli bir tesiri olduğunu biliriz. Bu cihetle, yaşamımızın her anında duâlara sığınıp onlardan güç alırız. Yaşamımızın çoğu döneminde başa çıkamayacağımız bazı kötü hadiseler yaşarız. Özellikle evli isek, çoğu zaman evliliğimizde çıkmaza girebiliriz. Eşler arasındaki muhabbetsizlikte bu çıkmazların başlangıcı sayılabilir. Bu sebepten ötürü, bugün ki duâ konusu olarak “Karı Koca Arasındaki Muhabbeti Arttıran Duâ” başlığını siz değerli okuyucularımız için seçtik

Başlangıçta şunu söylemek isteriz ki, okunan duâların çoğu büyük İslâm âlimi tarafından hassasiyetle kaleme alınıp bizlere aktarılmıştır. Öncesinde sizlere bu çok önemli duâlar hakkında bilgi vermeye gayret göstereceğiz.

Her evlilikte problemler yaşanabilir. Önemli olan bu tür problemleri aklıselim bir şekilde konuşarak aşabilmektir. Evlilik her iki tarafında karşılıklı sevgi ve saygıyla yürütmesi gereken değerli bir birimdir. Eşler birbirine anlayışlı yaklaşarak birçok problemi aşabilir. Fakat bazı konularda ve durumlarda her iki taraf da işleri daha fazla zorlaştırarak, evlilik kurumuna zarar verebilmektedir. Bu amaçla karı koca arasındaki muhabbeti arttıran duâ okunabilmektedir. Hepimizin bildiği üzere boşanma süreci dinimizde hoş karşılanmayan, fakat bu duruma rağmen yasaklanmayan da bir olaydır. İşi boşanmaya götürmeden önce elimizden gelen her türlü fedakârlığı ve gayreti göstermeliyiz. Bu fedakârlıkların ve gayretin başında da duâlar gelmektedir.

en etkili muhabbet duasi 300x300 - Karı Koca Arasındaki Muhabbeti Arttıran Dua

Karı Koca İçin Hemen Kabul Olan Dua Var Mı?

Karı koca için hemen kabul olan dua, bu vesile ile yol bulur, ihya olur tüm vücutlar ve hayat bulur tüm kalpler. Gözü yaşlı kalanlar, bağrı başlı kalanlar, gönül kırıklığı ile yaşayanlar ve dünyaya küsüp tüm varlığı terk etmeye meyli olanlar, en sonunda senin rahmetin ile afet ve bela çukuruna girmekten uzaklaşır ve korunup kollanırlar. Sayısız orduların vardır Allah’ım, bu ordular ile bütün zorba zalim ve her türlü hain, gaddar ve zulmün karşılığını hakkıyla alırsın elbet.

Bütün karıncaların rehbersiz kalmaması gibi bütün rahmet damlaları da yolunu şaşırmaz ve muhtaç kullarına akar. Sevindirici haberler gelse, mürüvvet görse kalbim, tüm engeller kalksa, sıcaklık bulsa tüm zerreler. Kötülük eşiğinde yalınkılıç duran en gaddar düşman bile, senin önüne engel olamaz, bu sebeple Allah’ım, kötülük ve mazarrat beni hedef alamaz. Karı koca için hemen kabul olan duam kabul olsun. Bahtım karanlık olabilir, talihim bana gülmeyebilir ve muradım beni tümüyle terk edip gidebilir, ama senin mevcudiyetin beni asla bırakmaz, bana her an muştu taşır.

Karı Koca Arasındaki Aşk Nasıl Artar?

Karı ve koca arasındaki aşkı arttıran dua şu şekildedir: Kaldı bütün isteklerim, kalbimin içinde, aşık etme duası, bana ışıklar getirsin, şu ışıklı alemde nura muhtaç halime her türlü hakikatin hidayetiyle gelsin. Mevsimim hazan oldu, muradım ise gönlümde kaldı, ne var ki Allahu Teala, ayağı kayan insanları ve hata yapan kulları affeder, yüreğine iyilik verir ve bağışlar.  Yüklüğün içyüzü nasıl Allah dostlarına bilinen ise, kırmızı kurşun kalem dolayısı ile yazılan bu kelimeler de aşikâr olsun Rabbim. İsa Peygamber nasıl direkt ölüleri diriliş ile müjdeledi ise, sen de benim aşkıma hayat ver ve sevdama uygun bir yol yarat Allah’ım. Karı koca arasındaki aşkı arttıran duam kabul olsun.

Karı Koca Aşk Duası Var Mıdır?

Karı koca arasındaki aşk duası öğrenmek isteyen pek çok erkek ve kadın okuyucumuzun olduğunu biliyoruz. Eşinizle birlikteliğinizdeki aşkı tazelemek istiyorsanız “Kocayı Kendine Bağlama Büyüsü” gibi yöntemlerden kesinlikle uzak durmalısınız. Bunun haricinde karı koca arasındaki aşkı tazeleyen aşk dualarını öğrenin ve Yüce Allah’ın kullarının isteklerini yerine getirmek için sonuna kadar açtığı dua kapısına yönelin.

Allahü Teala şöyle buyuruyor: “Yok mu benden isteği olan bir kulum, dileğini gerçekleştireyim.” Eşiyle birlikteliğindeki muhabbetin artmasını, evliliğindeki tüm problemlerin çözüme kavuşmasını, aşklarının yeniden alevlenmesini isteyen herkese karı koca arasındaki aşkı tazeleyen istek dualarını okumalarını öneririz. Şüphesiz ki, bir problemi veren de onu çözüme kavuşturan da yalnızca Yüce Allah’tır. Onun izni olmadan hiçbir şey gerçek olmaz. Karı koca aşk duasını bu yazıda bulabilmektesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonAra
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü