Kısmet Açma Muskası - İsmaiL Hoca
Kısmet Açma Duaları

Kısmet Açma Muskası

Kısmet Açma Muskası

Herkes birisi tarafından sevmek ve sevilmek istese de ne yazık ki istediklerine her zaman ulaşamıyorlar. Özellikle kısmetli olma konusu kişiden kişiye değişen konular arasındadır Şanslı kişiler şans hep yanlarında olduğu için kısmet açma konusunun gerçekte ne olduğuyla ilgili en ufak bir fikirleri bile olmayan kişilerdir. Şansız olan kişiler ise kısmetin neden bu kadar değerli olduğunu çok iyi bilirler. Çünkü kişinin kaderi kısmetine bağlıdır. Kısmet denildiğinde herkesin aklına gelen aşk olsa da kısmet çok geneldir. Bir kişi sadece aşk konusunda kısmetsiz olduğu gibi diğer her konuda da kısmetsiz olabilir. Kısmet Açma Muskası ise kişilerin bilerek ya da bilmeyerek önlerine gelen fırsatları değerlendirmesini sağlayan bir aracıdır. Kısmet açma muskası kişinin kendisi tarafından yaptırılabileceği gibi kişinin sevdikleri tarafından da kısmetinin açılması için yapılabilir. Kısmet Muskası sayesinde kişiler şimdiye kadar farkında olmadıkları ancak belki de hep gözünün önünde olan fırsatları görmeye başar. Örnek vermek gerekirse aşk istiyorum diyen birisi kimse tarafından sevilmediğini düşünse de aslında her zaman yanında olan kişinin aşkını anlamadığı için kendisini boşuna üzüyor olabilir. Kısmet muskası ise kişinin gözü önünde duran fırsatları görmesinde etkili olduğu gibi kişinin kısmetini açarak başka insanlar tarafından beğenilmesine de yardımcı olur.  Denenmiş şans muskası’ nın amacı adı üstünde şansı olmayan kişiler için kesin çözüm sunan muskalardan birisidir. Denenmiş muskasını yazılıp, taşınmasıyla birlikte muska yazılan kişinim hayatında da şanlı değişimler olur. Örneğin uzun süredir işsiz biri iş bulurken, çok sıkışık olan birisi de hiç beklemediği anda para bulur. Denenmiş şans muskası diğer tüm muskalar gibi ilim ve irfan sahibi medyumlar tarafından hazırlanır. Her muska kişiye özel olup; ihtiyacına göre de özel olarak hazırlanır.

sevgi dualari 300x187 - Kısmet Açma Muskası

Şans muskası kişinin kendisi tarafından yaptırılabileceği gibi başkası tarafından da yaptırılabilir. Muskaların bir saklanma ve taşınma şekli vardır. Nasıl taşınacağı ve saklanacağıyla ilgili medyum gerekli bilgilendirmeyi yapar. Ev halkına şans getirmesi içi yapılan muska evde kalacaktır. Ancak muskanın içerisinde dua da olduğu düşünüldüğünde ayakaltında durması da uygunsuz olur. Bu nedenle medyumun yönlendirmeleri ve tavsiyeleri dinlenerek, uygulanmalıdır.

Tesirli Kısmet Büyüsü

Tesirli kısmet büyüsü yapılan kişinin kısmetini de büyü süreci tamamlandıktan kısa bir süre sonra açar. Genel olarak kısmet büyüleri oğlunu ya da kızını evlendirmek isteyen ancak çocukların istemediği durumda hayırlı bir kısmet çıkması için aile büyükleri tarafından yaptırılır. Tesirli kısmet büyüsünün sonuçlarından bazıları aşağıdadır.

  • Ne yaparsa yapsın bir türlü iş bulamayan kimseler tarafından iş bulması için yapılan büyüdür.
  • Belirli bir yaşa gelmesine rağmen evlenemeyen halk arasındaki tabiriyle evde kalmış kimseler tarafından yapılan büyüdür.
  • Kendi işinin patronu olmak isterken bir şekilde batırmış ancak artık batırmak yerine düzgün bir iş kurmak isteyenler ya da yakınları tarafından tercih edilir.
  • Çocuğunun olmasını çok istemesine rağmen bir türlü çocuğu olmayan kişiler tarafından denenen büyülerdir. Kısmet denildiğinde kişinin aklına ne geliyorsa, onun için kısmet büyüsü rahatlıkla yapılabilir. Burada önemli olan kişinin tüm açıklığıyla ve samimiyetle medyuma anlatmasıdır. Gerçek Kısmet Açma Büyüsü

Gerçek kısmet açma büyüsü sayesinde birçok kişi artık kaderi olduğunu düşündüğü kısmetsizliği yenerek istediği hayatı yaşamaya başlamıştır. Kısmet açma büyüsü sonrasında büyü yaptırılan kişinin hayatında da büyük değişimler olur. Bu değişimler kişinin hayatındaki olumlu ve büyük değişimlerdir. Çocuğunun olmasını isteyen kişi anne / baba olurken, hep evlenmek isteyen biri de hayatının aşkıyla evlenir. Tüm bu iyi gelişmeler gerçek kısmet açma büyüsü sonrasında hızlı bir şekilde gerçekleşir. Burada önemli olan kişini kısmetli olacağına inanması, temiz niyeti, duaların gücü ve en önemlisi büyünün başarılı olacağına duymuş olduğu inançtır. Tüm bunlarla birlikte medyumun söylediklerin uygulayan birinin isteğine ulaşmaması gibi bir durum söz konusu değildir. Rızık açma duası bir anlamı da hanenin bereketidir. Bolluk, bereket ve parayı beraberinde getiren rızık açma duasının kabulü de aidiyet ve inanç sonrasında olur. Kişi abdestini alıp büyük bir şükran duygusuyla duasını etmeye başlamalıdır. Her gün düzenli olarak edilen dua, hem eden kişiye hem de hanesine bereket getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonAra
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü