Ayırma Büyüleri

Kocam Beni Aldatıyor Nasıl Ayırırım

Kocam Beni Aldatıyor Nasıl Ayırırım

Eşler arasında gerginlik belli düzeylerde normal olarak kabul edilse de bu düzey aşıldığında evliliklerde zedelenmeler başlıyor. Aslında evlilikte kadın üzerine düşen görevleri yaparsa erkek de aynı şekilde üzerine düşen görevleri yaparsa düzen ve arada duygusal anlamda bağlantı devam ediyor ise mükemmel şekilde evlilikler yürür. Fakat bu düzen bozulur ise aldatmalar, ihanetler, yalanlar ve birçok sorun devreye girer. Bu durum evliliğin sonlanmasına kadar da gider. Pek çok kadın da aldatmadan dolayı mağdur olduğu da aşikar bir durumdur. Kocam beni aldatıyor nasıl ayırırım konusu her kadının araştırdığı bir konu değildir. Bazı kadınlar direk olarak ayrılmayı tercih etse de bazıları soruna çözüm bulmak için uğraşır. Bulamayan kişiler ise soluğu büyüde bulur.

keskin ask duasi 300x225 - Kocam Beni Aldatıyor Nasıl Ayırırım

Kocamı Sevgilisinden Ayırma Büyüsü

Eşler arasında olan aldatma sorunu gün geçtikçe artış gösterdiği gözle görülür şekildedir. Bu duruma çözüm bulmak ve engellemek adına kadınların tercih ettiği yöntemlerden birisi olan kocamı sevgilisinden ayırma büyüsü aslında etkili bir yöntem olsa da niyet iyi bile olsa dinimizce yasaklıdır. Geçmişten bu güne kadar etkili şekilde varlığını devam ettiren büyüler iyi niyet ya da kötü niyet fark etmeksizin dinimizce yasaklı kabul edilmektedir. Hayatın doğal akışını değiştiren ve insanlar üzerinde kötü bir etki bıraktığı gözle görülen büyüden ayırma büyüsü sadece eşleri sevgilisinden değil farklı şekillerde de kullanılmaktadır. Örneğin bir kadın tarafından eşleri ayırma büyüsü yapılabilir. Ya da kardeşleri ayırma büyüsü gibi pek çok şekilde kullanılabilir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yapımları her büyünün çeşidine göre farklılıklar göstermektedir. Örnek olarak vermek gerekir ise ayırma büyüsü saçla ayırma büyüsü, fotoğrafla ayırma büyüsü, tırnakla ayırma büyüsü gibi şekilde ilerlemektedir. Bu büyülerin çeşitleri kişinin sorununa, durumuna ve isteğine göre medyum tarafından belirlenerek tercih edilir. Evde büyü yapma durumu söz konusu bile değildir. Çoğu kişi tarifi internetten bularak kendisi yapmaya çalışsa da bu hem büyü etkili olmaz hem de kendinize zarar verebilirsiniz. Kesinlikle güvenilir ve işi bilen bir medyum ile çalışmanız gerekmektedir.

baglama duasi oku 300x189 - Kocam Beni Aldatıyor Nasıl Ayırırım

Ayırma Büyüsü Etkileri

Ayırma büyüsü eğer ki doğru ve güvenilir bir medyum tercih ederseniz kesinlikle sonuç verir. Fakat büyü yapılan kişi de garip değişiklikler meydana çıkabilir. Örneğin olmayan varlıklar görebilir, boğuluyormuş gibi hissedebilir ve gece uykularını terk edebilir. Büyü amaca ulaşsa da kişiye zarar verebilir. Bunun için hangi amaç ile olursa olsun kesinlikle büyü yapılması doğru değildir. Eğer ayırma büyüsü doğru bir şekilde yapılırsa tutma olasılığı yüksektir. Lakin, her insanda aynı etkiyi ortaya çıkarmaz. Yakın bir çevrenizdeki kişide etkili oldu diye sizde yaptırırsanız etkisini göreceksiniz anlamına gelmez.

Ayırma Büyüsü Günah mı?

Ayırma büyüsü ya da herhangi bir büyü ne amaç ile yapılır ise yapılsın kesinlikle günahtır. Allah katında büyü yapan ya da yaptıran kişilerinde yeri yoktur. Bu durum Kuran-ı Kerim üzerinde açık şekilde belirtilmiştir. Bunun için büyü yaptırırken iki kez düşünmenizde yarar vardır. Bizler büyü yapan bir medyum danışmanlık hizmeti vermiyoruz. Büyülerin ne kadar mutsuz sonlar ortaya çıkarabileceğinin ve günahının büyük olduğunun farkında olmamızdan dolayı bizlerden asla ve asla büyü yaptırma, büyü baktırma ve büyü bozma gibi taleplerde bulunmayınız. Ancak ayırma celbi, ayırma hamaylı çalışmalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

hizli etki eden dualar 300x230 - Kocam Beni Aldatıyor Nasıl Ayırırım

Ayırma Celbi

Büyü ile uzaktan yakından alakası bulunmayan ayırma celbi, sadece dualar ile yapılır. Bunun için herhangi şekilde günah değildir. Yüzde 80 tutma olanağı bulunan celbler sadece ilim sahibi medyumlar tarafından yapılabilir. Aksi halde kesinlikle gerçekleşmez. Güvenilir bir medyum ile iletişime geçerek celb yaptırmanız mümkündür. Biz sadece celb, humaylı ve tılsım gibi işlemler yapmaktayız. Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Biz büyü yapmıyoruz bilgilendirmek istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?