Kocama Kendimi Sevdirme Büyüsü - İsmaiL Hoca
Sevgi Büyüsü

Kocama Kendimi Sevdirme Büyüsü

Kocama Kendimi Sevdirme Büyüsü

Kızların çoğunun küçüklüklerinden beri en büyük hayali gelinlik giymektir. Aslında gelinlik giymek hayal gibi gözükse de gelinlik sadece bir simgedir. Asıl hayal gelinlik simgesinin altında gizlenmiş olandır. Her kız büyüdüğünde masallarda okuduğu prenseslerin yerine geçmek ister. Bir prens beyaz atıyla gelecek prensesi kurtaracak ve sonsuza kadar mutlu yaşayacaklardır.

Küçük kız büyüyüp evlendiğinde ise aslında gerçeğin hiç de hayal ettiği gibi olmadığını kısa süre içerisinde anlar. Severek ya da sevmeyerek evlenen kadının artık yeni bir amacı vardır. Her şeye rağmen kocasıyla mutlu bir hayat sürmektir. Kocasına nasıl davransa davransın kocasını kendisine karşı olan kırıcı davranışlardan vazgeçiremeyen ancak sebebi ne olursa olsun boşanmak istemeyen kadın çareyi büyü de bulur.

Kocama kendimi sevdirme büyüsü yaptırmak istiyorum diyen bir kadının kelimelerinin altında yıkılan umutları varken geleceği dair de bir umut ışığı vardır. Kocama kendimi sevdirme büyüsü sayesinde hayatındaki kara toz bulutu dağılarak, güneşli güzel günler göreceğinin umudunu taşır. Bu nedenle de destek istediği medyumdan bir an önce büyü sürecine başlayarak, yeni yaşamı için harekete geçmeyi ister.

Karımın Beni Sevmesi için Büyü

Aşk dünyanın en güzel duygusu ve erkekte sevdiği kadınla evlenebilmenin mutluluğunu yaşasa da asıl hikaye evlendikten sonra başlar. Bir şekilde sevdiği kadını kendisiyle evlenmeye ikna eden erkek için asıl savaş evlilikte karısıyla birlikte hep istediği o güzel hayatı yaşayabilmektir. Karısını mutlu etmek için güzel sözler de söyle se, hediyeler de olsa onun için emek harcasa da hayatının kadını mutlu etmeyi başaramayan erkek için bir çıkar yol da büyüden geçmektedir.

asik etme duasi yapilisi 300x235 - Kocama Kendimi Sevdirme Büyüsü

Medyuma derdini anlatarak karımın beni sevmesi için büyü yaptırmak istiyorum diyen kişinin bir isteği de büyü sayesinde de olsa sevdiği kadını mutlu ederek, ona gerçekten ulaşmak ister. Medyum ise danışanının hayal kırıklıklarını yerini mutlukla doldurmak için gerekli olan büyüyü seçerek, hızlıca harekete geçer. Bu noktada aşk büyüsü yaptırmak isteyen kocaya da bazı sorular sorar. Soruların doğru ve eksiksiz olması gerekir. Nedeni ise soruların bazılarının cevaplarının büyüde kullanılacak olmasıdır.

Kocamın Bana Sadık Olması için Büyü

Her evliliğin kendi içerisinde bazı sorunları olsa da ne yazık ki bazı sorunlar geneldir. Genel olan sorunlar arasında belki de en yaygını aldatılma sorunudur. Aşık olarak evlendiği, birbirlerine iyi günde ve kötü günde diyerek söz verdiği adam tarafından aldatılmak, bir kadın için ağır olan olayların başında gelir. Aldatılmanın kendisi başlı başına kötüyken, kocanın bir de bunu normal bir şeymiş gibi rutin hale getirmesi, aldatılan kadının ruhunda da derin yaralar açar.

Daha fazla ruhundaki yaralara dayanamayan kadın ise kocamın bana sadık olması için büyü diyerek bir medyumdan destek alır. Büyünün tamamlanmasının ardında kadın, kocasından hep görmek istediği değeri de sonunda görmüş olur. Adam başka kadınlara bakmadığı gibi karısında başka kimseyi de gözü görmez.

Eşimin Sevmesi için Büyüler

Evlilik bir son gibi gözükse de iki farklı insanın yeni bir hayat kurmasını sağlayan yepyeni bir başlangıçtır. Yeni atılan bu adımda her şey güzel olsun istense de, her zaman güzel olmayabilir. Evlilik sorunları farklı olsa da aslında hepsinin temelinde yatan ana sorun sevgisizliktir. Sevgisizliğin olmadığı yerde diğer sorunlar ana sorun gibi gösterilerek, kişi kendisini değersiz hissettiğini düşünmemeye çalışır.

Kendinin farklında olanlarsa ana sorunu görüp, ona odaklanmayı tercih ederler. Tam da bu sebepten ötürü bir medyuma giderek eşimin sevmesi için büyülerden faydalanmak istediklerini belirtirler. Kadın ya da erkek tarafından istenen bu basit cümle her iki kişinin hayatını da değiştirerek, hayata daha güzel ve güvenle bakmalarına neden olur.

En Tesirli Sevdirme Büyüsü

En tesirli sevdirme büyüsünün gizemi aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişi de saklıdır. Çünkü en tesirli sevdirme büyüsünde,  büyü yaptırmak isteyen kişinin aşkının gücü ve niyeti büyük rol oynar. Diğer tüm unsurlar ise medyum tarafından hazırlanarak, uygulanması için danışanına anlatılacaktır. Her büyüde olduğu gibi aşk büyüsünde de gizlilik şarttır. Erkek ya da kadın aşk büyüsü yaptırdığını, büyü başarıya ulaştıktan sonra bile kimseye söylememelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonAra
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü