Mucize Aşk Duası - Sevgiliyi Bağlamak için Dua - İsmaiL Hoca
Aşk Duaları

Mucize Aşk Duası

Mucize Aşk Duası

Hayatınızdaki kişinin size eskiden daha çok bağlanmasını istiyorsanız, okunması gereken bir takım dualar vardır. Bu duaların istenilen koşullar doğrultusunda okunması halinde sevgiliniz, eşiniz size eskisinden daha fazla bağlanır ve daima sizin yanınızda olmak ister. Aşağıda hayatınızdaki insanı bağlamak için söylenmesi gereken mucize aşk duası ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır;

Mucize aşk duası istenilen durumlarda ve sürelerde okunması halinde duanın kabul olma süresi 7 gün içerisine meydana gelir. Bu vesileyle 1 hafta içerisinde platonik olarak aşk beslediğiniz bireyin size delirmiş gibi size bağlandığını ve size çok aşık olduğunu görmüş olursunuz. Bu duanın 7 gün süresinde kabul olması için Allah’a canı gönülden inanarak dua etmeniz gerekir. Bu vesileyle duaların kalpten söylenmesi ve iyi istekler doğrultusunda edilmesi sonucunda tüm dilekler Allah huzurunda kabul olmaktadır.

Sevgiliyi Bağlamak için Dua

Sevgiliyi bağlamak için dua istenilen şekillerde ve zamanlarda söylenmesi halinde duanın kabul olma zamanı 7 gün içerisine meydana gelmektedir. Bu şekilde 1 hafta içerisinde platonik olarak aşk beslediğiniz insanın size deliler gibi duygularının arttığını ve aşık olduğunu görmüş olacaksınız. Bu duanın 7 gün içinde kabul olabilmesi için Allah’a canı gönülden inanarak dua etmeniz gerekmektedir. Böylelikle duaların kalpten söylenmesi ve güzel niyetler çerçevesinde edilmesi sonucunda tüm dilekler Allah huzurunda kabul olunabilmektedir.

hizli tutan ask duasi 300x300 - Mucize Aşk Duası

Sevgili bağlamak için duanın kabul edilmesi için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır.  Özellikle duanın okunması esnasında içtenlikle ve samimiyetle Allah’a yönelerek yardım istemesi gerekir. Bunun haricinde sevgiliyi bağlamak için duanın okunmasının ardından şükür namazının da kılınması gerekir. Bütün bunların dışında kesinlikle hiçbir şekilde büyü ve kötülüğe bulaşmamak da duaların kabul olmasında çok önemli rol oynamaktadır. Okunan duaların kabul edilebilmesi için her zaman kalbin ve ruhun temiz olması gerekir. Bu şekilde dualarınız kabul edilir ve sevdiğiniz kişiye kavuşmuş olursunuz.

Denenmiş En Kuvvetli Aşk Duası

Denenmiş en kuvvetli aşk duasının kabul olmasında uyulması gereken şartlar vardır. Bu kriterlere uyum gösterildikten sonra çok kısa sürede edilen dua kabul olur ve sevdiğiniz kişinin yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Denenmiş en kuvvetli aşk duasının kabul olabilmesi için duanın kesinlikle abdestli bir şekilde söylenmesi gerekir. Bununla birlikte duanın daima içtenlikle ve samimi bir şekilde okunması halinde de dua hemen kabul olur. Bu süreçte duanın okunduğu yer de kesinlikle çok temiz olmalıdır. Böylece bütün şartlara uyum gösterildikten sonra duanın kabul olma durumu kesinleşir.

3 Günde Etkili Aşk Duası

Âşık olan her kişi sevdiğine bir an önce kavuşmak ister. Bunun yanı sıra aralarındaki bağın zayıfladığını düşünenler de sevdiğini 3 günde etkili aşk duasını ederek aşklarını perçinleyebilirler. Ancak 3 günde etkili aşk duası içinde diğer tüm dualarda olduğu gibi bir hocadan yardım ve destek alınması sürecin daha da hızlı olmasına etki edebilir. Bunun yanında 3 günde etki eden âşık etme duasının gerçekleşmesi için bazı şartların yerine getirilmesi gerekir.

Bu şartlardan ilki abdestli olmaktır. Bu tür dualarda âşık olması istenen kişinin adının mutlaka söylenmesi gerekir. Bu tür dualar kişiseldir. Yani yanlış kişi için edilmesi durumunda ortaya büyük sorunlar çıkma ihtimali yüksektir. Bu tarz dualar gerekli şartlar yerine getirildikten sonra aşk duygularını etkilerini hemen gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanında iyi niyet ve temiz kalp de son derece önemlidir.

Muhabbet Aşk Dua

Muhabbet aşk için  dua, bu vesile ile yol bulur, ihya olur tüm vücutlar ve hayat bulur tüm kalpler. Gözü yaşlı kalanlar, bağrı başlı kalanlar, gönül kırıklığı ile yaşayanlar ve dünyaya küsüp tüm varlığı terk etmeye meyli olanlar, en sonunda senin rahmetin ile afet ve bela çukuruna girmekten uzaklaşır ve korunup kollanırlar. Sayısız orduların vardır Allah’ım, bu ordular ile bütün zorba zalim ve her türlü hain, gaddar ve zulmün karşılığını hakkıyla alırsın elbet.

Bütün karıncaların rehbersiz kalmaması gibi bütün rahmet damlaları da yolunu şaşırmaz ve muhtaç kullarına akar. Sevindirici haberler gelse, mürüvvet görse kalbim, tüm engeller kalksa, sıcaklık bulsa tüm zerreler. Kötülük eşiğinde yalınkılıç duran en gaddar düşman bile, senin önüne engel olamaz, bu sebeple Allah’ım, kötülük ve mazarrat beni hedef alamaz. Bahtım karanlık olabilir, talihim bana gülmeyebilir ve muradım beni tümüyle terk edip gidebilir, ama senin mevcudiyetin beni asla bırakmaz, bana her an muştu taşır. Muhabbet aşk dua kabul olunabilmesi için iyi niyetle okunmalıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonAra
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü