Aşk Büyüleri

Nişanlımla Barışmak İstiyorum

Nişanlımla Barışmak İstiyorum

Nişanlılık evlilik öncesi atılan en önemli adımlardan biridir. Evlilik hayali kuran her insan nişanlılık sürecini yaşamaktadır. Bazı kişiler için bu süreç oldukça zor geçmektedir. Çok sayıda sorun ve sorumlulukla karşılaşmaktadırlar. Bu sorunlar bazen aşılabildiği gibi bazen de geri dönüşü olmayacağı anlaşılıp ayrılıkla sonuçlanmaktır. Ayrılık her iki kişi için de zor ve üzücü bir süreçtir.

Bazı kişiler bu süreç içinde yoluna tek başına devam ederken bazı kişiler de nişanlısı ile barışmak istemektedir. Barışmak için çok çeşitli yollar denemesine rağmen sonuç alamayan kişiler çareyi barışma büyüsü yaptırmakta bulmuşlardır. Siz de nişanlımla barışmak istiyorum diyorsanız eğer barışma büyüsü yaptırarak isteğinize kavuşabilirsiniz. Barışma büyüsü işlemi etkisi güçlü bir büyüdür.

Ayrıca bu büyünün yapılması da oldukça zordur. Bu sebeple büyünün tek başına yapılması oldukça sakıncalıdır. Barışma büyüsü işlemi için iyi bir medyum bulmalısınız. Medyumlar büyü yapımı işleminde daha çok deneyimli kişilerdir. Barışma büyüsü işlemini bir medyuma yaptırarak zarar görme olasılığını da en aza indirmiş olursunuz.

Barışma Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnsanlar çok sayıda sebeple barışma isteğinde bulunmaktadırlar. Barışmak olumlu yönde yapılan bir eylemdir. Birden fazla yöntem denemiş olmasına rağmen istediği kişiyle barışamayan kişiler son çare olarak barışma büyüsü işlemini yaptırmaktadırlar. Barışmak özellikle evlilik yolunda yapılan bir eylemse önemli bir durumdur. Evlilik yolunda ilerlerken nişanlı olarak ayrıldıysanız eğer daha da önemlidir. Siz de nişanlımla barışmak istiyorum diyorsanız barışma büyüsü işlemi yaptırabilirsiniz.

Barışma büyüsü işlemi için öncelikle iyi bir medyum bulmanız gerekir. Barışma büyüsü işlemi etkisi kuvvetli bir büyü türüdür. Barışmak kişilere göre farklılık gösterdiği için yapılacak olan ritüeller de farklılık göstermektedir. Büyü işlemi için bulacağınız medyuma eksiksiz kimle barışmak istediğinizi, neden ve nasıl barışmak istediğinizi, bilgilerinizi eksiksiz olarak vermelisiniz. Sizin vereceğiniz bilgilere göre medyum bir ritüel düzenleyecektir. Kısaca bu işlem kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Medyum barışma büyüsü ritüelini tamamladıktan sonra kısa süre içinde etkisini görmeye başlayabilirsiniz.

kuvvetli ask duasi 300x197 - Nişanlımla Barışmak İstiyorum

Barışma Büyüsü Tesir Süresi

Barışmak, özellikle evlilik yolunda olan kişiler için oldukça önemlidir. Nişanlımla barışmak istiyorum diyen ve diğer barışma isteklerinde bulunan kişilerin en çok merak ettiiği konular arasında barışma büyüsünün ne kadar süre içinde etki göstereceğidir. Barışma büyüsü işleminin tesir süresi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Küsme sebebiniz bu noktada çok önemlidir. Örneğin nişanlınızla ayrılma sebebiniz küçük sebeplerden dolayı olduysa tesirini kısa zaman içinde göstermeye başlayacaktır.

Başka bir örneğe bakacak olursak nişanlınızla küsme sebebiniz aldatmaktan dolayı olduysa tesir için uzun zamana ihtiyaç olacaktır. Dolayısıyla bu süre tamamen size bağlıdır. Medyum barışma büyüsü için gerekli ritüeli tamamladıktan sonra büyünün etkisini görmeye başlayacaksınız.

Barışma Büyüsü Etkileri

Nişanlımla barışmak istiyorum diyen ve diğer sebeplerle sevdiği kişilerle arası bozulan insanların merak ettiği konular arasında barışma büyüsü işleminin nasıl etkileri olacağıdır. Barışma büyüsü işleminin etkilerini medyum büyüyü tamamladıktan sonra görmeye başlayabilirsiniz. Bu etkilerin başında küs olduğunuz kişiyle tekrar görüşmeye başlamanız gelmektedir. Bunun yanında aranızdaki sorunlar çözüme kavuşmaya başlayacaktır. Sizinle arasını daima iyi tutmaya çabalayacaktır. Barışma büyüsü sayesinde tekrar birbirinize sevgi bağı ile bağlanmaya başlarsınız.

Nişanlısı ile ayrılan ve barışmak isteyen kişiler bu yöntem sayesinde evlilik yolunda adım atmaya devam edebiirler. Nişanlılık süresinde yaşadığınız sorunları tekrar yaşamazsınız. Geçmişi unutup tamamen evlilik odaklı adım atmaya başlarsınız. Siz de nişanlımla barışmak istiyorum diyorsanız barışma büyüsü işlemi sayesinde evlilik yolunda yürümeye devam edebilirsiniz. Nişanlı olup ayrılan çiftler haricinde başka sebeplerle küsen kişilerin arası da barışma büyüsü sayesinde düzelmeye başlar. Aranızda gerçekleşen sohbet zamanla güzelleşir. Geçmişi düşünmeden sağlam adımlarla barış içinde devam edebilirsiniz.

Barışma Celbi

Nişanlımla barışmak istiyorum diyen ve başka sebeplerle sevdiği kişilerle arası bozulan insanlar büyü yaparak riske girmek istemiyor ise barışma celbi yaptırmaktadırlar. Büyü işlemi riskli bir işlem olup aynı zamanda dinimize göre günahtır. Büyü yapmanın ve yaptırmanın dinimize göre cezası cehennemdir. Günaha girmek istemiyorsanız barışma büyüsü yöntemi yerine barışma celbi yaptırabilirsiniz. Barışma celbi işlemi havas ilmi ve uygulamaları içerisinde olup zararı olmayan bir işlemdir. Barışma celbi tamamen iyi niyet temennisiyle yapılmaktadır.

Yapılması oldukça kolaydır. Ayrıca barışma celbi işlemi günah değildir. Büyü yapmanın da yaptırmanın da belli başlı size vereceği zararları vardır. Bunun yanında barışma celbi işlemi size zarar vermez. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir barışma yöntemidir. Bu konu hakkında yaşanan bir örnek verebiliriz. Çocukluk arkadaşım yıllardır birlikte olduğu erkek arkadaşı ile evlenmeye karar verdi. Nişan töreni yapıldıktan iki hafta sonra ev kurma telaşı ve ailelerin anlaşamamaları sebebiyle araları bozulmaya başladı.

Uzun zaman böyle idare etmeye çalıştılar. Ne kadar evlenmeyi isteseler de bazı sebeplerden dolayı toparlanamadılar. Tartışmasız bir günleri geçmez hale gelmişti. Durum bu hale gelince mecburen ayrılmak durumunda kaldılar. Nişanlısının ailesi de ayrılması için baskı yapıyordu. Onlar ayrıldılar ama kız arkadaşım olayı bir türlü atlatamadı. Sevdiği insanla nişan atmak kolay değildi. Uzun süre böyle gittikten sonra bir arkadaşından barışma celbi işlemini duydu. Günah da olmadığı için barışma celbini yaptırdı. Aradan geçen kısa zaman sonra hem nişanlısıyla barıştı hem de ayrılma sebebi olan problemlere çözüm bulundu. Siz de nişanlımla barışmak istiyorum diyorsanız barışma celbi yaptırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?