Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever - İsmaiL Hoca
Büyüler

Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever

Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever

Uzun süredir sevdiğim biri vardı. Ama o bir türlü beni sevmedi. Elimden ne gelirse yaptım ama bir türlü kendimi ona gösteremedim. En sonunda başka çarem kalmadı diyerek medyuma gitmeye karar verdim. Daha önce de hiç böyle bir şey yaptırmamıştım ama artık yapacak bir şeyim kalmamıştı. Sevdiğim adam beni nasıl sever diye medyuma gittiğimde bana bağlama celbi önerdi. Ben de bağlama celbi yaptırmaya karar verdim. Bağlama celbi yaptırdıktan sonra gerçekten bir anda sevdiğim adamın davranışları bana karşı çok farklı olmaya başladı.

Sanki artık beni daha çok görüyor ve önemsiyor gibiydi. Daha sonra aradan biraz daha zaman geçti ve bana açıldı. O günden bu yana da mutluyuz ve birlikteyiz. Şimdi düşününce diyorum ki iyi ki bu bağlama celbini yaptırmışım. Bağlama celbi sayesinde sevdiğim adam da beni seviyor. Gerçekten çok mutluyum.

en etkili dualar 300x189 - Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever

Urgan Büyüsü ile Bağlama

Urgan büyüsü bağlama büyüleri arasında en çok tercih edileni ve çok kuvvetli olanıdır. Urgan büyüsü yapıldıktan sonra kişinin kalbi artık tamamen size bağlanır ve sizden başka birini düşünemez hale gelir. Urgan büyüsü kuvvetli bir büyü olduğu için dikkat edilmesi gerekir. Medyuma gittiğiniz de bu büyünün yapılması için bir urgan alınır ve üzerine bağlama büyüsü yapılacak olan kişinin ismi söylenerek düğümler atılır. Aynı zamanda büyülü sözcükler de söylenir. BU şekilde urgan büyüsü tamamlanmış olur.

Sevdiğim adam beni nasıl sever diyen kişiler bu şekilde urgan büyüsünü kullanarak sevdikleri kişiyi kendilerine bağlayabilirler. Urgan büyüsü yapıldıktan sonra dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise urganın mutlaka kişinin evinde yatağının altına saklanmasıdır. Büyü ancak bu şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar. Büyü yapıldıktan sonra etki süresi başladığında kişinin davranışlarında ve düşüncelerinde farklılıklar olmaya başlayacaktır.

Kişi artık tamamen sizi düşünmeye başlar ve sizinle ilgili aklında hayaller olacaktır. Bu şekilde artık kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacağı için kısa bir zaman sonra size gelerek duygularını açacak ve sizinle birlikte olmak isteyecek. Bu şekilde urgan büyüsünü kullanarak sevdiğiniz kişiye kavuşabilir onunla mutlu bir birlikteliğiniz olabilir.

Urgan Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi Nedir?

Urgan büyüsü etki süresi değişkenlik gösteren bir büyüdür. Büyünün etkisi kişiden kişiye göre farklılık gösterse de yaklaşık olarak birkaç ay kadar etkisi sürecektir. Bu süre sona erdiğinde ise mutlaka kişinin medyuma giderek büyüyü yeniletmesi gerekir. Kişi büyünün etkisi bitmeye başladığında bu kez size karşı soğuk davranmaya başlar ve sizden giderek uzaklaşacaktır. Bu yüzden bu tarz bir davranışla karşılaştığınız da anında medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Bu şekilde rahatlıkla büyü yeniletilir ve kişi de sizi sevmeye devam edecektir. Büyü yenileme işlemi yapım işlemi ile aynıdır. Bu yüzden siz kendiniz herhangi bir şekilde büyüyü yenilemeye kalkmamalısınız. Mutlaka medyumdan yardım alarak büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Böylece siz büyüden zarar görmezsiniz. Sevdiğim adam beni nasıl sever denildiğinde bu şekilde büyünün etki süresine dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

etkili dondurme duasi 300x156 - Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever

Urgan Büyüsü Nasıl Bozulur?

Urgan büyüsü bozma işlemi de oldukça zordur. Özellikle zor olan büyülerin bozulması da oldukça zordur. BU yüzden çok dikkatli olmalısınız. Genelde medyumlar büyü bozma işlemini tek başlarına yapamazlar ve üç harflilerin enerjilerini kullanarak bu yöntemin bozulmasını sağlarlar. Büyünün bozulması için medyuma gittiğiniz de mutlaka büyülü urganı da yanınız da götürmeniz gerekmektedir. Bu şekilde urganı yanınızda götürdüğünüz de urgan üzerindeki büyü üç harflilerin de etkisi ile bozulur.

Büyü bozma işlemi tamamlandıktan sonra kişi yavaş yavaş kendine gelmeye başlar ve büyünün etkisi altından kurtulacaktır. Büyünün etkisi geçtikten sonra kişi normal bir şekilde hareket etmeye başlar. Bu şekilde kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkar ve büyüden kurtulacaktır. Sevdiğim adam beni nasıl sever diye urgan büyüsü yaptırdığınız da bu büyünün bozulması için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. İnsanlar internetten okudukları bilgilere göre büyü bozma işlemini kendileri yapabileceklerini düşünürler fakat büyü bozma işlemi hiç de kolay değildir. Bu yüzden dikkatli olmalısınız.

Üç harfli varlıklar bu kez siz bir yanlış işlem yaptığınız da size musallat olabilirler. Böyle bir durumda da bu kez siz onların etkisi altında kalacağınız için iradesiz olarak davranmaya başlarsınız. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyumdan yardım almalısınız.

Urgan Büyüsü Yaptırmak Haram mıdır?

Bir Müslüman hiçbir sebeple büyü yöntemini kullanmayı denememelidir. Büyü yöntemi bizim dinimiz göre en büyük günahlardan biridir. Hiçbir sebeple büyü yöntemini kullanmamalı, uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanan kişilerin hayatları hiçbir şekilde yolunda gitmez ve öldükten sonra da cehennem ile cezalandırılırlar. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı hiçbir şekilde tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz kişiyi farklı şeyler ile etkilemeye çalışmalısınız. Böylece kişi sizi gerçekten  sevecektir. Büyü geçici bir yöntemdir. Hiçbir şekilde büyünün etkileri sonsuza dek sürmez. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmamalısınız.

Urgan Büyüsü Yapıldığı Anlaşılır mı?

Urgan büyüsü yapıldığında kişinin davranışlarında bir değişiklik olacaktır ve bu değişikliği kişi kendisi anlamaz. Ancak kişi üzerindeki bu değişikliği çevresindeki kişiler fark edeceklerdir. Bu yüzden kişi hiçbir şekilde urgan büyüsünü anlayamaz. Çevresindeki kişiler de kişi üzerinde büyü olup olmadığını ancak medyuma giderek kesin bir şekilde öğrenebilirler. Medyum ancak bir kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilir ve söyleyebilir. Ayrıca kişi yatağının altında saklı olan urganı bulursa  ve büyüyü ev dışına çıkarırsa da büyünün etkilerinde azalma olur ve giderek artık kişi büyünün etkisinden kurtulmaya başlar. Bu yüzden mutlaka urganın çok iyi bir şekilde kişinin evinde saklanması gerekmektedir. Bu şekilde urgan bulunmadığı sürece herhangi bir sorun yaşanmaz.

Bağlama Celbi Nasıl Yapılır?

Bağlama celbi kullanarak da sevdiğiniz kişinin kalbini kazanabilirsiniz. Bağlama celbi uygulaması ile farklı bir yöntemdir. Bu yöntemde medyuma gitmeniz şarttır. Bu yöntemi kendi başınıza uygulayamazsınız. Medyuma gittiğiniz de celb için dualar edilir. On beş gün boyunca dualar edilir. Dua edilerek kişiyi kendinize bağlama yöntemidir. Bu şekilde dualarla yapılan bir yöntem olduğu için de herhangi bir şekilde günahı yoktur ve tehlikeli bir yöntem de değildir. Bu yüzden de insanlar tarafından celb yöntemi çok daha fazla kullanılmaktadır. Celb yöntemi de kesin bir yöntem değildir.

BU yüzden kesin bir şekilde celb yönteminden sonuç almayı beklememelisiniz. Celb yöntemi uygulandıktan sonra karşı tarafın aklında siz olacaksınız ve sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacak. Bu şekilde celb yöntemi ile kişiyi dualar ile kendinize bağlayabilirsiniz. Celb yöntemi ömür boyunca kişi üzerinde etki eder ve kişi bir daha sizden başka birini düşünemez hale gelir. Bu sebeple de bu yöntem çok daha fazla kullanılmaktadır. Sevdiğim adam beni nasıl sever diyen kişiler bu şekilde celb yöntemini de kullanarak amaçlarına ulaşabilirler ve sevdikleri ile mutlu bir ilişkileri olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?