Sevdiğim Adamda Beni Sevsin - İsmaiL Hoca
Sevgi Büyüsü

Sevdiğim Adamda Beni Sevsin

Sevdiğim Adamda Beni Sevsin

Yan apartmanımızda oturan komşuma yıllardır aşığım. Ama bunu ona bir türlü söyleyemiyordum. O da beni biliyor ama daha önce hiç konuşmadık. Yaş olarak da benden büyük olduğu için sanırım beni kardeşi gibi görüyordu. Bu yüzden ona bir türlü duygularımı açamadım.

Ama bu durum beni o kadar çok yordu ki artık gerçekten onunda beni sevmesini istiyorum. Onunla birlikte olmak için yapmam gereken her şeyi yapmaya hazırdım. Bir gün bir arkadaşım bana bir medyum önerdi ve celb yaptırmak için ona gittik.

Sevdiğim adam da beni sevsin celbi yaptırdık. Bu celb sayesinde artık gerçekten sevdiğim kişi de beni sevmeye başladı. İyi ki o gün arkadaşımı dinlemişim de bu celbi yaptırmaya karar vermişim. Yoksa bana kalsa hala sevdiğim adamında beni sevmesini bekleyecektim. Celb sayesinde sevdiğim kişi de beni seviyor. Çok şükür iyi ki akıl etmişim bu durumu.

Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz kendiniz bu büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü yöntemini siz yapmaya kalktığınız da pek çok olumsuz durum söz konusu olacaktır. Bu yüzden mutlaka kişiler medyuma gitmelidir. Medyum büyü işlemini yaptığı sürece herhangi bir şekilde sorun yaşamazsınız.

evlenme dualari 300x217 - Sevdiğim Adamda Beni Sevsin

Aşık etme büyüsü uygulandıktan sonra mutlaka sevdiğiniz kişi de size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birlikteliğe sahip olabilirsiniz. Aşık etme büyüsü güçlü bir büyü olduğu için anında etkilerini gösterecektir. Artık sevdiğiniz kişinin davranışları değişmeye başlayacaktır. Kişi sürekli olarak büyü yüzünden sizi düşünmeye başlar. Sürekli olarak sizinle alakalı hayaller kurmaya başlar.

Tamamen siz nasıl isterseniz o şekilde hareket edecek duruma gelecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir hayat kurabilirsiniz. Aşık etme büyüsü ile herkes sevdiği insana kavuşabilir. Sevdiğim adam da beni sevsin isteyen kişiler bu büyü yöntemini kullandıklarında büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kısa zamanda bu varlıklar kişiye sürekli olarak vesveseler vereceklerdir. Kişi de tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden artık kişi tamamen size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Aşık Etme Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Aşık etme büyüsü güçlü büyülerdendir ve etkisi de uzun süreli olarak devam eder. Büyü yöntemi ne kadar kuvvetli olursa olsun mutlaka belli bir zaman sonra büyünün etkisi geçecektir. Bu yüzden mutlaka belli bir zaman geçtikten sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Yenileme işlemleri için de kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de büyü yöntemi tekrar en başından itibaren yapılarak uygulanır.

Bu şekilde büyü gene kişi üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Siz kesinlikle kitaplardan ya da internetten okuduğunuz bilgilere göre büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız.

Ancak bu şekilde büyü yönteminin etkilerinden kendinizi koruyabilirsiniz. Sevdiğim adam da beni sevsin istiyorsanız eğer mutlaka bu şekilde büyünün belli zamanlarda yenilenmesini sağlayarak etkilerinin devamlılığını sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyü etkilerini sürdürmeye devam edecektir.

Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü yöntemleri çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak kullanılır fakat insanların bu konuda çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Dinimize göre büyü yöntemini kullanmak kesinlikle çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yerine mutlaka farklı yollar ile amacınıza ve sevdiğiniz kişiye ulaşmaya çalışmalısınız.

Sevdiğim adam da beni sevsin isteyen kişiler büyü yöntemini kullandıklarında evet sevdikleri kişi de onu sever fakat bu tamamen geçici bir durumdur. Sevdiğiniz kişi sizi sadece büyü süresi boyunca sever. Bu yüzden bu geçici ve günah bir yöntemdir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmelisiniz.

Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Fakat büyü yöntemini kullandığınız da cehennem ile cezalandırılırsınız. Günaha girmek yerine bu tarz doğal çözümler bulmalısınız. Büyü yöntemini sizlere kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi biz de kullanmayı tercih etmiyoruz.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin yapımı kadar bozulması da çok zordur. Bu yüzden büyülerin bozulması için de kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Aşık etme büyüsü bozulması için medyuma gittiğiniz de mutlaka büyülü nesneyi de medyuma götürmelisiniz. Bu şekilde ancak büyü bozulacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi normal hayatına ve normal davranışlarına geri döneceklerdir. Bu yüzden kişi artık sizi sevmeyecek ve normal bir şekilde kaldığı yerden hayatını yaşayacaktır. Büyü bozma işlemi aynı zamanda tehlikelidir de.

Büyüler üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar büyünün bozulmasını istemeyebilirler. Bu durumlarda da size musallat olabilirler. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü bozma işlemini siz kendiniz gerçekleştirmeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde musallat olma gibi farklı durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Aşık Etme Celbi

Celb yöntemi büyü yerine kullanılan etkili yöntemlerden biridir. Bu celb yöntemi dualar kullanılarak yapılmaktadır. Bu yüzden etkilidir. Fakat büyünün gücü çok daha büyüktür. Büyü tehlikeleri çok olan bir yöntem olduğu için genelde medyumlar celb yöntemini kullanmayı tercih ederler.

Celbin herhangi bir zararı yoktur. Rahatlıkla bu yöntemi kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Sadece yapım işlemleri konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Mutlaka celb yapımı için de kişilerin iyi bir medyum ya da hocaya gitmeleri gerekmektedir. Kur’an’ı ve duaları çok iyi bilen kişiler ancak celb yöntemini uygulayabilirler. Bu şekilde ancak celb işe yarar. Aksi taktirde hiçbir şekilde celb yönteminin etkisini görmezsiniz.

Sevdiğim adam da beni sevsin celbi yaptırdığınız da kısa zaman içerisinde gerçekten sevdiğiniz kişi de size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Fakat celb yönteminin gücü çok da etkili değildir. Bu yüzden çok kısa bir süre içerisinde celbin etkisi ortadan kalkar. Böyle olmaması için mutlaka belli bir süre sonra celbin yeniletilmesi gerekmektedir. Celb yeniletildiği sürece etkileri kişiler üzerinde sürmeye devam edecektir.

Yenileme işleminizi gerçekleştirmek için de mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum ancak bu celb yöntemini yenileyebilir. İşlem yenilendikten sonra gene kişi üzerinde etkisi sürmeye devam edecektir. Celb bu şekilde yeniletildiği sürece sevdiğiniz kişi de sizi sevecektir.

Celb Yöntemi Günah mıdır?

Celb yönteminin uygulanması ile kişiler amaçlarına ulaşabilirler fakat bu yöntemde günahtır. Ne kadar dualar ile yapılan bir yöntem olsa da kişini iradesi dışında hareket etmesine sebep olan bir durum olduğu için çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde insanlar ne celb ne de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler.

Aksi taktide çok büyük günaha girersiniz. Böyle bir şeyin olmaması için normal yollar ile sevdiğiniz kişi ile birlikte olmayı tercih etmelisiniz. Böylesi sizin için de karşı taraf için de çok daha iyi olacaktır. Aynı zamanda karşı taraf sizi gerçekten sevecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile gerçekten mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonAra
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü