Sevgi Büyüsü

Sevdiğim Beni Sevsin

Sevdiğim Beni Sevsin

İnsanlar normal yaşamlarında sevdikleri kişiye ulaşmadıklarında farklı yollar denerler. Özellikle büyü yöntemin bu amaçla çok eski zamanlardan beri kullanılmaktadır. Fakat dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle çok büyük yasaktır. Kişiler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Bunun yerine sevdiğiniz kişiye doğal yollardan ulaşmaya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde gerçekten sevdiğiniz kişide sizi sevecektir.

Sevdiğim beni sevsin isteyen kişiler sadece büyü değil celb, muska ve tılsım gibi yöntemleri de çok fazla tercih ederler. Bu yöntemler de büyü gibi etkili yöntemlerdir. Fakat gene de bu yöntemler de zararlı ve günahtır. Büyü yada diğer yöntemleri kullandığınız da mutlaka sizin de hayatınız da olumsuz yönde etkilenecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.

İnsanlar genelde bu tarz yöntemleri kendileri uygulamaya kalkarlar fakat bu tarz yöntemleri hiçbir şekilde kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz ve hiçbir şekilde siz zarar görmeyeceksinizdir. Kendiniz bu yöntemi uygulamaya kalktığınızda ise size üç harfliler musallat olabilir ve daha fazla olumsuz sonuç ile de karşı karşıya kalabilirsiniz.

www askduasi net 300x183 - Sevdiğim Beni Sevsin

Aşk Büyüsü

İnsanlar büyü yöntemini kullanarak istedikleri amaca ulaşırlar. Genelde büyü aşk için çok fazla tercih edilir bu yüzden de çok fazla aşk büyüsü çeşidi vardır. Her aşk büyüsünün tesiri ve etki süresi farklılık göstermektedir. Sevdiğim beni sevsin isteyen kişiler aşk büyüsü yaptırarak sevdikleri kişi ile birlikte olabilirler. Bunun için mutlaka çok iyi bir medyuma gitmeniz gerekmektedir.

Medyuma gittiğiniz de bu büyü için sevdiğiniz kişiye ait olan herhangi bir eşya gerekmektedir. Bu eşya su içerisine batırılır ve üzerine büyülü sözcükler okunur. Medyum büyüyü tamamlamak için üç harflilerden yardım alır. Onlarında yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü etkisi kişiler üzerinde göstermeye başlar. Büyünün etkisi ile artık kişi tamamen size aşık biri haline dönüşecektir.

Büyü etkisi ile kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacak sizinle birlikte olmak isteyecek ve en kısa süre içerisinde size duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Sadece büyünün tesir süresine ve yapımına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Hiçbir şekilde büyü işlemini siz kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden siz de zarar göreceksinizdir.

Aşk Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Her büyünün belli bir süresi mevcuttur. Büyünün gücüne göre etki etme süresi de değişiklik gösterir. Aşk büyüleri en güçlü büyüler arasında yer aldığı için bu büyünün tesir süresi kolay kolay bozulmaz. Fakat mutlaka kişilerin gene de dikkatli olmaları gerekmektedir. Aksi taktire büyünün tesir süresi sona erer ise kişi de normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam edecektir.

Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma gitmelisiniz ve büyünün yeniden yapılmasını sağlamalısınız. Ancak büyüler tekrar edildiğinde etkileri de sürmeye devam edecektir. Bir büyünün süresinin devam etmesi için o büyünün en başından itibaren tekrar yapılması gerekmektedir.

Büyü tekrarı için gene aynı medyuma gitmeyi tercih etmelsiniz. Medyum büyüyü yaptıktan sonra kişi gene büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyü yöntemi yenilenir ve kişi de gene büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Büyü etkisi ile kişi artık tamamen gene size aşık biri haline dönüşecektir.

Büyünün yeniletilmesi gerektiğini de gene kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı olumsuz ve soğuk davranmaya başladı ise bu kez büyünün tesir süresi sona eriyor demektir. Bu şekilde Sevdiğim beni sevsin isteyen kişiler büyünün etkisinin devam etmesi için büyüyü yeniletmelilerdir.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Aşk büyüsü insanların çok fazla tercih ettikleri yöntemlerden biridir fakat dinimize göre bu yöntemi  kullanmak son derece günahtır. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılırlar. Büyü yöntemini çok iyi bir amaç için bile kullanıyor olsanız mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yöntemi hiçbir amaçla kullanmayı tercih etmemelisiniz. Sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksanız eğer bunu doğal yollardan halletmelisiniz.

Doğal yolları kullandığınızda hiçbir şekilde büyü gibi zarar görmez ve cehennem ile cezalandırılmazsınız. Aynı zamanda doğal yollar ile sevdiğinize ulaştığınız da kişi sizi gerçekten sevecektir. Büyü yöntemini kullandığınızda ise kişi sizi gerçekten sevmez. Büyünün etkisi bittiğinde kişi de sizi terk edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için de mutlaka kişiler doğal yollar ile amaçlarına ulaşmaya çalışmalılardır.

Aşk Celbi

Aşk celbi de çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Celb dualar okunarak yapılan kolay bir yöntemdir. Büyü gibi herhangi bir zararı da yoktur. Bu yüzden insanlar bu yöntemi kullanmayı çok daha fazla tercih ederler. Fakat celb uygulaması için de kişilerin mutlaka iyi bir medyuma gitmeleri gerekmektedir.

Siz kendiniz celb yöntemini uygulayamazsınız. Mutlaka kuranı ve duaları çok iyi bilen birinin bu işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir. Aksi taktirde bu kez işlem uygulanmış bile olsa hiçbir şekilde sonuç alamayacaksınızdır. Celb uygulamalarını medyumlar da büyüye göre çok daha fazla tercih etmektedirler. Bu yöntem büyü gibi uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki etmez. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra celbin yeniletilmesi gerekmektedir.

Celb yeniletilme işlemleri için de kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde bu işlemi kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Sevdiğim beni sevsin isteyen kişiler büyü yöntemini kullanmak yerine bu celb yöntemini kullanabilirler. Celb yöntemi de mutlaka işe yarayacaktır sadece büyüde olduğu gibi sık sık yenileme işlemi yapmanız gerekecektir. Bu şekilde işlemin devamlılığını görebilirsiniz.

Aşk İçin Muska Yazdırmak

İnsanlar celb ve büyü dışında da tılsım ve muska gibi yöntemleri kullanarak işlem yaptırmaktadırlar. Muska çok kuvvetli bir yöntemdir ve en uzun süreli olarak etkisini kişiler üzerinde gösteren yöntem budur. Bu yüzden bu yöntemde çok fazla tercih edilmektedir. Büyü yöntemini kullanmak yerine bu muska yöntemini de tercih edebilirsiniz. Aşk muskası yapılması için medyuma gitmelisiniz.

İnsanlar hiçbir şekilde kendileri muska yazamazlar. Muska için mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Muska yazılması için kişiler üç harfliler ile iletişime geçerler. Ancak bu şekilde muska etkisini kişiler üzerinde göstermeyeceklerdir. Muska yöntemini kullandığınız da mutlaka sonuç alırsınız. Sadece bu muskayı mutlaka kişinin evinde bir yere güzel bir şekilde saklamanız gerekmektedir.

Muska hiçbir şekilde açılmamalı ya da kaybolmamalı. Muska kişiye yakın olduğu sürece etkilerini kişiler üzerinde gösterecektir. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacak. Bu şekilde muska yöntemini kullandığınızda da sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır. Aşk için muska da yazdırmayı kabul edebilirsiniz. Muskanın herhangi bir tesir süresi de yoktur.

Muska çok uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki eder. Fakat muskanın çok iyi bir şekilde korunması gerekir. Aksi taktirde muskanın hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacak ve siz de amacınıza ulaşamayacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için muskanın çok iyi bir şekilde saklanmasına dikkat etmelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?