Sevdiğim Kızın Beni Sevmesi için Ne Yapılabilir - İsmaiL Hoca
Aşk Büyüleri

Sevdiğim Kızın Beni Sevmesi için Ne Yapılabilir

Sevdiğim Kızın Beni Sevmesi için Ne Yapılabilir

Sevdiği kişi ile birlikte olmak isteyen kişiler sevdiklerine kavuşmak için aşk büyülerinden birini kullanabilirler. Aşk büyülerinin gücü karşı tarafı tamamen kontrol altına alır. Bu sayede artık kişinin duyguları değişmeye başlar ve kalbi de sizin için atmaya başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Aşk büyüleri çok farklı çeşitlerdedir. Bu büyü yöntemlerinden kurdele büyüsünü tercih ederek sevdiğiniz kişiyle birlikte olabilirsiniz.

Sevdiğim kızda beni sevsin isteyen kişiler kurdele büyüsü için medyumdan yardım alabilirler. Bu büyü türü için genelde üç harflileri kullanılır, bu varlıklar sayesinde kişiye hükmedilir. Bu şekilde kişinin kalbi bağlanır ve sizi sevmeye başlar. Fakat bu varlıklar sizinle de uğraşmaya başlayabilirler bu yüzden dikkatli olmalısınız ve kendiniz herhangi bir yerden bakarak bu büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Medyuma giderek işlemi gerçekleştirmelisiniz. Bu şekilde siz büyüden etkilenmezsiniz.

hizli asik etme duasi 300x183 - Sevdiğim Kızın Beni Sevmesi için Ne Yapılabilir

Kurdele Büyüsü ile Aşık Etme

Kurdele büyüsü yapımı için medyum gittiğiniz de iki yüzüğe bir kurdele bağlanır. Kurdelenin bir ucun da bir yüzük diğer ucunda ise diğer yüzük olur. Daha sonra bu kurdele ve yüzükler okunmuş bir su içerisine atılır. Üç dolunaylı gece boyunca bu kurdele suda bekletilir. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Bu kurdelenin bir ucundan bir tutam kesilir. Bu kurdeleyi hem siz hem de büyü yapılan kişi yutmalıdır.

Bu şekilde ancak büyü etkisini göstermeye başlar. Kurdele büyüsü yapıldıktan sonra etkileri de birkaç hafta içerisinde görülmeye başlanır. Sevdiğim kızda beni sevsin isteyen kişiler kurdele büyüsünü bu şekilde doğru olarak uygulamalılardır. Büyü uygulandıktan sonra büyünün etkisi altına giren kişi artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar.

Artık kişi tamamen size aşık olacaktır. Sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Aklından çıkmazsınız ve bu yüzden en kısa zamanda size duygularını açacaktır. Özellikle bu büyüde üç harflilerin rolü çok büyüktür. Kişi sizi düşünsün diye sürekli olarak kişinin kulağına sizinle ilgili vesveseler fısıldarlar. Bu şekilde kişi de artık sürekli sizi düşünmeye başlar ve sizi sevecektir. Bu büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz.

Kurdele Büyüsü ile Aşık Etme Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin tesir güçleri birbirinden farklıdır. Bir büyü ne kadar güçlü ise tesir süresi de o kadar uzun sürecektir. Bu yüzden büyünün  tesir süresinin bitmesi durumunda tekrar yeniletilmesi gerekir. Büyü etkisi kişi üzerinden geçtiğinde artık kişi tamamen normal hislerine geri döner ve bu yüzden sizi sevmediğini anlayacağı için sizi terk edecektir. Sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam etmek istiyorsanız mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Büyü yenileme işlemini de tekrar aynı medyuma giderek yaptırabilirsiniz. Bu şekilde büyü etkisini göstermeye devam eder ve siz de sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edersiniz. Kurdele büyüsü bu şekilde yeniletilerek devamlılığı sağlanabilir. Sevdiğim kızda beni sevsin tesir süresine mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Eğer bu süre sona erer ise bu kez kişide tamamen büyünün etkisinden kurtulacağı için sizi terk edecektir.

Kurdele Büyüsü ile Aşık Etme Haram mıdır?

Günümüzde pek çok insan amacına ulaşabilmek için büyü yöntemini kullanmaktadır. Fakat büyü yöntemini kullanmak bizim dinimize göre çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde insanlar büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde çok büyük günaha girmiş olursunuz ve mutlaka öldükten sonra da cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için büyüden uzak durmalısınız. Biz de büyü yöntemini kullanmıyoruz. Bu sebeple de size de büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz.

Büyü yöntemi yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişinin kalbini kazanmaya çalışmalısınız. Aynı zamanda doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi etkilediğiniz de kişi gerçekten sizi sevecektir. Büyü yöntemini kullandığınız da ise hiçbir şekilde bu sevgi gerçek olmaz. Aynı zamanda büyü geçici bir yöntemdir. Bu yöntemden kesinlikle uzak durmalısınız.

basit evlenme duasi 300x239 - Sevdiğim Kızın Beni Sevmesi için Ne Yapılabilir

Kurdele Büyüsünü Bozdurmak Zor mudur?

Bu büyü yedirilerek yapılan bir büyü yöntemi olduğu için bozulması oldukça zordur. Aynı zamanda bu büyü üç harfliler ile yapılır. Bu yüzden de bu yöntemin bozulması zordur. Kişiler kendi başlarına bu yöntemi bozamalar. Mutlaka bir medyumdan yardım almalısınız. Medyumdan yardım alarak ancak büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Sevdiğim kızda beni sevsin diye yapılan kurdele büyüsü bozulması için medyuma gittiğiniz de gene üç harflilerden yardım alınır ve bir şişe suya okuma yapılır.

Daha sonra iki tarafında mutlaka bu sudan içmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü bozulabilir. Büyü bozulduktan sonra kişi yavaş yavaş normal hayatına geri döner. Artık kişi tamamen normale döndüğünde de sizi sevmediğini anlayacağı için kısa zamanda terk edecektir. Bu şekilde kurdele büyüsü bozulur, kişiler normal hayatlarını yaşamaya devam ederler.

Kurdele Büyüsünün Tehlikeleri

Kurdele büyüsü tehlikeli bir büyü türüdür. Özellikle de üç harfliler ile yapılan bir büyü türü olduğu için çok dikkatli olunmalıdır. Bu büyüyü yaptırdığınız da üç harfliler size de musallat olarak hayatınızı mahvedebilirler. Bu yüzden bu büyü yöntemini kullanmadan önce kendinizi korumak için tılsım yaptırabilirsiniz. Koruma tılsımı yaptırdığınız da bu tılsım sizi hem büyünün olumsuz etkilerinden koruyacak hem de üç harflilerin etkilerinden etkilenmeyeceksinizdir. Koruma tılsımını büyü boyunca sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekir. Hiçbir şekilde tılsımı kaybetmemelisiniz ve başına bir şey gelmemeli. Bu şekilde amacınıza ulaşırken siz de zarar görmemiş olursunuz.

Aşık Etme Celbi Yaptırmak

Celb yöntemi de oldukça etkili alternatif bir yöntemdir. Bu yöntemi de kullanarak sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Celb yöntemi günah olmayan rahmani bir yöntemdir. Bu yüzden medyumlar da bu yöntemi daha çok tavsiye ederler. Bu yöntemi kullandığınız da siz de herhangi bir zarar görmezsiniz. Bu şekilde celb yöntemini kullanarak sevdiğiniz kıza ulaşabilirsiniz. Fakat bu yöntem büyüye göre biraz daha uzun sürmektedir. Sadece yapımı on dört gün sürer.

Dualar ile yapılan bir yöntem olduğu için büyüye göre zaman almaktadır. On dört gün içerisinde celb işlemi tamamlandıktan sonra etkisinin görülmesi de iki hafta ya da doksan gün kadar sürmektedir. Hiçbir işlem kesin sonuç vermez. İşlemlerin etkileri kişilerin durumlarına ve güçlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bir kişinin iradesi ne kadar güçlü ise işlemin etki etme süresi de  o kadar uzun olacaktır. Bu yüzden kesin bir sonuç beklememelisiniz.  Aşık etme celbi için kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kendiniz bu işlemi yerine getiremezsiniz. Bunun için mutlaka medyumdan yardım almalısınız.

Medyuma gittiğiniz de niyet etmeli ve size verilen duayı sürekli olarak işlem işe yarayana kadar tekrar etmelisiniz. Bu şekilde her gün duayı tekrar ederek işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Bu celb işlemini uyguladıktan sonra bir daha herhangi bir şey yaptırmanıza gerek yoktur. Ömür boyunca kişi üzerinde etkileri görülecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile ömür boyunca mutlu olabilirsiniz. Sevdiğim kızda beni sevsin isteyen kişiler bu celb yöntemini kullanarak da amaçlarına ulaşabilirler. Aynı zamanda günah olmayan bir yöntem olduğu için de daha iyi bir seçim olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonAra
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü