Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua - İsmaiL Hoca
Bağlama Duaları

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua istenilen şekillerde ve zamanlarda söylenmesi halinde duanın kabul olma zamanı 7 gün içerisine meydana gelmektedir. Bu şekilde 1 hafta içerisinde platonik olarak aşk beslediğiniz insanın size deliler gibi duygularının arttığını ve aşık olduğunu görmüş olacaksınız. Bu duanın 7 gün içinde kabul olabilmesi için Allah’a canı gönülden inanarak dua etmeniz gerekmektedir.

Böylelikle duaların kalpten söylenmesi ve güzel niyetler çerçevesinde edilmesi sonucunda tüm dilekler Allah huzurunda kabul olunabilmektedir. Sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua kabul edilmesi için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır.  Özellikle duanın okunması esnasında içtenlikle ve samimiyetle Allah’a yönelerek yardım istemesi gerekir. Bunun haricinde deli gibi aşık etme duasının okunmasının ardından şükür namazının da kılınması gerekir.

Bütün bunların dışında kesinlikle hiçbir şekilde büyü ve kötülüğe bulaşmamak da duaların kabul olmasında çok önemli rol oynamaktadır. Okunan duaların kabul edilebilmesi için her zaman kalbin ve ruhun temiz olması gerekir. Bu şekilde dualarınız kabul edilir ve sevdiğiniz kişiye kavuşmuş olursunuz.

Beni Herşeyden Çok Sevsin Duası

Beni her şeyden çok sevsin dua kabul olmasında uyulması gereken şartlar vardır. Bu kriterlere uyum gösterildikten sonra çok kısa sürede edilen dua kabul olur ve sevdiğiniz kişinin yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Beni her şeyden çok sevsin dua kabul olabilmesi için duanın kesinlikle abdestli bir şekilde söylenmesi gerekir. Bununla birlikte duanın daima içtenlikle ve samimi bir şekilde okunması halinde de dua hemen kabul olur. Bu süreçte duanın okunduğu yer de kesinlikle çok temiz olmalıdır. Böylece bütün şartlara uyum gösterildikten sonra duanın kabul olma durumu kesinleşir.

en etkili ask duasi 300x300 - Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Kendine Çekme Duası

Hayatınızdaki kişinin size eskiden daha çok bağlanmasını istiyorsanız, okunması gereken bir takım dualar vardır. Bu duaların istenilen koşullar doğrultusunda okunması halinde sevgiliniz, eşiniz size eskisinden daha fazla bağlanır ve daima sizin yanınızda olmak ister. Aşağıda hayatınızdaki insanı bağlamak için söylenmesi gereken kendine çekme duası ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır. Kendine çekme duası istenilen durumlarda ve sürelerde okunması halinde duanın kabul olma süresi 7 gün içerisine meydana gelir.

Bu vesileyle 1 hafta içerisinde platonik olarak aşk beslediğiniz bireyin size delirmiş gibi bağlandığını ve aşık olduğunu görmüş olursunuz. Bu duanın 7 gün süresinde kabul olması için Allah’a canı gönülden inanarak dua etmeniz gerekir. Bu vesileyle duaların kalpten söylenmesi ve iyi istekler doğrultusunda edilmesi sonucunda tüm dilekler Allah huzurunda kabul olmaktadır.

Uzaktaki Sevgiliyi Bağlamak için Dua

Uzaktaki sevgiliyi bağlamak için dua okunması esnasında bazı özel kelimelerin söylenmesi gerekir. Bu kelimeler söylendikten sonra size aşık olmasını istediğiniz kişi için etiğiniz dualar daha etkili ve kısa zamanda çıktılarını göstermeye başlar. Özellikle uzaktaki sevgiliyi bağlamak için dua okunması sırasında iyi niyetlerin edilmesinin ardından Kıyamet suresinin 3. ayeti okunmalıdır. Bu ayetin söylenmemesi durumunda dua etkisini kesinlikle gösteremez. Böyle olmaması için aşk duasını söyledikten hemen sonra Kıyamet suresinin 3.ayetini de kesinlikle okumalısınız.

Ömür Boyu Bağlılık Duası

Ömür boyu bağlılık duası, tüm dualarda olduğu gibi ömür boyu bağlılık duasında da dua öncesi kesinlikle abdest alınmalıdır. Abdestsiz gerçekleştirilecek bir duanın çok da etkili olmayacağı bilinmektedir. Zira abdest yalnızca vücutsal bir temizlenme olmayıp aynı anda ruhani bir arınmanın de bütünüdür. Ömür boyu bağlılık duası edilmeden önce haceti olan konu komşuya az da olsa bir sadaka verilmesi de oldukça etkilidir. Çünkü sadaka musibetleri def eder ve rahmet kapılarını açar.

Ömür boyu bağlılık duası yalnızca bekarlara veya kendi eşinize yönelik yapabilirsiniz. Ömür boyu bağlılık duası başkası ile evli olan bir kişiye yönelik yapılamaz. Çünkü dua Allah’a niyazdır, yalvarıştır ve yakarıştır. Siz bu yalvarışta haram bir şey isteyemezsiniz. Kadın veya erkek olsun hiç fark etmez başkası ile evli olan birini istemek Allah’a iyi gelen davranışlardan biri değildir. Bu dua, ya bekar kız veya erkekler için yapılır. Ya da evli çiftler, eşlerinin kendilerine bağlanması için dua edebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonAra
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü