Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası - İsmaiL Hoca
Aşık Etme Duaları

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası

Sevdiğini kendine aşık etme duası (Erkeği  Aşık Etme Duası- Kadını Aşık Etme Duası): Etkili bir celbiye için uygulamadır. Tamamıyla denenmiş bir uygulamadır, duayı okumak için herhangi bir belli zaman yoktur, önerilen söyleniş düzeni bir hafta süresince günde 1 defa söylemeye niyet etmedir fakat genel itibariyle bir hafta olmadan ihtiyacımız görülmüş olur.

(14 gün söylemede ise söylenmeden sonra 40 gün başka herhangi bir işlem ya da söyleme yapılmaması önerilir.) Sevdiğini kendine aşık etme duasının etkisi şu şekillerde olur sevgisi için söylenen kişide ilk günler depresif bir hal meydana gelir, bu iyiye işaret etmektedir, uygulamaya devam ediniz.

Sevdiğini 3 Günde Aşık Etmek için Okunacak Dua

Âşık olan her kişi sevdiğine bir an önce kavuşmak ister. Bunun yanı sıra aralarındaki bağın zayıfladığını düşünenler de sevdiğini 3 günde aşık etmek için bu duayı ederek aşklarını perçinleyebilirler. Ancak çabuk etki eden aşk duası içinde diğer tüm dualarda olduğu gibi bir hocadan yardım ve destek alınması sürecin daha da hızlı olmasına etki edebilir.

Bunun yanında çabuk etki eden sevdiğini 3 günde aşık etmek için okunacak dua gerçekleşmesi için bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Bu şartlardan ilki abdestli olmaktır. Bu tür dualarda âşık olması istenen kişinin adının mutlaka söylenmesi gerekir. Bu tür dualar kişiseldir. Yani yanlış kişi için edilmesi durumunda ortaya büyük sorunlar çıkma ihtimali yüksektir. Bu tarz dualar gerekli şartlar yerine getirildikten sonra aşk duygularını etkilerini hemen gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanında iyi niyet ve temiz kalp de son derece önemlidir.

Sevdiğini Aşık Etmek için Neler Yapılmalı?

Sevdiğini kendine aşık etmek için neler yapılmalı, tüm dualarda olduğu gibi aşık etme duasında da dua öncesi kesinlikle abdest alınmalıdır. Abdestsiz gerçekleştirilecek bir duanın çok da etkili olmayacağı bilinmektedir. Zira abdest yalnızca vücutsal bir temizlenme olmayıp aynı anda ruhani bir arınmanın de bütünüdür. Aşık etme duası edilmeden önce haceti olan konu komşuya az da olsa bir sadaka verilmesi de oldukça etkilidir. Çünkü sadaka musibetleri def eder ve rahmet kapılarını açar.

cok etkili ask dualari 300x300 - Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası

Sevdiğini kendine aşık etmek için neler yapılmalı, aşık etme duasını yalnızca bekarlara veya kendi eşinize yönelik yapabilirsiniz Aşık etme duası başkası ile evli olan bir kişiye yönelik yapılamaz. Çünkü dua Allah’a niyazdır, yalvarıştır ve yakarıştır. Siz bu yalvarışta haram bir şey isteyemezsiniz. Kadın veya erkek olsun hiç fark etmez başkası ile evli olan birini istemek Allah’a iyi gelen davranışlardan biri değildir. Bu dua, ya bekar kız veya erkekler için yapılır. Ya da evli çiftler, eşlerinin kendilerine aşık olması için dua edebilirler.

Sevdiğini Kendine Deli Gibi Aşık Eden Dua

Sevdiğini kendine deli gibi aşık etme duasının 3 esmasını toplam 21 defa okumak. Sevdiğini kendine deli gibi aşık eden dua temeli üç esmaya dayanır. Bu esmalar ve anlamları şöyledir: Ya Rahman: “Merhamet eden” anlamına gelir. Aşk acısı çeken kişiye Allah’ın rahmetini sunması ve ona acıyarak derdine deva göndermesidir.

Ya Kâfi: İki anlamı vardır. Birincisi “yeten, yeterli”anlamıdır. İkincisi ise “yetişen” demektir. Bu iki anlam da gönül derdine derman arayanlar için çok önemli mesajlar içermektedir. Ya Vedûd: Aşık etme duasındaki en önemli esmadır. Hem “seven” hem de “sevilen” anlamlarına gelen bir esmadır. Anlamından da anlaşılacağı üzere aşıkların en fazla dile getirdikleri esmadır. Aşık etme duasında her esma ( rahman, kâfi, vedûd ) sırayla 7’şer defa okunur.

Yani sıralama şöyledir: Ya rahman: 7 defa okunur Ya kâfi: 7 defa okunur Ya vedûd: 7 defa okunur 21 esma okunduktan sonra aslında aşık etme duası tamamlanmış demektir. Kişi, sevdiğinin adını zikretmese dahi Allah gizleneni de bildiği işin bireyin niyeti duyulmuştur. Çünkü Allah duaları layıkıyla duyandır. Buna karşılık birey isterse aşık olunması istenen yani sevilen kişinin adını zikrederek şu ifadeyi kullanabilir: “ Allah’ım, sen kalpleri evirip çevirensin. Sen azim olan ve kadir olansın. Hayırlı olanı hakkımızda bize nasip et ve onun gönlünü bana meylettir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?