Sevgilim Beni Aldatmasın Diye Ne Yapmalı - İsmaiL Hoca
Aşk Büyüleri

Sevgilim Beni Aldatmasın Diye Ne Yapmalı

Sevgilim Beni Aldatmasın Diye Ne Yapmalı

Sevgilim çok çapkın biri olduğu için sürekli olarak beni aldatıyordu. Başta bu durumun farkına varamamıştım. Ama sonra bir şeylerden şüphelenmeye başlayınca onu takip etmeye başladım, mesajlarını okudum. Meğer sürekli olarak beni başkalarıyla aldatıyormuş. Durumun farkına varınca tabi önce onunla konuşmak istedim. Başta hiçbir şey yokmuş gibi davrandı durumu kabullenmedi ama sonra o da durumu kabullenince bir daha böyle bir şeyin olmayacağını söyledi. Sonra bende ona bir şans daha vermeye karar verdim.

Fakat zaman geçse de gene aynı şeyi tekrar etmeye başladığını fark ettim. Ben de bu kez ona bir şey söylemeden büyü yaptırdım. Sevgilimin gözleri bağlansın artık benden başka birini sevemesin, beni başkalarıyla aldatmasın diye göz bağlama büyüsü yaptırdım. O günden sonra da bir daha beni aldatmadı. Şimdi gayet içim rahat biliyorum artık beni aldatamayacak. Büyü sayesinde artık güzel giden bir ilişkimiz var.

kismet acma dualari 300x239 - Sevgilim Beni Aldatmasın Diye Ne Yapmalı

Göz Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüleri arasında yer alan göz bağlama büyüsü genelde kişilerin aldatmaması için uygulanan bir büyü türüdür. Bu büyü türünü uyguladıktan sonra karşınızdaki kişi artık tamamen bambaşka davranmaya başlar. Artık gözü sizden başka birini görmeyeceği için sizi aldatmayacaktır. Göz bağlama büyüsünün yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekir. Medyuma gittiğiniz de büyünün yapımı için bir kurdele üzerine sürekli kişinin ismi okunur ve düğümler atılır. Bu düğümler aslında kişinin size bağlanması için atılır.

Bu şekilde işlem tamamlanır. Daha sonra bu düğümlü kurdeleyi mutlaka kişinin yattığı odaya saklamanız gerekir. Bu şekilde ancak kişi büyünün etkisi altında girecektir. Fakat büyülerin kesin sonuç vermesi bazı durumlarda mümkün değildir. Özellikle kişiden kişiye göre büyünün etkileri farklılık göstermektedir. Eğer kişinin iradesi ve gücü kuvvetli ise büyüden hiç etkilenmeyebilir de. Bu yüzden kesin sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur.

Sevgilim beni aldatmasın diye ne yapmalı denildiğinde bu göz bağlama büyüsünü kullanarak amacınıza ulaşma ihtimaliniz var. Bu büyü yapıldıktan sonra kişiye ne kadar yakın olur ise etkileri de o kadar hızlı bir şekilde kişi üzerinde görülmeye başlayacaktır. Artık kişi hiçbir şekilde başka birini düşünemez hale gelir. Tamamen sizinle birlikte olmak isteyecek ve gözleri bağlanacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin gözlerinin bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Göz Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Göz bağlama büyüsü yapıldıktan sonra artık tamamen kişinin gözleri bağlanır. Fakat bu büyünün belli bir etki etme süresi vardır. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekir. Büyünün etkilerinin devam edebilmesi için mutlaka tekrar medyuma giderek işlemin yeniletilmesini sağlamalısınız. Medyum işlemi tekrar en başından yapar ve bu şekilde artık büyünün etkileri yeniletilmiş olur. Büyü etkileri yeniletildikten sonra artık kişi tekrar büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kişi özellikle tekrar büyünün etkisi altına girdiği için sizi bir daha aldatmaz.

Büyünün süresinin bitmeye başladığını kişinin davranış değişikliklerinden de fark edebilirsiniz. Eğer kişi size karşı gene eskisi gibi davranmaya başlıyor ise bu kez büyünün süresi sona eriyor demektir. Anında müdahale ederek büyünün etkilerinin kişi üzerinde devam etmesini sağlamalısınız. Sevgilim beni aldatmasın diye ne yapmalı denildiğinde büyüyü yaptırdıktan sonra mutlaka tesir süresini de sürekli olarak kontrol etmelisiniz.

Göz Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde büyü yönteminin kullanılması kesinlikle yasaklanmıştır. Hiçbir şekilde insanlar büyü yöntemini kullanarak amaçlarına ulaşmaya çalışmamalıdırlar. Aksi taktirde bu kez büyü yöntemini kullandığınız da karşınızdaki kişi tamamen sizin istediğiniz gibi biri olsa da sadece büyü yüzünden bu hale geleceği için bu geçici bir durumdur. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü yöntemini ne amaçla olursa olsun kullanmamalısınız. Büyüyü kullandığınızda bu kez mutlaka cehennem ile cezalandırılırsınız. Böyle bir şeyin olmaması için büyüden kesinlikle uzak durmalısınız. Sevgilim beni aldatmasın diye ne yapmalı denildiğinde sevdiğiniz kişi ile konuşarak sorunlarınızı halletmeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Göz Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Göz bağlama büyüsünün bozulması için kişiler mutlaka medyuma gitmelidir. Kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğiniz de büyünün bozulması için büyülü kurdelenin medyuma götürülmesi gerekir. Bu kurdele üzerindeki düğümlerin tek tek açılması gerekir. Medyum dualar okuyarak büyünün bozulmasını sağlar. Bu şekilde büyü bozulduktan sonra kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkacaktır. Artık kişi istediği gibi davranabilir. Tamamen büyünün etkisi altından çıkacağı için artık normal bir şekilde kaldığı yerden hayatını yaşamaya devam eder. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Göz Bağlama Büyüsü Tehlikeli midir?

Göz bağlama büyüsü ve diğer tüm büyüler çok tehlikelidir. Büyü yöntemini kullandığınız da pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalırsınız. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmanızı size tavsiye etmiyoruz ve bizlere büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyüden kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yönteminin uygulanması için genelde üç harfliler kullanılır. Bu varlıklar zaman içerisinde size musallat olabilirler ve bu kez sizin hayatınızı kötü anlamda etkilemeye başlarlar.

Bu yüzden böyle bir durumla karşılaşmamak için kendinize bir koruma tılsımı yaptırabilirsiniz. Bu tılsım sizi büyü boyunca koruyacaktır ve böyle musallat olma durumları  ile karşılaşmazsınız. Bunun için mutlaka medyuma gidip tılsımı büyüden önce yaptırmalısınız. Bu şekilde tılsım yaptırdıktan sonra artık bu tılsımı sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekir. Aksi taktirde hiçbir şekilde tılsımın bir etkisi kalmaz. Tılsım kaybolmamalı ve sürekli olarak yanınızda taşımanız gerekmektedir. Bu şekilde kendinizi korumaya alabilirsiniz.

tesiri cok ask duasi 300x239 - Sevgilim Beni Aldatmasın Diye Ne Yapmalı

Göz Bağlama Celbi Yaptırmak

Göz bağlama celbi yaptırarak da sevdiğiniz kişinin tamamen size bağlı biri olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğinizin gözü artık sizden başka birini görmez ve artık sizi aldatamaz. Celb işlemi de kesin sonuç veren bir işlem değildir. Bu işlemin sonucu karşı tarafın iradesine göre değişir. Yani sonuç alıp alamamanız kişiden kişiye göre değişiklik gösterecektir. Celb işlemi büyüden farklı bir işlemdir. Bu işlem sadece dualar edilerek yapılır. Bu yüzden herhangi bir tehlikesi ya da herhangi bir günahı yoktur. Bu işlem için de kişiler kendileri bir şey yapmamalılar mutlaka medyuma giderek işlemin yapılmasını sağlamalısınız. Bu  şekilde sonuç alma ihtimaliniz artacaktır. Sevgilim beni aldatmasın diye ne yapmalı denildiğinde bu celb işlemini de uygulayabilirsiniz.

Celb işlemini uygulamak için 14 gün gerekir. Medyum 14 gün boyunca işlemi uygular. Daha sonra işlem tamamlandıktan sonra da bir süre beklemeniz gerekir. Hemen o an işlemden sonuç alamazsınız. Yaklaşık olarak birkaç ay sonra celb işlemi etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde işlem tamamlandıktan sonra artık kişi ömür boyunca celbin etkisi altında hareket etmeye başlar. Artık kişi tamamen size bağlı biri olacaktır. Siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlar ve gözü sizden başkasını görmediği için bir daha sizi aldatmayacaktır.  Böylece sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edebilirsiniz, artık sevgiliniz sizi aldatmayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonAra
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü