Sevgilim Beni Kıskansın - İsmaiL Hoca
Kıskançlık Büyüsü

Sevgilim Beni Kıskansın

Sevgilim Beni Kıskansın

İlişkilerin ilerleme kaydetmesi bireylerin birbirleri arasındaki sevgi bağı yanı sıra aynı zamanda birbirlerini sadece kendilerine özel olarak hissetmek istemeleri de önemlidir. Bu nedenle de bir ilişkide kıskançlık aşırıya kaçmadığı sürece kesinlikle çok önemlidir. Sevgilim beni kıskansın isteyen kadın ya da erkek bireyler kıskandırmak amacıyla bazı eylemlerde bulunmuş olsalar da genelde bu tarz davranışlar kişiler arasındaki iletişimi zorlaştırmaktadır.

Sevgilinizin sizi kıskanmasını istiyor iseniz hem onu kıskandıracak davranışlarda bulunabilir hem de bağlama büyülerinden yardım alabilirsiniz. Uzun zamanlardan beridir insanların dertlerine çare olan büyüler günümüzde de hala ikili ilişkilerin temellerini sağlamlaştırma ya da o temelleri tamamen yok etme amacıyla kullanılabilmektedir. Bağlama büyüleri birden fazla yöntem üzerinden yapılabilmektedir.

Öncelikle yapmanız gereken şey bağlama büyülerinin aşık etme derecesine gelmeden sadece belirli sınırlar çerçevesinde ilgi almanızı sağlayabilecek düzeyde olup olmadığını araştırmaktır. Bu nedenle bağlama büyüsü araştırmaları yaparken oldukça kuvvetli olan büyüleri seçmek yerine daha az etkili olan ilgiyi size kaydırmayı sağlayabilen ve etkisini uzun süre tutabilen büyülerden yana tercih yapabilirsiniz.

Bağlama büyüleri için isterseniz evde kendiniz tılsımlar hazırlayabilir isterseniz de alanında adını duyurmuş ve daha önce de bağlama büyüleri konusunda tecrübesi olan bir medyumdan yardım alabilirsiniz. Bunun için internet üzerinden de araştırma yapabileceğiniz gibi daha önce bu konularla ilgilenen bir arkadaşınız vasıtası ile de medyumlar ile tanışma şansı yakalayabilirsiniz.

asik etme dualari 300x183 - Sevgilim Beni Kıskansın

İğne ile Bağlama Büyüsü

İğneyle bağlama büyüsü etkisi çok kuvvetli olmayan ama zamansal olarak bakıldığında uzun süreli etkilere sahip olan bir büyü çeşididir. Etkileri çok uzun sürmüyor derken temel anlamda büyünün aşık etmekten ziyade belirli bir çekim gücü sağlaması ve kişilere hoşlanmanın en üst safhalarında bir duygu yaşatması söz konusudur. İğneyle bağlama büyüsü yapmadan önce gerçekten büyü yapıp yapmak istemediğinize karar vermeniz gerekmektedir.

Çünkü bir büyü tamamen enerji ile alakalı bir durumdur bu nedenle de enerjinizin tamamen büyüye odaklı olmuş olması gerekmektedir. Büyü yapımı aşamasında içinizde en ufak bir şüphe bile bulunsa bu enerjinizin büyüye tam olarak yansımaması manasına gelmesinden dolayı büyüğümüzde tam bir etki sağlanamayabilir. Sevgilim beni kıskansın niyetiyle yapacağınız büyüde medyuma gitmeden önce ya da kendiniz evde büyüyü yapmadan önce niyetinizin tamamen büyüye odaklı olmuş olduğundan emin olmaz bu nedenlerden dolayı oldukça önemlidir.

Büyü için gerekli olan materyalleri hazırladıktan sonra sessiz sakin bir yerde gerekli tılsımları söyleyerek niyetinize odaklanmalı ve büyünüzü yapmaya başlamalısınız. Şayet büyüyü bir medyum aracılığı ile yaptırıyorsanız büyünün yapıldığı saat aralığında da yine pürdikkat bir şekilde niyetiniz odaklanmanız ve enerjinizi o yöne aktarmanız gerekmektedir. Bu şekilde enerjinizi kontrol ederek büyüğünüzün daha etkili bir şekilde nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz.

İğne ile Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüleri içerisinde en fazla tercih edilen ve en kolay yapılan büyülerden biri olan iğneyle bağlama büyüsü için gerekli olan materyalleri bir araya toplamanız gerekmektedir. Büyü için ihtiyacımız olan malzemeler ise:

  • 39 adet İğne
  • Üç adet beyaz renkli kokusuz büyük mum
  • Sizi kıskanmasını ve size bağlanmasını istediğiniz kişinin fotoğrafı
  • Eğer bu kişiyle sevgilisiniz ikinize ait ortak bir şey
  • Eğer kişi sevgiliniz değil ise sadece ona ait bir şey ile size ait önemli bir şey
  • Beyaz bir kağıt ve kalem

Öncelikle sevgilim beni kıskansın niyeti ile bir gece öncesinden uyumalı ve aynı sabah uyandığınız andan itibaren aynı niyeti tekrar etmeniz gerekmektedir. Daha sonra büyü üç aşamada gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bir medyum aracılığı ile ya da eski kadim büyü  kitaplarından iğneyle bağlama büyüsü ile ilgili tılsımları araştırıp beyaz kağıda yazmanız gerekmektedir. Daha sonra ilk mumun üzerine her gün bir tane olmak üzere bir iğne batırmanız ve her batırma işlemi gerçekleştirirken kağıtta yazan tılsımı okumanız gerekmektedir.

Bir mum üzerinde 13 tane iğne olduğu anda mumu bir geceden sabaha kadar tamamen eriyinceye kadar yakmanız gerekmektedir. Mum yanar iken sevgilinizin fotoğrafı ve size ait materyal mumun  arkasında kalacak şekilde yerleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi tüm iğneler ve mumlar bitinceye kadar tekrarlamanız sonrasında, size bağlanmasını istediğiniz kişi işlem bittikten birkaç gün sonra size yakın davranmaya başlayacaktır.

İğne ile Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Her büyü de olduğu gibi bağlama büyülerinde de bozulma aşamaları büyünün ne kadar kuvvetli olduğuna göre değişmektedir. Sevgilim beni kıskansın niyetiyle yaptığınız iğne ile bağlama büyüsü etkisini tam gösterdikten sonra sevgilinizin gösterdiği ilgi sizi biraz bunaltmış olabilir. Bu nedenle de büyü bozma kararı almış olmanız oldukça normaldir. Büyü o kadar etkilidir ki kişi sizden başka hiçbir şey düşünemez hale gelir ve aldığınız nefesten bile sizi kıskanmaya başlar.

Doğal olarak da bu ilgi sizi bir süre sonra sıkar ve büyü bozma kararı alabilirsiniz. Öncelikle büyü iki şekilde bozabilirsiniz birincisi medyum vasıtası ile yaptırdığınız büyüyü yalnızca medyum bozabilirken ikinci olaraktan kendi yaptığınız büyü kendiniz bozabilmektesiniz. Burada söz konusu olan yine enerjidir. Büyü bozmak için ihtiyacınız olan şeyler çokta şatafatlı olan şeyler değildir. Yalnız bilmeniz gereken şey bağlama büyüsünü bozmak için her zaman ayırma büyüleri işe yaramamaktadır bu nedenle risk almadan kendi büyünüzün bozma yöntemine yönelmeniz gerekmektedir.

Zaten medyum ile çalışmanız halinde sizlere bu bilgileri medyumunuz da verecektir. Büyüyü bozmak için bir cami hocasından ya da bir din aleminden muska yapmasını rica etmeniz gerekmektedir. Her türlü büyü bozan ve etkisini ortadan kaldıran muskalar sadece Kur’anı Kerim’e hakim olan kişiler tarafından yazılabilmektedir.

İğne ile Bağlama Celbi Nasıl Yapılır?

İğneyle bağlama büyüsü yapılmış olması oldukça uzun olan ve etkisi de tekrar tekrar yapmaya bağlı olan bir büyüdür. Tekrar tekrar yapılmaktan kasıt her büyü mutlaka ve mutlaka beş yılda bir yeniden yapılmalıdır. Bu bilinen tüm büyüler için geçerli bir kuraldır. Büyüleri alternatif olarak bilinen hem daha kısa süreli olan hem de büyülerin günahlarından korkan insanlar tarafından tercih edilen celbler bu konuda sizlere büyük faydalar sağlamaktadır.

Sevgilim beni kıskansın amacı ile yapmış olduğunuz bağlama büyüsü aynı şekilde büyü etkisi ile bağlama celbi şeklinde de yapılabilmektedir. Celbler büyülerden farklı olmalarından dolayı her yerde bulunabilen bilgilerden oluşan durumlar değildir. Bağlama, ayırma iyileştirme, aşık etme gibi celbler yapmak için büyük kadim celb kitaplarına ihtiyacınız olacaktır. Büyük kadim kitaplar tabii ki her yerde satılan ya da herkesin karşılıksız bir şekilde paylaşabileceği bilgiler değildir.

Bu nedenle celbi yapmadan önce gerçekten iyi bir araştırma yapmanız gerekmekte ve tılsımlı kitaba sahip olan kişilerden bu konuda bilgi alması hayati önem arz etmektedir. Bağlama celbi yapmadan önce sizlerin de yapabileceği bazı ibadetler bulunmaktadır. 40 gün tespih namazı gibi etkisini ne kadar uzun sürmesini istiyorsanız celblerden önce yapmanız gereken bazı ibadetler bulunmaktadır. Bu konuda en detaylı bilgileri en doğru kişilerden yani yine uzman bir medyumdan ya da bir din aleminden yardım alarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü