Aşk Büyüleri

Sevgilim Sadece Benim Sözümü Dinlesin

Sevgilim Sadece Benim Sözümü Dinlesin

Günümüzde birçok çiftin çeşitli sebeplerden dolayı kavga ettiğini biliyoruz. Özellikle çiftlerin arasında güven duygusu yok ise daha sık kavga ettikleri görülmektedir. Bu durum kesinlikle sevgililer arasında büyük bir sorundur. Güven duygusu olmayan bir ilişkinin temelli kesinlikle sağlam değildir ve en ufak bir kavgada ayrılık ile sonlanabilir. Birçok ilişkide kişiler hep baskın taraf olmak ve hep benim dediklerim olsun ister.

Bu durum kesinlikle çok bencildir. Her zaman sizin isteğiniz olmaz. Eğer sevgilim sadece benim sözümü dinlesin istiyorsanız sizin de bu durumdan fedakârlık yapanız gerekmektedir. Sevgiliniz kısıtlıyorsanız kesinlikle bu huyunuzdan vazgeçin. Aynı zamanda sevdiği şeyleri yapmasına izin verin ve sevgiliniz ile daha fazla vakit geçirmeye çalışın. Siz sevgilinizin sözünü dinledikten sonra sevgilinizde sizin sözünüzü dinleyecektir. Kavga ettiğiniz zamanlarda ise sakin bir şekilde konuşmaya çalışın ve alttan alın.

Sevgilinizin morali bozulursa bunun sebebi öğrenmeye çalışın. Onun yanında olduğunuzu hissettirin. Sürekli olarak gülümseyin ve sıcak davranın bu sevgilinizi rahatlatacaktır. Bu sayede birçok sorununuz ortadan kalkacaktır. Karşınızdaki kişi sizi gerçekten seviyorsa ve siz bunları yaptığınız takdirde kesinlikle sizin sözünüzü dinleyecektir. Elbette sizin de moralinizin bozuk olduğu zamanlar olacaktır.

Böyle durumlarda sevgilinizden destek beklemeniz gayet normal bir durumdur. Sevgilinizden beklediğiniz hareketleri ona söyleyebilirsiniz. Bazı kişiler böyle durumlarda yalnız kalmak isteyebilir. Aynı şekilde eğer o sıra yalnız kalmaz istiyorsanız sevgilinizin kalbini kırmadan bu durumu ona söyleyebilirsiniz. Bu sayede hem sevgiliniz ile olan sorunlar tamamen bitmiş olur hem de sevgiliniz size yeniden âşık olmuş olur. Aslında bu kadar kolay olan bir şey için bazı kişiler büyü yaptırmak isterler. Alanında uzman medyumların sevgililere önerdiği büyülerden biri olan bağlama büyüsünü yaptırmak isteyen kişilerin çoğunlukta olduğu bilinmektedir.

sevgi dualari 300x187 - Sevgilim Sadece Benim Sözümü Dinlesin

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Özellikle sevgililer tarafından ve evli çiftler tarafından alanında uzman medyumlardan yardım alarak yaptırdıkları bilinmektedir. Bağlama büyüsü uzun yıllardır yapılmakta olan büyü çeşitleri arasında yer alır. Sevgilerini veya eşlerini kendilerine bağlamak isteyen kişilerin yaptırdığı bir büyü çeşididir. Kişilerin kendi başlarına yardım almadan yapamayacakları bir büyü çeşidi olup aynı zamanda da tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır.

Bağlama büyüsünü sevgililerin ve evli çiftlerin, sevgilim sadece benim sözümü dinlesin veya eşim benim sözümden çıkmasın gibi istekleri üzerine yaptırılmaktadır. Alanında uzman medyumlardan yardım alınarak kolaylıkla yapılabilen bir büyü çeşididir. Birçok kişi alanında uzman medyumlardan yardım alarak bağlama büyüsü yaptırmış ve olumlu sonuç almıştır.

Tabi ki büyüler her zaman kesin sonuç verecek diye bir şart yoktur. Bağlama büyüsünü her alnında uzman medyum farklı yollardan yapabilir. Bu sebeple bazı bağlama büyüleri bir hafta içerisinde etsini gösterirken, başka yollardan yapılan bir bağlama büyüsü ise daha uzun süre sonra etki gösterebilir.

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Doğru bir şekilde yapılan bağlama büyüsünün etkileri bir hafta ile bir ay içerisinde belli olmaya başlar. Bağlama büyüsü yapılan kişilerin sevgili veya eşlerine daha sıkı bir şekilde bağlandıkları bilinmektedir. Aynı zamanda da büyünün etkisinde olan kişiler kesinlikle karşı tarafın sözünden çıkmazlar.

Başka bir erkeğe veya kadına bakmazlar. Büyü yaptıran kişinin kalbini kıramazlar. Bazı kişiler sevgilileri veya eşleri için hem daha iyi anlaşmak hem de sevgilim sadece benim sözümü dinlesin diyerekten yaptırmaktadırlar. Büyünün etkisi ile sevgiliniz sadece sizin sözünü dinleyecektir. Nereye gitmek isterseniz gidecek ve ne isterseniz yapacaktır. Evli çiftlerinde yaptırmakta olduğu bir büyüdür.

Genel olarak kadınları eşleri için yaptırdığı bilinmektedir. Büyünün etkisinde olan eşlerine diledikleri şeyleri yaptırabilirler ve istediklerini aldırabilirler. Eşinizin sizi adatma gibi bir durumu var ise bu durum ortandan tamamen kalkar ve eşiniz size yeniden âşık olur.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yardım alınmadan yapılan büyülerin gene olarak hep olumsuz sonuç verdikleri bilinmektedir. Bunların en büyük sebeplerinden bir tanesi olan kişilerin büyü yapında yaptıkları hatadır. Maliyetinden dolayı kişiler yardım almadan kendileri büyü yapmak isterler. Özellikle bu büyüyü sevgiliniz için yapmaya çalıştıysanız ve sevgilinizde herhangi bir olumlu etki göremediyseniz yapım aşamasında bir hata yapmış olabilirsiniz. Bu hatayı alanında uzman bir medyumdan veya daha önceden bağlama büyüsü bozmuş kişilerden yardım alarak kolaylıkla bozdurabilirsiniz. Hatalı yapılması durumunda ters etkiler gösterdiği bilinmektedir.

Sevgilim sadece benim sözümü dinlesin derken sevgilinizi kendinizden uzaklaştırabilir hatta bir önlem alınmaz ise ayrılabilirsiniz. Hiç kimse böyle durumlarla karşılaşmak istemez. Bu sebepten dolayı büyü yapımda mutlaka bir yardım almak gereklidir. Yardım alacağınız kişi daha önceden büyü yapmış ve yaptığı büyü çeşitlerinden olumlu sonuç almış bir kişide olabilir.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah Mı?

Her büyü gibi bağlama büyüsü de kesinlikle günahtır. Dinimizde büyülere yer verilmektedir fakat yapılmaları tamamen haram kılınmıştır. Aynı zaman da büyü yapan veya yaptıran kişilerin halk arasında cehennemlik olduğu sıkça söylenmektedir. Kişiler istedikleri şeyler kolay bir şekilde elde etmek ve kişilere istediklerini yaptırabilmek adına büyü yaptırmak isterler. Birçok kişinin sevgilisi ve eşi için sevgilim sadece benim sözümü dinlesin, eşim sadece beni sevsin gibi istekleri üzerine çeşitli büyüler yaptırdıkları bilinmektedir.

Büyü yaptırmak ve yapmak hiçbir zaman kesin çözüm olmamıştır. Ayrıca büyüler sadece belirli süre içerisinde etki gösteriler. Özellikle sevdiğiniz kişiler için büyü yaptırmanız büyük bir risktir. Çevrenizde büyü yapmak veya yaptırmak isteyen kişileri uyarmalı bu yolun yanlış ve tehlikeli bir yol olduğunu dile getirmelisiniz.

Bağlama Celbi Nasıl Yapılır?

Bazı alanında uzman medyumlardan alınan bilgilere ve söylentilere göre bağlama celbi yaptırmak kesinlikle günah değildir. Kişilerin sevgilileri veya eşleri için istedikleri eşim sadece beni sevsin, kocam benim sözümden çıkmasın ve sevgilim sadece benim sözümü dinlesin gibi isteklerini karşıladığı bilinmektedir. Zararsız olduğu da alanında uzman medyumlar tarafından söylenmektedir. Kişiler sevgilileri veya eşleri için içleri rahat bir şekilde bağlama celbi yaptırabilirler.

Doğru bir işlem sonrası sevgilinizin veya eşinizin sizi daha çok sevdiği ve size daha çok bağlanması beklenmektedir. Yaklaşık olarak üç gün gibi kısa bir süre içerisinde etkisini göstermeye başlar ve toplan yedi gün içerisinde sevgilinizde veya eşinizde gözle görülür değişimler olur. Daha önceden bu işlemi yaptıran kişilerin oldukça memnun kaldıkları bilinmektedir.

Bağlama celbinin yapımı için alanında uzman medyumlardan veya konu hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerde içiniz rahat bir şekilde yardım alabilirsiniz. Tehlikesi bulunmasa dahi ne yazık ki kişiler kendileri için veya sevdikleri için bu işlemi gerçekleştiremezler. Bağlama celbini kişiler genel olarak sevdikleri kişilere sevgilim sadece benim sözümü dinlesin gibi istekleri üzerine yaptırmaktadırlar.

Yanlış yapılan bir işlem sonrası herhangi bir tehlikeli durum ortaya çıkmaz ve ters etki gösterme gibi bir durumda olmaz. Özellikle yapım aşamasında sadece dualar edilir ve herhangi bir varlık kullanılmadan yapılır. Tamamen iyi niyet üzerine yapılmaktadır, kişiler kötü bir niyet ile yaptıramazlar. Yapıldığı takdirde karşı tarafa hiçbir zararının dokunmaması gerekmektedir. Bu sebeple birçok uzman medyum tarafında günah olmadığı savunulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?