Sevgilimi Nasıl İstediğim Gibi Biri Yaparım - İsmaiL Hoca
Yönlendirme Büyüsü

Sevgilimi Nasıl İstediğim Gibi Biri Yaparım

Sevgilimi Nasıl İstediğim Gibi Biri Yaparım

Sevgilimi çok seviyorum ama davranışları giderek gözüme batmaya başlamıştı. Bu yüzden de artık sürekli olarak tartışır hale gelmiştik. Sürekli giydiklerime karışıyor boş yere kıskançlık yapıp duruyordu. Ben de bu durumdan rahatsız olduğumu bir çok kez dile getirdim ama o hiçbir şekilde beni önemsemedi ve davranışlarını sürdürmeye devam etti. Ben se bu şekilde bir ilişki devam ettirebileceğimi hiç düşünmemiştim. Sonunda ne yapayım ben de başka bir çare bulmaya çalıştım ve internette gezinirken celb yöntemine rastladım.

Bu yöntemi kullanarak insanlar sevdiklerinin davranışlarını değiştirebiliyorlarmış. Ben de denemekten zarar gelmez diye düşündüm ve iyi bir medyum buldum. Sevgilimi nasıl istediğim gibi biri yaparım dediğim de medyum bana yönlendirme celbini önerdi. Bu celbi yaptırmayı kabul ettim ve aradan biraz zaman geçtikten sonra gerçekten sevgilimle aramız bir den düzeldi. Artık gerçekten tam da benim istediğim gibi biri olmuştu. Hareketleri filan düzelmeye başladı. Tam anlamıyla istediğim kişiye dönüşmüştü. Şimdi gerçekten çok güzel giden bir ilişkimiz var. Düşününce iyi ki bu celb işlemini yaptırmışım yoksa kesin biz sevgilimle ayrılırdık.

tutan ask duasi 300x230 - Sevgilimi Nasıl İstediğim Gibi Biri Yaparım

Yönlendirme Büyüsü ile Kişiyi Değiştirme

Yönlendirme büyüsü insanlar tarafından çok fazla tercih edilen güçlü bir büyüdür. Bu büyü eski zamanlarda bile kişileri yönlendirmek için sık sık kullanılan bir yöntemdi. Bu yüzden insanlar bu yönlendirme büyüsünü kullanarak amaçlarına ulaşabileceklerini düşünürler. Fakat büyü kişi ile alakalı bir durumdur ve kişinin iradesi güçlü ise büyü o kişiyi etkilemeyebilir. Bu yüzden de büyüden kesin bir şekilde sonuç alacaksınız diye de bir şey yoktur. Sevgilimi nasıl istediğim gibi biri yaparım diye yönlendirme büyüsünü deneyebilirsiniz.

Bu büyünün gücü diğer büyülere göre biraz daha farklıdır. Hızlı bir şekilde etkilerini kişi üzerinde gösterir. Bu büyü yöntemini kullanmak için sadece kendiniz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek işlemin yapılmasını sağlamalısınız. Medyum sizi büyünün olumsuz etkilerinden korumaya başlayacaktır ve siz büyüden olumsuz yönde etkilenmezsiniz. Bu şekilde de kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Büyü yöntemini kullandıktan sonra karşı tarafın davranışlarının değişmeye başladığını göreceksiniz.

Yönlendirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yönlendirme büyüsünü yaptırmak için medyuma gittiğiniz de medyum bir bez bebek üzerine kişinin adını okur. Bu bez bebek kişiyi temsil edecektir. Daha sonra büyülü sözcükler de söylenmeye başlanır ve bu bez bebek üzerine iğneler batırılır. Bu iğneler kişinin canının yanmasını sağlar. Bu şekilde artık kişi yanlış bir şey yaptığında canının yanacağını düşünerek siz ne isterseniz onu yapmaya başlar. Sevgilimi nasıl istediğim gibi biri yaparım denildiğinde bu şekilde yönlendirme büyüsünü kullanabilirsiniz.

Büyü tamamlandıktan sonra kişi artık tamamen büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Yani kişi tamamen artık büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Büyünün etkisi ile artık kişi sizin emriniz de olur ve ilişkinizi istediğiniz gibi yönlendirmeye başlayabilirsiniz.

Yönlendirme Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi Nedir?

Yönlendirme büyüsü tesir süresi uzun süre kişiler üzerinde etki eden bir büyüdür fakat gene de belli bir süre geçtikten sonra bu sürenin yeniletilmesi gerekir. Tesir süresini hiçbir şekilde ihmal etmemelisiniz. Büyünün tesir süresi bittiğinde artık kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden de normal bir şekilde hareket etmeye devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresini takip etmelisiniz. Büyünün tesir süresi bitmeye başladığında kişi artık sizin istediğiniz gibi biri olmayacaktır.

Artık siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmez. Tamamen kendi iradesine geri kavuşmuş olur. Bu yüzden mutlaka büyünün devamlı olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlamak için tekrar medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletilmesi için kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma gitmelisiniz. Böylece siz büyüden olumsuz yönde etkilenmezsiniz. Medyum büyüyü gene en başından itibaren uygular ve kişi de tekrar büyünün etkisi altına girmiş olur. Sevgilimi nasıl istediğim gibi biri yaparım diyen kişiler için tesir süresi de çok önemlidir. Bu tesir süresinin bitip bitmediğini anlamak için sürekli olarak kişinin hareketlerini takip etmelisiniz.

Yönlendirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yönlendirme büyüsü bozma işlemi oldukça zordur. İnsanlar genelde internetten okudukları bilgilere göre büyüleri bozabileceklerini düşünürler fakat büyünün bozulması için üç harflilerin gücüne ihtiyaç vardır. Bu varlıklar ancak büyünün bozulmasını sağlarlar. Büyü bozulduktan sonra da kişi tamamen eski haline geri dönecek ve büyü ile ilgili herhangi bir şeyi de asla hatırlamayacaktır.

Bu şekilde kişi üzerindeki büyü etkilerinin tamamen ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Sevgilimi nasıl istediğim gibi biri yaparım diye yönlendirme büyüsü yaptırdığınız da bu büyünün bozulması için mutlaka iyi bir medyum bulmalısınız. Büyü bozma işlemini siz kendiniz gerçekleştirirseniz eğer üç harfliler size musallat olabilirler. Bu kez bu varlıklar sürekli olarak sizinle uğraşmaya başlayacaklardır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmalısınız.

Yönlendirme Büyüsü Yaptırmak Dinimizce Günah mı?

Yönlendirme büyüsü yaptırmak tabi ki çok büyük günahtır. Sadece bu büyüyü değil tüm büyüleri yaptırmak bizim dinimiz de günahtır. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Fakat büyü yöntemini kullandığınız da ise cehenneme gideceksinizdir. Bizler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve büyü yöntemini de sizlere asla tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız.  Büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü geçici bir yöntemdir. Bu geçici yöntem için günaha girmemelisiniz.

Yönlendirme Büyüsü Yaptırmak Tehlikeli midir?

Yönlendirme büyüsü yaptırdığınız da karşınızdaki kişinin davranışlarını kontrol etmeye başlayabilirsiniz fakat büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü her yönden tehlikeli bir yöntemdir. Büyü yöntemini kullandığınız da üç harflilerin size musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemi üç harfliler ile birlikte yapılır ve bu varlıklar da hem büyü yapılan kişiye hem de size musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka büyüden uzak durmalısınız ya da bu varlıkların etkilerine karşı kendinize bir koruma tılsımı yaptırmalısınız.

Yönlendirme Celbi Nasıl Yapılır?

Yönlendirme celbi kullanarak da istediğiniz kişinin davranışlarının değişmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için de mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Medyuma gittiğiniz de dualar okunarak on dört gün içerisinde celb işlemi tamamlanır. Bu celb işlemi tamamlandıktan sonra artık kişi yavaş yavaş celbin etkisi altına girmeye başlar ve tamamen celb nasıl isterse o şekilde davranmaya başlayacaktır. Celbin etkisi ile artık kişiyi istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Sevgilimi nasıl istediğim gibi biri yaparım denildiğinde bu şekilde celb yöntemini de kullanabilirsiniz. Celb yöntemi ömür boyu etkilerini kişiler üzerinde sürdürmektedir. Bu sebeple de büyü yerine insanlar celb yöntemini daha çok tercih ederler. Celb rahmani bir yöntemdir ve günahı da yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?