Aşk Büyüleri

Sevgilimle Aramız Nasıl Düzelir

Sevgilimle Aramız Nasıl Düzelir

Sevgilimle ilişkimiz yolunda ilerlerken birden sürekli kavga etmeye başladık. Kavgalarımız da hep kıskançlık yüzünden. Sevgilimle bu durumu konuştum, çözelim aramızdaki sorunları dedim ama nafile bir gün iyiyiz iki gün sonra kötüyüz. Artık bu duruma gerçekten katlanamaz oldum. Artık ya ilişkimiz düzelecek ya da bitecek diye düşünürken aklıma bir fikir geldi.

Bir medyuma gidip sevgilimle aramız nasıl düzelir diye celb yaptırmaya karar verdim. Ben celbi yaptırdıktan sonra gerçekten sevgilimle aramızdaki sorunlar bir bir çözülmeye başladı. Artık sevgilimle güzel giden bir ilişkimiz var ve gerçekten çok mutluyuz. İyi ki diyorum bu celbi yaptırmışım yoksa sevgilimden ayrılmak zorunda kalacaktım. Ama şimdi bu celb sayesinde ilişkimiz gerçekten çok güzel gidiyor ve çok mutluyuz.

basit dualar oku 300x217 - Sevgilimle Aramız Nasıl Düzelir

Yönlendirme Büyüsü ile Sevgiliyle Arayı Düzeltme

Yönlendirme büyüsü kişilerin hislerini yönlendirmek, kişiyi istediğiniz gibi yönlendirip onun kaderini değiştirmek için kullanılan bir büyü yöntemidir. Bu büyü uygulandıktan sonra kişi tamamen büyünün etkisi altına gireceği için artık sadece büyü nasıl isterse o şekilde hareket eder ve davranışlarını da kontrol edemez hale gelir. Bu şekilde istediğiniz kişinin hareketlerini değiştirebilirsiniz. Özellikle sevgilimle aramız nasıl düzelir diyen kişiler bu büyü yöntemini kullanarak amaçlarına ulaşabilirler.

Bu büyünün yapımı  esnasında şeytani güçler kullanılır. Bu varlıklar sürekli olarak kişiye vesvese verirler ve onun davranışlarının değişmesini sağlarlar. Bu büyü yapımı bu yüzden oldukça zordur. Siz kendiniz hiçbir şekilde büyü yöntemini yapamazsınız. Mutlaka medyuma giderek yardım almanız gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de ise bu büyünün yapımı için kişinin fotoğrafı üzerine büyülü sözcükler yazılır ve kişinin doğum tarihi ile adı da yazılarak büyü tamamlanmış olur.

Bu şekilde büyü yapıldıktan sonra etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Fakat büyüler kesin bir sonuç verecek diye de bir şey yoktur. Bu yüzden kesin bir sonuç almayı beklememelisiniz. Büyünün etkileri gücüne göre ve kişiye göre değişiklik göstermektedir. Kişinin nefsi çok kuvvetli ise büyü onun üzerinde herhangi bir etki göstermeyebilir.

Yönlendirme Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

Yönlendirme büyüsünün kişi üzerindeki etkileri görülmeye başlandıktan sonra şeytani güçler sürekli olarak kişinin karar vermesi gereken konularda ona vesvese vereye başlarlar. Bu şekilde kişi kendi kararlarını kendisi alamaz. Büyüyü aşk için yaptırdığınız da artık sevdiğiniz kişi tamamen sizin istediğiniz gibi biri olacaktır. Eğer kişi çok kıskanç biri ise kısa zaman da bu kıskançlığı sona erecektir ve tam sizin istediğiniz gibi biri olacaktır.

Kişi size karşı sert ve olumsuz davranıyor ise bu davranışları da düzelecektir. Bu şekilde sevgilimle aramız nasıl düzelir diyorsanız eğer yönlendirme büyüsünü yaptırdıktan sonra amacınıza ulaşabilirsiniz. Büyünün tesir etme süresi de farklılık göstermektedir. Kimi zaman birkaç hafta içerisinde büyünün etkisi görülür iken kimi zaman da birkaç ay içerisinde kişi üzerinde etkileri görülmektedir.

Yönlendirme Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Yönlendirme büyüsü güçlü bir büyüdür ve direk kişinin kaderini etkiler. Bu sebeple yapıldıktan sonra etki etme süresi de uzun sürer. Fakat bir gün mutlaka büyünün etkisi sona erecektir. Büyü etkisi azalmaya başladığında zaten kendini belli eder. Kişi artık kendi kararlarını kendi alır olur ve davranışları da normal bir şekilde değişmeye başlayacaktır. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu yenileme işlemi için de mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğiniz de büyü en başından itibaren tekrar yapılır.

Bu büyünün yenileme işlemini de siz kendiniz yapmamalısınız. Tekrar büyüyü yaptırdığınız medyuma giderek işlemin yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra etkileri de tekrar kişiler üzerinde görülmeye başlanacaktır. Büyünün etkileri görülmeye başlandıktan sonra kişi gene size karşı olumlu davranmaya başlar ve sevdiğiniz kişi ile aranız gene düzelecektir. Bu şekilde yenileme işlemine önem vermeli ve ihmal etmemelisiniz. Sık sık tesir süresini kontrol ettiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Yönlendirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yönlendirme büyüsünün bozulması için insanlar kendileri bir şey yapmaya kalktıklarında bu büyünün yapımında kullanılan şeytani varlıklar büyünün bozulmasına izin vermezler. Bu varlıkla size musallat olabilir ve sizi rahatsız etmeye başlayabilirler. Bu yüzden büyü bozma işlemi için mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Medyum bu varlıklar ile iletişime geçerek büyünün bozulmasını sağlar.

Bu şekilde siz büyüden zarar görmezsiniz. Büyü bozulduktan sonra ise kişi eski davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden de sizinle arası gene eskisi gibi olacaktır. Büyü bozma işlemi tamamlandıktan sonra kişi hiçbir şekilde üzerinde büyü olup olmadığını anlamayacaktır. Sanki hiçbir şey olmamış gibi normal bir şekilde yaşamaya devam eder.

evlenme dualari 300x217 - Sevgilimle Aramız Nasıl Düzelir

Yönlendirme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Yönlendirme büyüsü yapmak tabi ki çok büyük günahtır. BU büyü direk kişinin kaderinin değişmesine sebep olur. Bu da Allah’a ve kadere karşı gelmek, şirk koşmaktır. BU yüzden bu tarz işlerle uğraşan kişiler mutlaka cezalandırılırlar. Öldükten sonra cehennem ile cezalandırılırsınız. BU yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bu tarz bir yöntem kullandığınız da hiçbir şey yolunda gitmemeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini size tavsiye etmiyoruz. Büyü kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız.

Büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemi kullandığınız da karşı tarafta mutlaka zarar görecektir. Ayrıca kişi gerçek duygular ile sizi sevmez ve size olan davranışları içinden geldiği için yapmaz. Bu da geçici bir çözümdür. Kişi büyü etkisi bittiğinde gene size karşı aynı şekilde davranmaya devam edecektir. Bu sevgilimle aramız nasıl düzelir diyen kişiler büyü yöntemini kullanmak yerine sevdikleri kişi ile aralarındaki sorunları kendileri çözmeye çalışmalıdırlar. Böylesi sizin için de çok daha iyi olacaktır.

Yönlendirme Büyüsü Anlaşılır mı?

Yönlendirme büyüsü yapıldıktan sonra herhangi bir şekilde anlaşılamaz. Büyülerin anlaşılması oldukça zordur. Kişi bir şeyden şüpheleniyor ise bile kendisi büyü olup olmadığını fark edemez. Bu tarz bir durumda ancak medyumlar büyü olup olmadığını anlayabilirler. Büyü olup olmadığını anlamak için mutlaka medyuma giderek yardım almalısınız. Büyü bozma işlemleri için de mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Eğer üzerinizde büyü var ise bu etkiden kolay kolay tek başınıza kurtulamazsınız. Mutlaka medyumdan yardım almanız gerekmektedir.

Yönlendirme Celbi Yaptırmak

Yönlendirme büyüsü yerine celb işlemini kullanarak da aynı etkileri görebilirsiniz. Fakat celb de kesin bir sonuç veren yöntem değildir. Bu yöntem için dualar kullanılır. Gene medyuma giderek yardım almanız gerekmektedir. Doğru duaları medyum okur ve kişinin sizin etkiniz altında olmasını sağlar. Celb kolay uygulanan bir işlem değildir. Bu yüzden mutlaka yardım almalısınız. Bu işlem birkaç hafta boyunca uygulanmalıdır. Bu işle uygulandıktan sonra artık karşı tarafın davranışları değişmeye başlar ve siz nasıl isterseniz o şekilde hareket edecektir. Celb ömür boyu etkilerini kişi üzerinde gösterir. Bu yönü ile de insanlar büyüden ziyade bu yöntemi kullanmayı daha çok tercih etmektedirler. Medyumlar da bu yöntemi çok daha fazla kullanırlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?