Sevgilimle Nasıl Mutlu Oluruz - İsmaiL Hoca
Mutluluk Büyüsü

Sevgilimle Nasıl Mutlu Oluruz

Sevgilimle Nasıl Mutlu Oluruz

Sevgilimle ilişkimiz güzel gitmesine rağmen bazen kendimi çok mutsuz hissediyordum. Sonradan fark ettim ki birbirimize özel alanlar tanımadığımız için bunalmaya başlamıştım. Ama sevgilimi de çok seviyordum ve ayrılmak istemiyordum. Bir gün bu durumu sevgilime açmaya karar verdim. Sonra bu durumu bir süre idare ettik düzeltmeye çalıştık ama aradan zaman geçtikten sonra ilişkimiz gene aynı şekilde tekrar etmeye başladı.

Ben de artık bu şekilde bir ilişki yaşamak istemediğim için sevgilimle nasıl mutlu oluruz diye medyuma gitmeye karar verdim. Sonra medyumda bana mutluluk celbi önerdi. Bu mutluluk celbini yaptırdıktan sonra gerçekten sevgilim tam istediğim biri oldu ve ilişkimiz de eskisinden çok daha iyi bir şekilde ilerlemeye başladı. Bu mutluluk celbini iyi ki yaptırmışım gerçekten tam istediğim ilişkiye sahip oldum.

kolay dualar 300x239 - Sevgilimle Nasıl Mutlu Oluruz

Mutluluk Büyüsü ile Mutlu Olmak

Mutluluk büyüsü sevdiğiniz insana kavuşmak ya da onunla mutlu bir ilişki sürdürmek için tercih edebileceğiniz bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemini kullandığınız da gerçekten karşınızdaki kişi sizin istediğiniz gibi biri olur ve onunla mutlu bir ilişki yaşarsınız. Fakat büyü işlemi her zaman işe yarayan bir işlem değildir. Bu yüzden sonuç alacaksınız diye de bir şey yoktur. Bu işlem tamamen kişinin iradesine bağlı bir şekilde sonuç verir. Kişinin iradesi güçlü ise büyüden etkilenmez.

Büyü işleminin uygulanması da oldukça zordur. Bu büyü için mutlaka destek almalısınız. Büyünü yapımı için medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğiniz de büyü için kişiye ait olan bir fotoğraf kullanılır. Medyum bu fotoğraf arkasına büyülü sözcükleri ve büyü yapılacak olan kişinin ismini yazar. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Mutlaka bu büyülü fotoğrafı yanınıza alarak 41 gece boyunca yastığınızın altına koyarak uyumalısınız.

Büyü etkisini bu şekilde karşı taraf üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde sevgilimle nasıl mutlu oluruz diyen kişiler mutluluk büyüsünü kullanabilirler. Mutluluk büyüsü etkisini göstermeye başladığı andan itibaren artık karşı taraf tam da sizin istediğiniz gibi biri olacak ve size karşı davranışları değişmeye başlayacaktır. Bu şekilde sevgiliniz ile mutlu bir birlikteliğe sahip olabilirsiniz.

Mutluluk Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etki Süresi Nedir?

Mutluluk büyüsü yapıldıktan sonra dikkat edilmesi gereken bit diğer konu ise tesir süresidir. Bu işlemin tesir süresi bittiğinde artık kişi tamamen normal bir şekilde hareket etmeye başlar ve büyünün etkisinden çıkar. Artık size karşı davranışları eskiden olduğu gibi olacaktır. Bu yüzden dikkatli olmalısınız ve büyünün tesir süresinin yeniletilmesine dikkat etmelisiniz. Büyünün yeniletilmesi için de kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyuma gittiğiniz de büyünün yapımı tekrar edilir ve bu şekilde büyünün etkileri de gene kişiler üzerinde sürmeye devam edecektir.

Büyünün etkileri devam ettiği sürece kişi ile ilişkiniz de mutlu bir şekilde devam edecektir. Bu şekilde sevgilimle nasıl mutlu oluruz diyorsanız mutlaka büyünün tesir süresine de dikkat etmelisiniz. Tesir süresi büyüler için çok önemlidir. Tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarından da anlayabilirsiniz. Büyünün tesir süresi azalmaya başladıkça kişinin davranışları da değişmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz.

Mutluluk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma işlemi oldukça zordur. Bu yüzden büyü bozma işlemini siz kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka büyü bozma işlemi için medyumdan yardım almalısınız. Büyü işleminin bozulması için medyumlar genel olarak zor büyüler için üç harflilerin gücünden yararlanırlar. Bu yüzden siz büyü bozma işlemini yapmaya kalktığınız da bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir şey ile karşılaşmamak için medyuma giderek işlemin yapılmasını sağlamalısınız.

Mutluluk büyüsünün bozulması için medyuma gittiğiniz de üç harfliler kullanılarak fotoğraf üzerindeki büyü etkisiz hale getirilir. Bu şekilde büyü bozulduktan sonra artık kişi de tamamen büyünün etkisi altından çıkacaktır ve normal bir şekilde hiçbir şey yaşanmamış gibi hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu şekilde kişi hiçbir şekilde üzerinde büyü olup olmadığını anlamayacaktır. Büyü bozma işlemi bu şekilde tamamlanır. Fakat siz hiçbir şekilde büyü bozma işlemi için kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız.

ask dualari oku 300x224 - Sevgilimle Nasıl Mutlu Oluruz

Mutluluk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Mutluluk büyüsü ile insanlar mutluluğu geçici bir süreliğine de olsa elde etmiş olurlar. Fakat bu geçici mutluluğun sonuçları kötü olacaktır. Bizim dinimiz de büyü işlemini uygulamak en büyük günahlardan biridir ve sonuçları da cehennem ateşidir. Bu yüzden geçici bir mutluluk için hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanmak yerine gerçek mutluluğu aramalı ve mutsuz olduğunuz kişi ile birlikte olmamalısınız.

Bizler büyü yöntemini hiçbir amaç için hiçbir şekilde kullanmıyoruz ve sizlere de hiçbir şekilde bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalırsınız. Büyü belli bir zaman sonra sizi de olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden işleriniz yolunda gitmemeye başlar. Hiçbir şekilde iyi bir sebep için bile büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız.

Mutluluk Büyüsü Yaptırmak Anlaşılır mı?

Mutluluk büyüsü yaptırdığınız da kişi tamamen büyünün etkisi altında olacağı için hiçbir şekilde kendi iradesi ile hareket edemez ve çevresinde olup bitenlerin farkına varmaz. Kişi hiçbir şekilde üzerinde büyü olup olmadığını anlamayacaktır. Bu yüzden büyü yapılıp yapılmadığı ancak medyuma gidilerek anlaşılabilir. Büyü işlemini bir de insanın çevresindeki kişiler fark edebilirler fakat onlar da kişinin bu davranışlarından şüphelenirler. Herhangi bir şekilde kişi üzerinde kesin büyü var diyemezler. Gene büyü işleminin olup olmadığı medyuma gidilerek anlaşılabilir bir durumdur. Medyuma gitmeden kimse büyü olup olmadığını anlayamaz.

Mutluluk Celbi Yaptırmak

Mutluluk celbi ile sevdiğiniz kişi ile ilişkinizin güzel gitmesini sağlayabilirsiniz. Fakat celb işlemi de kesin sonuçlar doğurur diye bir şey yoktur. Bu yüzden bu yöntemi de kullanırken kesin bir sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Celb işleminin uygulanması büyüden oldukça farklıdır. Bu işlemin uygulanması için medyuma gitmelisiniz. Medyum bu işlem için dualar okur ve işlem bu şekilde tamamlanır. İşlemin tamamlanması da uzun sürer etki süresi de uzun sürer.

BU işlemin tamamlanması birkaç haftayı bulur. İşlem tamamlandıktan sonra da birkaç ay boyunca etkilerinin kişi üzerinde görülmesini beklersiniz. Kişi artık celbin etkisi altına girdiğin de tamamen celb nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar bu işlem aynı zaman da kişi üzerinde etkilerini ömür boyu göstermektedir. İşlem tamamlandıktan sonra sevdiğiniz kişi ile mutlu bir ilişkiniz olur. Celb rahmani bir yöntem olarak geçmektedir ve herhangi bir şekilde günahı ya da tehlikesi de yoktur. İşlem tamamlandıktan sonra siz de bu işlemden bir zarar görmezsiniz.

Celb işlemi dualar ile yapılan bir yöntem olduğu içni kişiler kendileri de bu yöntemi uygulayabileceklerini düşünürler fakat bu celb işlemini herkes uygulayamaz. Mutlaka tecrübeli birine giderek bu işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Bu şekilde sevgilimle nasıl mutlu oluruz diyen kişiler celb işlemini de kullanarak sevdikleri kişi ile mutlu olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?