Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Aşk her zaman hayatımızda bizleri yönlendiren aynı zamanda da ilerlemememizi ya da tam aksi yönde yool katetmemizi sağlayan bir duygudur. Her zaman mutluluk ve huzur getirmediğini belirtmeme gerek yoktur heralde. Aşık olmanın yanı sıra Ayırma Büyüsü iki arkadaşı birbirinden ayırmak oğlunuzun kızınızın ya da kardeşlerinizden birinin sevmediğiniz o insandan ayrılmasını sağlamak için de kullanılabilmektedir. Bu büyüyü yapmadan ya da yaptırmadan önce olası etkileri ile ilgili bir araştırma yapmanız ve mutlaka uzman bir medyumdan yardım almanız gerekmektedir.

Bu nedenle de öncelikle büyüyü yapıp yapmama konusunda  bir karara varmanız gerekmektedir. Büyü doğanın işleyişine dengesine ve uyumuna zarar veren bir olgudur. Bu nedenle de yapılmasından sonra dengeler değişeceğinden bazı şeylerin ters gitmesi sizlere tuhaf gelmemelidir. Yani evet çocuğunuzu o insandan ayırmayı başardınız ama aynı zamanda sizlerden ve diğer arkadaş çevresinden uzaklaşmasına neden olmuş olabilirsiniz. Bu nedenle etkileri ve sonuçları ile ilgili her şeye hazırlıklı olmanız gerekmektedir.

Büyü aynı zamanda dinimizce de günah olarak sayılmasından kaynaklı olarak kişiler bu günaha girmekten kaçınmak isteyebilir. Ya da Allah’ın sevgisini tekrar kazanmak iççin onun izinden gitmeye devam edebilirler. Büyüler konusunda zamanın başlagıcından beri çelişkiler bulunmaktadır. Bu çelişkiler bizi hem bu noktaya getirmekte hem de bazen geriye doğru çekmektedir. Yani sonuç olarak her şeye gerçekten hazır mısınız ?

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

En bilindik ayırma büyüleri genelde karı koca arasındaki sevgi bağını bozmak ve onlaı birbirinden ayırmak için yapılan büyülerdir. Ayırma büyüsü yapılacak kişilerin karı koca olmaları şart değildir. Bu kişiler sevgili nişanlı hatta arkadaş bile olabilirler. Ayrıca ayırma büyüsü sadece kadın ve erkek arasında değil kadın-kadın erkek-erkek arasında da yapılabilmektedir. Öncelikle bu büyüyü evde yapmamanız adına büyü ile ilgili detayları vermeyeceğiz. Nedeni ise bu tarz mistik olayların yanlış bir hareket eksik bir ritüel ya da eksik söylenmiş bir tılsımlı cümlesi oldukça kötü sonuçlara davetiye çıkarabilmektedir. Bu nedenle nelere ihtiyacınız olacağını belirtelim:

 • Ayırma büyüsü yapılacak kişilerin isimleri
 • Ayırma büyüsü yapılacak kişilerin soyisimleri
 • Ayırma büyüsü yapılacak kişilerin doğum yılları
 • Ayırma büyüsü yapılacak kişilerin anne adları
 • Eğer varsa bu kişilerin resmi (resim yoksa sorun olmaz)

Bu malzemler eşliğinde bir medyuma giderseniz medyum sizler adına bu büyüyü yapacak ve sizler de etkiler konusunda sadece beklemede kalabileceksiniz. Ayrıca ayırma büyüsü yapan bazı medyumlar oldukça ütopik rakamlar talep etmektedir. Bu nedenle gideceğiniz medyuma lütfen çok yüksek sayılarda paralar vermeyiniz. Ayrıca büyü tam olarak 7 gün 7 gece boyunca yapılmaktadır. Bu konuda takipçi olmanız gerekmektedir. büyünün yapılacağı en uygun zaman kesinlikle dolunay zamanlarıdır. Bu konuda da seçici olmanız gerekmektedir.

basit evlenme duasi 300x239 - Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Etkileri

Ayırma büyüsü etkileri zamanla olan ve gün be gün etkisi artan bir yöntemdir. Bu büyü de iki kişi bir anda değil kademeli olarak birbirlerinden soğumaktadırlar. Yani büyü yapıldıktan birgün sonra neden olmadı diye gerilmenize asla gerek yoktur. Bu tarz büyülerin etki süreleri iki insanın birbirini ne kadar sevdikleri ile alakalıdır. Eğer aralarındaki aşk gerçekten güçlü ise bu ayırma süresi aylara bile yayılabilmektedir. Bu nedenle bu tarz konularda kesinlikle sabırlı olmanız gerekmektedir. Ayırma büyüsü  yapılan kişilerin aralarında oluşan sürece kademe kademe bakacak olursak;

 1. İlk birkaç gün içerisinde sorun olmayan şeyler sorun haline gelmeye başlayacaktır.
 2. İlk hafta bittiğinde ise ilk tartışmalar kendini göstermeye başlayacaktır.
 3. İlk hafta sonunda ayrılma fikri çok ufakta olsa kafalarda yer etmeye başlayacaktır.
 4. 10. Gün geldiğinde ise aralarındaki iletişim iyice zayıflamaya başlayacaktır.
 5. 15. Gün sonunda ise artık çiftler arasında cinsel bir yakınlaşma söz konusu değildir.
 6. 21. Gün geldiğinde ise yataklar ayrılmış olur.
 7. 30. Günde ise kavgalar şiddetlenir artık sorun 3. Şahıslar ile paylaşılmaya başlanır.
 8. 37. Günde ise ayrılık fikri dile getirilir ve süreç bu şekilde devam eder.

Yukarıda da bahsettiğim gibi kişilerin arasındaki aşk ve sevgi ne kadar kuvvetli ise bu süreç o kadar uzayacaktır. Bu süreçten vazgeçmek için ise oldukça kısa bir zamanınız bulunmaktadır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsü bozulma aşaması yapılma aşamasından daha meşakatli olabilmektedir. Ve ayrıca bu büyüyü bozmak için oldukça kısıtlı bir zaman dilimi bulunmaktadır. Bu nedenle de büyü yapılmaya başlarken yapıp yapmama konusunda kesin kararlarda bulunmanız gerekmektedir. Çünkü bazı zamanlar geri dönmek için gerçekten imkansız olabilmektedir. Zaten ayırma büyüsü için gittiğiniz medyum sizlere ısrarla emin olup olmadığınız konusunda sizlere soru yöneltecektir. Bu nedenle de terddüt yaşamanız halinde sizlere biraz daha düşünmeniz için birkaç gün verecektir. Büyüler insanların hem düşünsel hem de duygusal olarak iradelerine balta vuran oldukça büyük etkilere sahip olgular olmalarından kaynaklı olarak yapım aşamasında kararlar çok önemlidir.

Bu büyüyü bozmak için daha öncede bahsettiğim gibi uzman bir medyumdan yardım almanız grekmektedir. Daha sonra ise büyü için verilen malzemelerin aynısını bu defa büyüyü bozmak için kullanmanız gerekmektedir. Tüm bunlar haricinde bu büyüyü bozmak için büyü yapıldığı günden itibaren sadece 15 gün gibi çok kısıtlı bir zaman diliminiz bulunmaktadır. Bu nedenle bu tarihe çok çok önem göstermeniz gerekmektedir. Bu tarih ögeçtikten sonra büyüyü bozmaya karar verdiyseniz işiniz gerçekten çok zorlaşacaktır. Öncelikle hem maddi hem de manevi bazı şeylerden feragat etmeniz gerekse de hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını da bilmeniz gerekmektedir. Bu nedenle de tekrar tekrar üzerinde durarak söylüyorum lütfen kesin kararlar vermeden böyle olaylara girişmeyiniz.

Ayırma Büyüsü Günah Mı? 

Ayırma büyüsü günah mı gibi akıllarda şekillenen sorular olduğunu tahmin edebiliyorum. Büyü her ne için olursa olsun kim için veya ne için yapılıyor olursa olsun kesinlikle günahtır. Büyü hem kaderin işlemesine hem de allahın iradesine karşı gelmektedir. Özellikle allah tarafından kaderi bir yazılmış olan iki insanı birbirinden ayırmak için yapılan ayırma büyüsü oldukça günahtır. Kur’anda zaten büyüler için ayetler bulunmaktadır. Büyü yapan kişi ve yaptıran kişi için kuranda oldukça önemli demeçler bulunmakta ve hiçbir zaman cennet yüzü görmeyeceklerine dair rivayetler yer almaktadır.

Ayrıca büyüler konusunda peygaber efendimiz (S.A.V.) ayetleri de bulunmaktadır. Hatta bu hadislerden birisi: “yedi büyük günahtan kaçının” ikazı sonrasında kendisine bunların  ne olduğu sorulduğunda;  “−Allâh’a ortak koşmak, sihir (büyü) yapmak, Allâh’ın (dokunulmasını) haram kıldığı bir canı haksız yere öldürmek, fâiz yemek, yetim malı yemek, savaş meydanından kaçmak, nâmuslu ve mâsum kadınlara zinâ isnâd etmektir.” buyurmuştur. (Buhârî, Vasâyâ, 23; Müslim, Îman, 145).  Bu ayetlerden yola çıkarak baktığımızda da göreceğiz ki ne yüce Allah ne de onun yeryüzündeki temsilcisi büyü yapan kimselere af verilmeyeceğini açık açık belirtmiştir. Bu nedenle de hem büyü hem de diğer etkilerden uzak durmak en iyisi. Ama eğer daha önce yapılmış bir şey var ise da tövbe etmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Hocaya Sor
Whatsapp İletişim
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim ?